CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Levante stále čeká na první výhru. Dočká se proti Osasuně?

Nedělní podvečer dává Osasuně příležitost vylepšit své postavení a ještě víc se přiblížit evropským pohárům. Jejím soupeřem se totiž stane domácí Levante, které v nedávné době kleslo na samý chvost tabulky.

Osasuna si jen dělí body s aktivním Elche

Elche v pondělní dohrávce trochu překvapivě dokázalo ukořistit bod proti Osasuně. Tu dostal už po sedmi minutách hry do vedení proměněnou penaltou Ante Budimir, ale hostům se přeci jen povedlo o pár minut později srovnat.

Osasuna hostí v pondělní dohrávce Elche

Pondělní dohrávka nás tentokrát zavede na stadion El Sadar do Pamplony. Místní Osasuna se bude moci přiblížit evropským pohárům, pokud tedy zdolá o záchranu bojující Elche. Hosté jsou v tabulce předposlední a vyhrát nedokázali téměř dva měsíce.

AAtlético vydřelo výhru nad Osasunou

Nejtěsnějšího vítězství dosáhlo Atlético Madrid v souboji s Osasunou. Obhájci titulu dlouho nemohli najít na obranu hostů recept a vítěznou branku vstřelil až v 87. minutě po rohovém kopu hlavičkující Felipe.

Atlético hledá cestu k výhře doma proti Pamploně

Atlético má co napravovat, protože dvě důležitá utkání před reprezentační pauzou se mu vůbec nepovedla. Další šanci na vylepšení své situace má poslední mistr Španělska v sobotu navečer, kdy se na jeho stadion podívá Osasuna.

Real Sociedad opět první, v závěru pokořil bojovnou Osasunu

Real Sociedad se vrací na první příčku LaLigy! S Osasunou se sice dlouho trápil a nemohl rozlousknout její obranu, ale ke konci utkání se v rychlém sledu prosadil dvakrát.

Lídra ze San Sebastiánu v Pamploně uvítá překvapení sezony

Trenér Jagoba Arrasate nepatří zrovna k těm největším jménům ve Španělsku, ale minimálně v této sezoně úspěšně pracuje na tom, aby se to změnilo. S Osasunou totiž předvádí jak zajímavý fotbal, tak i zisk dobrých výsledků. Ty ale budou čelit výzvě v podobě lídra tabulky.

Sevilla drží krok s čelem, Osasunu porazila o dva góly

Čelo tabulky je nesmírně vyrovnané a hned trojice týmů má na svém kontě 24 bodů. Patří mezi ně i Sevilla, která doma porazila nepříjemnou Osasunu 2:0. Pět minut před přestávkou otevřel skóre Diego Carlos a po hodině hry zvyšoval na konečných 2:0 Lucas Ocampos.

Sevilla může na první místo, podmínkou je výhra nad Osasunou

Čelo LaLigy je po necelých jedenácti kolech velmi vyrovnané a jedním z uchazečů na první místo je i Sevilla. Svěřenci trenéra Julena Lopeteguiho ztrácejí na vedoucí Real Sociedad tři body a pokud Osasunu porazí, posunou se o skóre před něho.

Real Madrid v nezáživném utkání jen remizoval s Osasunou

Po celý zápas byl obrázek prakticky totožný, domácí kombinovali a tlačili soupeře, zatímco hosté bránili a čekali na brejky. Po slabém prvním poločase se hra po přestávce přeci jen zvedla a hosté mohli jít do vedení. Moncayola však trefil jen tyč, stejně jako v 62. minutě Benzema na druhé straně. K dalším výrazným šancím už se ani jeden z týmů nedostal a utkání tak dospělo k dělbě bodů. Real poskočil do čela La Ligy, Osasuna zůstává na skvělém šestém místě.

Po vítězství v El Clásicu přivítá Bílý balet Osasunu

Celý svět o víkendu sledoval vítězství Bílého baletu 2:1 nad odvěkým rivalem z Barcelony na Nou Campu. "Jsem šťastný za vítězství v El Clásicu, protože jde o nejdůležitější zápas celé sezóny," zářil po utkání trenér Realu Carlo Ancelotti. A dodal: "Hráli jsme chytře a s přehledem. V týmu máme velkou kvalitu a toto vítězství musíme pořádné oslavit!" Real se ale musí vrátit zpátky k tvrdé práci, protože nyní jej čeká nevyzpytatelná Osasuna.

Oslabená Osasuna nedokázala udržet výhru a s Granadou remizuje

Osasuna dlouhou dobu nad Granadou vedla a dařilo se jí vytvářet si šance, ale s jejich proměňováním to už bylo horší. Po vyloučení domácího Coteho navíc dokázala Granada srovnat na konečných 1:1.

Favorizovaná Osasuna doma uvítá trápící se Granadu

Španělská Laliga nabídne v pátek večer jeden duel spadající do desátého kola. Odehraje se na stadionu El Sadar v Pamploně, kam se na devátou hodinu večerní dostaví Granada. Zatímco Osasuna předvádí naprosto fantastický start do sezony, Granada se nebývale trápí.

Villarreal nečekaně prohrál s Osasunou 1:2

O velké překvapení se v 9. kole LaLigy postarala Osasuna Pamplona, která veze všechny body z Villarrealu. Úřadující šampion Evropské ligy inkasoval rozhodující branku tři minuty před koncem a ve zbytku utkání na to nenašel odpověď. Osasuna ovládla už první poločas díky trefě Lucase Torra a v závěru vystřelil nečekanou výhru Ezequiel Ávila.

Villarreal si klestí cestu vzhůru. Další překážka dorazí z Pamplony

Jeden ze tří podvečerních utkání se odehraje na Estadio de la Cerámica, který je domovským stánkem Žluté ponorky. Villarreal otestuje hostující Osasuna, jejíž páté místo se dá označit jako největší překvapení dosavadního průběhu sezony.