ŠKF Sereď Slovensko - ŠKF Sereď - Zprávy

Preview: FK Pohronie - ŠKF Sereď

V poslednom jesennom kole Fortunaligy narazia na seba nováčik slovenskej najvyššej súťaže a navyše posledný celok tabuľky FK Pohronie a ŠKF iClinic Sereď.

ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce 0:2

Michalovce potvrdili gólové i bodové prebudenie z predchádzajúceho týždňa a v 17. kole Fortunaligy zvíťazili na pôde Serede gólmi po polčase 2:0 (0:0).

Preview: ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce

Na sklonku jesennej časti Fortunaligy privíta ŠKF iClinic Sereď MFK Zemplín Michalovce. Hosťom sa v 16. kolo nevšedne zadarilo, minuloročný nováčik zas podľahol domácemu Slovanu.

Slovan Bratislava - ŠKF Sereď 2:0

Kto iný ako Andraž Šporar mohol rozhodnúť duel Slovana Bratislava v ďalšom fortunaligovom súboji? Podarilo sa mu skórovať hneď dvakrát a tak si napokon Slovan pripisuje tri body.

Preview: Slovan Bratislava - ŠKF Sereď

Veľkým favoritom v zápase na Tehelnom poli bude Slovan. Ten privíta Sereď a bude si chcieť potvrdiť líderskú pozíciu.

ŠKF Sereď - FC Nitra 0:1

Dôležité víťazstvo si opäť pripísala Nitra, ktorá vyhrala druhý zápas v rade. Tentoraz si poradila so Sereďou na jej pôde v prechodnom domove. V tabuľke tak opäť odskočila poslednému Pohroniu.

Preview: ŠKF Sereď - FC Nitra

Len so Slovanom a v Žiline prehrala Sereď z posledných desiatich zápasov a aj vďaka tomu tróni na solídnej 6. priečke. Niečo podobné sa nedá povedať o Nitre, ktorá sa hľadá a patrí jej predposledné miesto. Favorit je teda zrejmý.

DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď 0:0

Štrnáste kolo Fortunaligy prinieslo na Žitnom ostrove deľbu bodov, keď domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda remizoval s ŠKF iClinic Sereď bez gólov 0:0.

Preview: DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď

Štrnáste kolo jesennej časti najvyššej slovenskej súťaže spojí FC DAC 1904 Dunajská Streda a ŠKF iClinic Sereď.

FK Senica - ŠKF Sereď 0:1

Rozbehnutú Senicu dokázala zastaviť Sereď, keď šťastným gólom zvíťazila tesne o jediný zásah. Hostia sa tak v tabuľke vďaka tomu dostali na 7. miesto.

Preview: FK Senica - ŠKF Sereď

Ďalšie kolo Fortuna ligy prinesie aj duel Senice so Sereďou, pričom mierneho favorita by sme mohli hľadať v domácom tíme, hoci oba predvádzajú v poslednom čase solídne výkony. V tabuľke sú bok po boku susedia.

ŠKF Sereď - Spartak Trnava 2:1

ŠKF iClinic Sereď prerušil nelichotivú sériu a Spartak Trnava zdolal na ihrisku v Myjave 2:1 (1:0).

Preview: ŠKF Sereď - Spartak Trnava

Prvé kolo odvetnej časti Fortunaligy odohrá ŠKF iClinic Sereď na "domácej tráve" v Myjave so Spartakom Trnava.

MŠK Žilina - ŠKF Sereď 1:0

Žilina sa na reprezentačnú prestávku naladila výborne: ŠKF iClinic Sereď podľahla "Šošonom" pod Dubňom 0:1 gólom Bernáta už z prvej minúty.

Preview: MŠK Žilina - ŠKF Sereď

Jedenáste kolo najvyššej slovenskej súťaže spojí MŠK Žilina a ŠKF iClinic Sereď. "Šošoni" minulý víkend okúsili v súťaži prvú prehru, keď na Žitnom ostrove podľahli 0:1.