FK Pohronie Slovensko - FK Pohronie - Zprávy

Senica a Pohronie začínajú boje o záchranu

Posledné kolo základnej časti slovenskej najvyššej súťaže spojí celky Senice a Pohronia. Oba tímy budú hrať v nadstavbe v dolnej skupine o záchranu.

Pohronie nevyťažilo z prevahy, AS vezie z horúcej pôdy všetky body

FK Pohronie nedokázalo nadviazať na dobré výsledky z predchádzajúcich jarných kôl, keď v 21. kole podľahol na domácej tráve mužstvu AS Trenčín 0:1 (0:0).

Pohronie s Trenčínom o zlaté body na záchranu

21. kolo Fortuna ligy spojí tímy Pohronia a Trenčína. Domáci celok sa na jar rozbehol dobre a odpútal sa z poslednej priečky tabuľky. Rovnako veľmi dobrú hernú fazónu majú v tomto období i Považania.

Slovan zdolal Pohronie s kusom šťastia

ŠK Slovan Bratislava len-len že nedopustil blamáž. V 20. kole Fortunaligy zvíťazil na Tehelnom poli nad Pohroním najtesnejšie 1:0 (0:0), no poriadne sa triasol o víťazstvo.

Od Slovana sa očakáva pribrzdenie eufórie Pohronia

V zápase 20. kola Fortunaligy privíta vedúci celok tabuľky ŠK Slovan Bratislava mužstvo FK Pohronie, ktoré len nedávno ušlo hrobárovi z pomyselnej zostupovej lopaty.

Zemplín siahal v Pohroní na víťazstvo

FK Pohronie nedovŕšilo víťazný jarný hetrik, keď v 19. kole Fortunaligy remizovalo s Michalovcami 1:1 (1:1).

Pohronie s Michalovcami o ďalšie dôležité body

Pohronie po dvoch víťazstvách v dohrávkach jesennej časti privíta v 19. kole Fortunaligy celok z východu republiky - MFK Zemplín Michalovce.

Pohronie stopercentné aj so Sereďou, posledná priečka je minulosťou

Stopercentná jarná úspešnosť Pohronia! FK v dohrávke 18. Kola Fortunaligy zvíťazilo aj na pôde Serede 2:0 (0:0) a opustilo poslednú priečku tabuľky.

Pohronie na pôde Serede o odpútanie sa z dna tabuľky

V dohrávke 18. kola základnej časti Fortunaligy privíta ŠKF iClinic Sereď FK Pohronie.

Pohronie s Nitrou začalo stíhaciu jazdu o záchranu

Po zimnej prestávke nastúpili dnes proti sebe v dohrávke 17. kola Fortunaligy FK Pohronie a FC Nitra.

Pohronie zabojuje o body s Nitrou v Žiline

Fortunaliga je po zimnej prestávke späť! V dohrávke 17. kola najvyššej slovenskej súťaže privíta posledný FK Pohronie ôsmy FC Nitra. Zápas odohrajú na žilinskom štadióne pod Dubňom.

Pohronie s "Ružou" dvakrát neustrážilo vedenie

FK Pohronie si v sobotu body s Ružomberkom podelilo. V Žiari nad Hronom skončil zápas remízou 2:2 (1:1).

Ružomberok verí, že Pohronie ešte zápas počká

Záver jesennej časti Fortunaligy a zimná prestávka sa blížia. V 16. kole hostí minuloročný nováčik FK Pohronie MFK Ružomberok.

Žilina s Pohroním s výhrou číslo štyri v rade

Pätnáste kolo Fortunaligy prinieslo štvrté víťazstvo v rade pre domáci MŠK Žilina, ktorý si s FK Pohronie poradil o jediný gólik pomerom 2:1 (1:0).

Žilina chce super sériu natiahnuť s Pohroním

V poslednom novembrovom a celkovo 15. kole Fortunaligy privíta MŠK Žilina FK Pohronie.