MFK Skalica Slovensko - MFK Skalica - Zprávy

MFK Skalica - FC Zlaté Moravce 1:0

MFK Skalica vyhrala nad ďalším z ašpirantov na zostup Zlatými Moravcami 1:0. Rozhodujúci a jediný gól na Záhorí padol v tretej nadstavenej minúte.

Preview: MFK Skalica - FC Zlaté Moravce

V 28. kole Fortunaligy privíta MFK Skalica ViON Zlaté Moravce. Oba celky patria medzi to najslabšie, čo najvyššia slovenská súťaž na jar ponúka.

Spartak Trnava - MFK Skalica 5:1

V 27. kole Fortunaligy si tri body za domáce víťazstvo pripísali hráči Trnavy. Spartak vyhral nad poslednou Skalicou vysoko 5:1 (2:1).

Preview: Spartak Trnava - MFK Skalica

V 27. kole Fortunaligy šiesta Trnava hostí dvanástu Skalicu. Skalica naposledy po dlhom čase zvíťazila v záchranárskych bojoch nad Podbrezovou, Trnava strieda prehry s výhrami.

MFK Skalica - ŠPORT Podbrezová 2:1

MFK Skalica zdolala na domácom trávniku konkurenta v boji o záchranu Šport Podbrezová 2:1 (2:0), keď o svojom víťazstve rozhodla už do polčasu.

Preview: MFK Skalica - ŠPORT Podbrezová

Dvanásty celok aktuálnej tabuľky privíta v sobotu deviaty. MFK Skalica odohrá 26. kolo Fortunaligy proti Podbrezovej.

FK Senica - MFK Skalica 2:2

V záhoráckom derby sa delili body. V 25. kole Fortunaligy remizovala Senica na domácom trávniku s poslednou Skalicou 2:2 (0:0).

Preview: FK Senica - MFK Skalica

Záhorácke derby spojí v 25. kole Fortunaligy celky Senice a Skalice. Senicu charakterizuje zatiaľ nevydarená jar, Skalica zas potrebuje každý bod v boji o záchranu.

MFK Skalica - Zemplín Michalovce 0:0

V boji o záchranu medzi nováčikom zo Skalice a Michalovcami sa zrodila bezgólová remíza 0:0. Skalica ostáva v tabuľke za svojím súperom naďalej o päť bodov.

Preview: MFK Skalica - Zemplín Michalovce

Posledná Skalica privíta v piatom jarnom kole rovnako do bojov o záchranu namočené Michalovce.

MFK Ružomberok - MFK Skalica 3:1

Na Liptove nič nové, miestni tím MFK si opäť poradil s prekážkou v podobe ligového súpera a vyhral ďalší zápas. Tentoraz vrátil Skalici prehru z úvodu sezóny, výsledok 3:1 dvomi gólmi a jednou asistenciou sa zaskvel Miloš Lačný.

Preview: MFK Ružomberok - MFK Skalica

V dobrej forme hrajúci Ružomberok potrebuje potvrdiť sľubný úvod jari aj proti nováčikovi, aby si udržal šance na lepšie výhliadky k posunu v tabuľke. Proti bude Skalica, ktorá tradične po prvom kole začala tápať a prehrala ostatné dva duely. Stále je na poslednom mieste.

MFK Skalica - AS Trenčín 1:2

Nováčik súťaže prehral na domácom trávniku s lídrom Fortunaligy AS Trenčín 1:2, keď dvojgólový náskok hostí z prvého polčasu dokázal po obrátke iba znížiť.

Preview: MFK Skalica - AS Trenčín

Zápas posledného celku s prvým sa odohrá v rámci 22. kola Fortunaligy. MFK Skalica privíta AS Trenčín.

DAC Dunajská Streda - MFK Skalica 1:0

V druhom jarnom kole si tri body pripísal domáci celok DAC. Na Žitnom ostrove porazil Myjavu 1:0.