FC Nitra Slovensko - FC Nitra - Zprávy

Preview: Železiarne Podbrezová - FC Nitra

Siedme kolo nadstavby v skupine o udržanie sa spojí FK Železiarne Podbrezová a FC Nitra. Tretí celok hostí lídra druhej skupiny.

Tatran Prešov - FC Nitra 1:1

Ani vo štvrtom vzájomnom zápase s Nitrou hráčom Prešova nebolo dopriate naplno bodovať. Na gól Gatariča odpovedali hostia vyrovnaním v 85. minúte po vlastencovi Dzuríka.

Preview: Tatran Prešov - FC Nitra

V rýchlom tempe sa Prešov s Nitrou stretnú opäť vo vzájomnom súboji, tentoraz už v piatkovej predohrávke 6. kola boja o udržanie. Pred pár dňami Tatran viedol nad nováčikom 2:0, ale napokon si nepripísal ani bod. Niečomu podobnému sa bude chcieť vyvarovať.

FC Nitra - Tatran Prešov 3:2

Nádejné dvojgólové vedenie držal Tatran Prešov na prechodnej pôde nováčika z Nitry. Lenže ani to mu napokon nestačilo k čo i len jedinému získanému bodu, pretože domáci otočili na 3:2. Ani dotretice teda Šarišania so zverencami trénera Galáda nezískali žiaden bod.

Preview: FC Nitra - Tatran Prešov

V tejto sezóne sa Prešovu proti Nitre nedarilo, v dvoch zápasoch jej nedal ani jeden gól. S nováčikom sa teraz v závere sezóny stretne dvakrát za sebou, najprv už v sobotu v Zlatých Moravciach.

FC Nitra - Železiarne Podbrezová 0:0

Vedúci celok skupiny o udržanie sa vo Fortunalige FC Nitra remizoval doma s FK Železiarne Podbrezová bez gólov 0:0.

Preview: FC Nitra - Železiarne Podbrezová

FC Nitra privíta po výbuchu v Michalovciach (0:4) na jar o čosi úspešnejšiu Podbrezovú.

Zemplín Michalovce - FC Nitra 4:0

Najvyššie víťazstvo v sezóne dosiahli Michalovce nad Nitrou v 3. kole skupiny o udržanie, nováčikovi totiž nadelili štvorku.

Preview: Zemplín Michalovce - FC Nitra

Po reprezentačnej prestávke pokračuje slovenská Fortuna liga a teda aj počas veľkonočných sviatkov je možné prísť pozrieť si prvoligový futbal. Ešte v marci to stihnú napríklad v Michalovciach, kde hostiteľský tím privíta Nitru.

FC Nitra - FC Zlaté Moravce 1:0

Druhé nadstavbové kolo v skupine o udržanie sa prinieslo tri body Nitre, vedenej ako domáci celok, ktorá zvíťazila nad ViOn-om Zlaté Moravce 1:0 (0:0).

Preview: FC Nitra - FC Zlaté Moravce

V druhom nadstavbovom kole Fortunaligy v skupine o udržanie sa sa stretne FC Nitra a ViOn Zlaté Moravce. Aktuálne prvý celok v tejto skupine privíta tretí.

FK Senica - FC Nitra 0:1

Na Záhorí hráči FK nenadviazali na výhru s Podbrezovou a doma podľahli Nitre tesne 0:1. Jediný zásah zaznamenal v 66. minúte Šimončič z veľkej diaľky a tri body tak putujú pod Zobor.

Preview: FK Senica - FC Nitra

Veľké víťazstvo má za sebou Senica, ktorá sa vo Fortuna lige odlepila od dna po siedmich mesiacoch. Podarilo sa jej to vďaka výhre 1:0 nad Podbrezovou. Teraz hráči potrebujú výhru potvrdiť už v skupine o udržanie proti Nitre.

FC Nitra - Slovan Bratislava 0:1

V poslednom kole základnej časti Fortunaligy Slovan znížil stratu na vedúcu Trnavu o dva body, keď na pôde FC Nitra zvíťazil 1:0 (1:0).

Preview: FC Nitra - Slovan Bratislava

Aj v zápase Nitry so Slovanom pôjde o veľa. Nováčik túži preniknúť do prvej šestky a Slovan by sa rád udržal aspoň na 2. mieste. Vidina titulu je pri náskoku 11-tich bodov Trnavy viac ako z ríše zázrakov.