CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Real Madrid v nezáživném utkání jen remizoval s Osasunou

Po celý zápas byl obrázek prakticky totožný, domácí kombinovali a tlačili soupeře, zatímco hosté bránili a čekali na brejky. Po slabém prvním poločase se hra po přestávce přeci jen zvedla a hosté mohli jít do vedení. Moncayola však trefil jen tyč, stejně jako v 62. minutě Benzema na druhé straně. K dalším výrazným šancím už se ani jeden z týmů nedostal a utkání tak dospělo k dělbě bodů. Real poskočil do čela La Ligy, Osasuna zůstává na skvělém šestém místě.

Po vítězství v El Clásicu přivítá Bílý balet Osasunu

Celý svět o víkendu sledoval vítězství Bílého baletu 2:1 nad odvěkým rivalem z Barcelony na Nou Campu. "Jsem šťastný za vítězství v El Clásicu, protože jde o nejdůležitější zápas celé sezóny," zářil po utkání trenér Realu Carlo Ancelotti. A dodal: "Hráli jsme chytře a s přehledem. V týmu máme velkou kvalitu a toto vítězství musíme pořádné oslavit!" Real se ale musí vrátit zpátky k tvrdé práci, protože nyní jej čeká nevyzpytatelná Osasuna.

Oslabená Osasuna nedokázala udržet výhru a s Granadou remizuje

Osasuna dlouhou dobu nad Granadou vedla a dařilo se jí vytvářet si šance, ale s jejich proměňováním to už bylo horší. Po vyloučení domácího Coteho navíc dokázala Granada srovnat na konečných 1:1.

Favorizovaná Osasuna doma uvítá trápící se Granadu

Španělská Laliga nabídne v pátek večer jeden duel spadající do desátého kola. Odehraje se na stadionu El Sadar v Pamploně, kam se na devátou hodinu večerní dostaví Granada. Zatímco Osasuna předvádí naprosto fantastický start do sezony, Granada se nebývale trápí.

Villarreal nečekaně prohrál s Osasunou 1:2

O velké překvapení se v 9. kole LaLigy postarala Osasuna Pamplona, která veze všechny body z Villarrealu. Úřadující šampion Evropské ligy inkasoval rozhodující branku tři minuty před koncem a ve zbytku utkání na to nenašel odpověď. Osasuna ovládla už první poločas díky trefě Lucase Torra a v závěru vystřelil nečekanou výhru Ezequiel Ávila.

Villarreal si klestí cestu vzhůru. Další překážka dorazí z Pamplony

Jeden ze tří podvečerních utkání se odehraje na Estadio de la Cerámica, který je domovským stánkem Žluté ponorky. Villarreal otestuje hostující Osasuna, jejíž páté místo se dá označit jako největší překvapení dosavadního průběhu sezony.

Osasuna porazila Rayo jedinou trefou Sáncheze

Osasuna dlouho bojovala s Rayem Vallecano a dlouho se zdálo, že jeho obranu nedokáže předčít. Nakonec se to ale domácím povedlo v nastaveném čase celého utkání, kdy se prosadil Manu Sánchez.

Překvapení z Raya hodlá pokračovat ve skvělé formě i v Pamploně

Z nováčka působícího v obvodu Puente de Vallecas na okraji Madridu se zatím klube nejpříjemnější překvapení LaLigy. Rayo totiž vytrvale poráží jednu prognózu za druhou a momentálně v tabulce směřuje za poháry! Vytrvá jeho optimismus i po sobotní návštěvě Pamplony?

Osasuna veze z Mallorcy všechny body

Pětigólová přestřelka se šťastným koncem pro Osasunu byla k vidění na stadionu Iberostar. Domácí nehráli špatně a po prvním poločase dokonce vedli, ale nadějný stav nedokázali udržet. Vítězný gól na 3:2 vstřelil minutu před koncem Javier Martínez.

Mallorca po debaklu od Realu doma vyzve Osasunu

Mallorca má před sebou velmi náročnou úlohu. Kouč Luis García totiž musí najít v hráčích chuť do hry i schopnost znovu bodovat poté, co jeho tým utrpěl od Realu Madrid debakl 6:1. Soupeřem mu v neděli odpoledne bude Osasuna.

Real Betis v závěru dvěma góly stvrdil vítězství nad Osasunou

Osasuna si připisuje další chabé vystoupení, které jí na tři body nemohlo stačit ani omylem. Docela dlouho sice s Realem Betis remizovala, ale nerozhodný stav neodpovídal tomu, co se dělo na hřišti. Takže když Béticos v závěru skórovali dvakrát, jejich vítězství bylo nejen jasné, ale i zasloužené.

Osasuně se daří, dočká se bodů i proti Betisu?

Na El Sadaru dojde k dalšímu zajímavému střetnutí mezi domácím výběrem a Realem Betis. Osasuně patří v tabulce deváté místo, navzdory faktu, že doma ještě ani jednou nevyhrála. O premiérové vítězství na vlastním stadionu se pokusí v zápase s Betisem.

Alavés je stále bez bodu, s Osasunou prohrál 0:2

Smutný pohled se naskýtá fanouškům Deportiva Alavés. Jejich oblíbený klub je po čtyřech zápasech stále bez bodu a tím pádem v tabulce na posledním místě. S Osasunou sice nebyl vyloženě horší, ale i tak prohrál o dva góly. Už v prvním poločase se o ně postarali David García a Roberto Torres.

Poslední Alavés se potřebuje vzchopit, nicméně proti Osasuně se mu nedaří

Bez bodu a úplně poslední. To je po třech zápasech nové sezony Deportivo Alavés. Domácím nevyšel začátek podle představ a v sobotu by to chtěli vylepšit, jenomže potkají tým, se kterým už pět let nevyhráli - Osasunu.

Osasuna sice brzy vedla, ale od Valencie dostala čtyři branky

Valencia na stadionu El Sadar velmi rychle prohrávala po brance Moncayoly, jenže ve druhé půli rozjeli "Netopýři" naprosto parádní kolotoč. Na konci zápasu si brankář Herrera připsal hned čtyři inkasované branky. Valencii k vítězství pomohl jednak neuznaný gól Osasuny a také vlastní branka domácího Aridaneho Hernándeze.