FC Nitra Slovensko - FC Nitra - Zprávy

MFK Ružomberok - FC Nitra 3:1

Úlohu favorita vo Fortuna lige opäť potvrdil Ružomberok a doma nedal šancu bodovať Nitre. O všetkom definitívne rozhodli domáci až v samom závere poisťovacím gólom, zápas ale museli doťahovať, pretože hostia sa rýchlo ujali vedenia.

Preview: MFK Ružomberok - FC Nitra

Ďalšie kolo Fortuna ligy prinesie aj duel Ružomberka s Nitrou, v ktorom bude favoritom iste domáci celok. Ten túži aj natiahnuť sériu bez prehry, zatiaľ je tých zápasov za sebou 5.

ŠKF Sereď - FC Nitra 2:1

V desiatom kole na štadióne v Nitre hostil de iure domáci ŠKF iClinic Sereď de facto domáci FC Nitra.

Preview: ŠKF Sereď - FC Nitra

V jubilejnom, desiatom kolo Fortunaligy privíta nováčik súťaže ŠKF iClinic Sereď FC Nitra. Domáci naposledy podľahli na Slovane 1:2, Nitra v dohrávke prvého kola zdolala kvalitný Trenčín rovnakým pomerom - 2:1.

FC Nitra - AS Trenčín 2:1

V dohrávke prvého kola Fortunaligy zdolali v chladnom počasí hráči FC Nitra AS Trenčín 2:1 (1:0).

FC Nitra - Zemplín Michalovce 2:1

Dôležité tri body získali hráči Nitry proti Michalovciam, ktoré tak naďalej ostávajú na poslednom mieste. Výhru pod Zoborom zariadili najskúsenejší hráči Kóňa so Šimončičom.

Preview: FC Nitra - Zemplín Michalovce

Dôležitý súboj o čo najlepšie východiskovú výhliadku do ďalšieho obdobie na spodu tabuľky majú pred sebou Nitrania a Michalovčania. Favoritom bude iste domáci celok, ale platí, že nedarí sa ani jednému z týchto tímov.

Železiarne Podbrezová - FC Nitra 3:2

FK Železiarne Podbrezová naplnil predpoklady o miernom favoritovi a celok FC Nitra zdolal vo ôsmom kole Fortunaligy na domácej tráve 3:2 (2:1).

Preview: Železiarne Podbrezová - FC Nitra

Ôsme kolo Fortunaligy spojí po reprezentačnej prestávke FK Železiarne Podbrezová a FC Nitra.

FC Nitra - FC Zlaté Moravce 4:1

FC Nitra zaknihoval na domácej tráve trojbodový zápis, keď v siedmom kole Fortunaligy zdolal FK ViOn Zlaté Moravce 4:1 (1:1). Hetrik zaznamenal Vestenický.

Preview: FC Nitra - FC Zlaté Moravce

Siedme kolo Fortuna ligy spojí FC Nitra a FK ViOn Zlaté Moravce. Po tomto kole najvyššej slovenskej súťaže nasleduje reprezentačná prestávka.

FK Senica - FC Nitra 1:1

Opäť len s jedným bodom ochádza zo zápasu Fortuna ligy Nitra, ktorá tentoraz prišla o víťazstvo šesť minút pred koncom. Stalo sa tak v Senici, pretože za domácich sa presadila posila Petshi. Odpovedal na vedúci zásah Fábryho a tímy si teda body podelili.

Preview: FK Senica - FC Nitra

Dôležitý súboj o prebudenie sa zo zlého štartu vo Fortuna lige čaká hráčov Senice a Nitry. Ťažko by sme v tomto vyrovnanom zápase hľadali favorita, domáci sa aktuálne posilnili a Nitrania zbierajú zatiaľ maximálne len bod po bode.

FC Nitra - Spartak Trnava 0:0

Vyše 4 000 divákov sledovalo na vynovenom štadióne v Nitre duel proti majstrovi z Trnavy, ktorý však napokon nepriniesol ani jeden gól. Domáci tím tak síce získal aspoň druhý bod v sezóne, ale pred ďalšími sobotnými zápasmi klesol na posledné miesto v tabuľke.

Preview: FC Nitra - Spartak Trnava

Pod Zoborom sa bude hrať opäť o cenné body, zavíta tam totiž majster z Trnavy. Pre domácich hrá podpora divákov, únava hostí z Ligy majstrov a taktiež túžba prvýkrát v novej sezóne vyhrať.