Tom Tomsk Rusko - Tom Tomsk - Zprávy

Skobljakov rozhodl o těsném vítězství Tomsku

Přesná trefa Skobljakova v 90. minutě zajistila Tomu Tomsk výhru nad Spartakem Nalčik. Trenér Miroslav Romaščenko si tak mohl vychutnat premiérové vítězství na lavičce Sibiřanů.

Prodlouží Nalčik vítěznou sérii?

Na patnáctitisícovém stadionu v Tomsku se utká místní Tom se Spartakem Nalčik. Zatímco domácí už dlouho na výhru čekají, Nalčik sbírá body jako na běžícím pásu.

O výhře rozhodl Zenit už v prvním dějství

Zenit Petrohrad si na Petrovskij Stadion pohrál s Tom Tomsk a po výhře 5:1 opustil sestupové příčky. Všechny branky padly už v prvním poločase.

Zahájí Zenit zápasem proti Tomsku mohutné dotahování?

Zenit Petrohrad se v tabulce nachází na šestnácté příčce, ale nenechte se zmást. V krizi mužstvo Dicka Advocaata není, většina soupeřů totiž má pět zápasů k dobru. Zenit totiž vše podřídil Poháru UEFA a teď má před sebou další jasnou prioritu – ruskou Premier Ligu. Stíhací kampaň zahájí na Petrovskij Stadionu proti Tom Tomsk.

Tom Tomsk - Luč-Energija Vladivostok 1:1

Dělbou bodů skončilo utkání Tom Tomsk – Luč Energija Vladivostok. Za hosty otevřel skóre Tichonoveckij, ještě do poločasu za domácí na konečných 1:1 vyrovnal Strelkov.

Preview: Tom Tomsk - Luč-Energija Vladivostok

11. kolo Ruské Premier Ligy otevře utkání Tom Tomsk – Luč Energija Vladivostok. Utkají se tak týmy z druhé poloviny tabulky.

Lokomotiv Moskva - Tom Tomsk 2:0

Lokomotiv se po třízápasové odmlce dočkal vítězství, porazil Tom Tomsk 2:0. Mezi střelce se zapsali Biljaletdinov a Odemwingie.

Preview: Lokomotiv Moskva - Tom Tomsk

Lokomotiv Moskva potřebuje po třech remízách v řadě zvítězit, aby se udržel na špici tabulky. Na Lokomotiv stadionu mu bude stát v cestě sibiřský celek Tom Tomsk.

Tom Tomsk - CSKA Moskva 0:0

CSKA Moskva jenom remizovalo v Tomsku a čelo tabulky se mu opět o něco vzdálilo. Klub z hlavního města se sice může pyšnit nejlepší obranou v lize, ta ovšem ostře kontrastuje s nejhorším útokem. Výsledek 0:0 tak příliš lidí nepřekvapil.

Preview: Tom Tomsk - CSKA Moskva

Do sibiřského Tom Tomsku přiletí favorizované CSKA Moskva. Armádní klub nebere nic jiného, než tři body.

Těrek Groznyj - Tom Tomsk 1:3

Těrek Groznyj podlehl v dočasném azylu na stadionu v Pjatigorsku Tom Tomsku 1:3. Tomsk se může těšit z prvního vítězství venku v tomto ročníku.

Preview: Těrek Groznyj - Tom Tomsk

Těrek Groznyj přivítá na stadiónu Sultan Bilimchanov sibiřský Tom Tomsk. Hosté na své první body venku stále čekají.

Tom Tomsk - FK Saturn 0:1

Saturn Moskva dobyl Sibiř a na hřišti Tomsku zvítězil nejnižším možný rozdílem 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve 33. minutě slovenský obránce Ján Ďurica. Saturn se tak posunul z dvanáctého na deváté místo. Tom Tomsk naopak klesl na pozici jedenáctou.

Preview: Tom Tomsk - FK Saturn

V neděli od 11:30 CET sibiřské mužstvo Tom Tomsk přivítá FK Saturn.

Krylja Sovětov Samara - Tom Tomsk 3:0

Křídla Sovětů Samara porazila Tom Tomsk 3:0, za domácí si přesnou trefu připsali Savin, Tichonov a Bober.