Amkar Perm Rusko - Amkar Perm - Zprávy

Nudné utkání skončilo bez branek

Amkar Perm nedokázal na domácím hřišti překonat obranu Tomsku. Utkání skončilo 0:0 a domácí se připravili o možnost vyhoupnout se do čela tabulky.

Amkar se v případě výhry může vyhoupnout do čela

Souboj druhého s desátým. Amkar Perm hostí Tom Tomsk a očekává se, že domácí získají tři body a udrží si kontakt s čelem tabulky. Sibiřský Tomsk je v utkáních venku jedním z nejhorších celků ruské Premier Ligy, vyhrál pouze jediné utkání.

Zenit bez problémů udolal Perm

Zenit Petrohrad si poradil s překvapením tohoto ročníku Amkarem Perm a po výhře 2:0 stoupá tabulkou vzhůru.

14. kolo zkrášlí utkání Zenitu s Amkarem

Utkání Zenit Petrohrad – Amkar Perm patří k tahákům 14. kola ruské Premier Ligy. Zatímco Zenit se pomalu dotahuje na přední příčky, Amkar Perm už se tam ohřívá. Prozatímní druhá příčka je pro klub z Permu skvělým úspěchem.

Amkar v přestřelce remizoval s CSKA 3:3

V dohrávce jedenáctého kola ruské Premier Ligy remizoval Amkar Perm s CSKA Moskva 3:3. Domácí hráli celý druhý poločas o deseti.

Amkar Perm hostí CSKA a chce vrátit prohru z Kubok Rossij

Zajímavé utkání slibuje dohrávka 11. kola ruské Premier Ligy mezi Amkarem Perm a CSKA Moskva.

Amkar nedal Vladivostoku šanci

Perm bez problémů porazil doma Vladivostok a posunul se tak na překvapivé druhé místo. Oproti tomu Vladivostok se topí v sestupových vodách a bude mít ještě co dělat, aby se zachránil.

Amkar Perm hostí Vladivostok a chce se přiblížit čelu tabulky

Amkar Perm bude chtít v sobotním utkání proti Luč-Energiji Vladivostok potvrdit, že na druhém místě není náhodou.

Amkar zaskočil Lokomotiv, veze tři body

Souboj třetího se čtvrtým vyzněl lépe pro hostující Amkar Perm, který si po přesné trefě Peeva z 56. minuty odváží z Lokomotiv Stadionu tři body.

Lokomotiv vyzve Amkar Perm

Souboj třetího se čtvrtým přinese 12. kolo ruské Premier Ligy. Lokomotiv se postaví proti velkému překvapení ročníku 2008, finalistovi Kubok Rossiji Amkaru Perm.

CSKA vítězem Kubok Rossiji!

Vítězem Kubok Rossiji se stalo mužstvo CSKA. Ve finálovém duelu porazili Moskevští Amkar Perm po penaltovém rozstřelu.

V Rusku je na programu pohárové finále

V sobotním finále Kuboku Rossiji se proti sobě postaví CSKA a Amkar Perm. Červenočerní bojují o svou první významnou trofej v krátké historii klubu.

Těrek Groznyj - Amkar Perm 0:1

Amkar Perm si odváží cenné tři body z horké čečenské půdy Těreku Groznyj. O výhře Permu rozhodla jediná branka, v úvodních minutách se trefil Kušev.

Preview: Těrek Groznyj - Amkar Perm

10. kolo ruské Premier Ligy uzavře nedělní utkání Těrek Groznyj – Amkar Perm. Utkají se týmy, které v minulém kole naplno bodovaly.

Amkar Perm - Saturn Moskevská oblast 1:0

Po čtyřech zápasech bez prohry tentokrát Saturn nestačil na rozjetý Perm. Ten už v prvním poločase rozhodl o své jednogólové výhře a posunul se tak alespoň na pár okamžiků na třetí místo.