FK Saturn Rusko - FK Saturn - Zprávy

Tom Tomsk - FK Saturn 2:2

Tom i Saturn ukončily remízou zápas čtyřiadvacátého kola, ve kterém mimo čtyř gólů fanoušci viděli Dzjubovu neproměněnou penaltu a spoustu neproměněných šancí. Ve snaze opustit místa blízká sestupovým příčkám se oba týmy snažily do poslední minuty hrát na vítězství.

Preview: Tom Tomsk - FK Saturn

Tom Tomsk hostí na stadionu Trud Saturn. Oba týmy spolu sousedí v tabulce a oba rovněž nemají stále jistou záchranu.

FK Saturn - Lokomotiv Moskva 0:1

Dmitrij Loskova rozhodl o vítězství Lokomotivu na hřišti Saturnu. Zkušený tvůrce hry hostů se prosadil v 86. minutě, český brankář Kinský byl na jeho střelu krátký.

Preview: FK Saturn - Lokomotiv Moskva

Poslední zápas třiadvacátého kola se odehraje Ramenskoje, kde domácí Saturn přivítá moskevský Lokomotiv.

Zenit Petrohrad - FK Saturn 6:1

Zápas Zenitu se Saturnem Moskevská oblast se nesl v duchu dalšího brankostroje domácího střelce Aleksandra Keržakova. Diváci na stadionu Petrovskij viděli nádherné fotbalové představení okořeněné sedmi góly, z nichž šest do branky hostí a tři z nich z kopačky Aleksandra Keržakova. Ten tak po nedávném hattricku v Bruselu zaznamenal další třígólovou radost.

Preview: Zenit Petrohrad - FK Saturn

Zakončí vedoucí tým Premier Ligy Zenit Petrohrad druhou třetinu soutěže vítězně? Na stadionu Petrovskij přicestuje skromný Saturn, mimozemšťané však neskládají zbraně.

FK Saturn - Dinamo Moskva 3:2

Gólovou přestřelkou skončil zápas v Ramenskoje mezi domácím Saturnem a Dinamem Moskva. K vidění bylo pět gólů, z nichž tři do sítě hostí. Domácí Saturn tak zvítězil 3:2 a hosté z Dinama pokračují ve špatných výsledcích a velkém zklamání letošní sezony.

Preview: FK Saturn - Dinamo Moskva

Sobotní program ukončí zápas mezi Saturnem, který se nachází jen pár bodů nad sestupovou propastí a Dinamem Moskva, které se stále snaží probojovat na příčky zaručující pohárovou Evropu.

Spartak Moskva - FK Saturn 2:1

Spartak Moskva díky dvěma brankám Brazilce Wellitona porazil Saturn 2:1. Poprvé se na hřišti podívala velká posila z Celtiku Ir McGeady.

Preview: Spartak Moskva - FK Saturn

Moskevský Spartak se doma pokusí napravit prohru z minulého kola ze hřiště Těreku. Mimozemšťani jedou do Moskvy již s připraveným útočníkem Topičem a s posilou z Trnavy, Kamilem Kopúnkem.

FK Saturn - Křídla Sovětů Samara 1:1

Křídla Sovětů předvedla na půdě Saturnu výborný výkon a domácí mimozemšťany zcela jasně přehrála, i tak to ale nestačilo na víc než bod za remízu 1:1.

Preview: FK Saturn - Křídla Sovětů Samara

Oba týmy si budou chtít spravit chuť po minulém kole, kde jak Saturn, tak Samara prohrály. Domáci v Kazani, Samara doma s Těrekem.

Rubin Kazaň - FK Saturn 2:0

Rubin Kazaň zaslouženě porazil Saturn 2:0 a posunul se na druhé místo před CSKA Moskva. O branky vítězů se postarali Noboa a nová posila Medvěděv ze Sibiru.

Preview: Rubin Kazaň - FK Saturn

Zkrocený Rubin přivítá na svém hřišti Saturn, který je i přes prohru v Rostovu dobře nastartovaný.

FK Saturn - FK Rostov 0:2

FK Rostov opět potvrdil, že to myslí s evropskými poháry vážně. Jižané vyhráli na hřišti Saturn, který má po letní pauze možná nejlepší formu ze všech týmů ruské ligy.