Amkar Perm Rusko - Amkar Perm - Zprávy

Amkar potěšil fanoušky i v posledním kole

Amkar Perm korunoval skvělou sezonu vítězstvím proti Chimkám. Fanoušci Permu se můžou těšit na své miláčky v evropských pohárech.

V duelu Amkar - FK Chimki se hraje jen z povinnosti, oba týmy své cíle splnily

Amkar Perm je jednou z největších senzací ročníku 2008, ve 29. kole si skromný klub zajistil čtvrtou příčku zaručující Poháru UEFA a v duelu proti zachráněným Chimkám tak mužstvu z Permu o nic nejde.

Kušev zajistil Amkaru důležité vítězství

Senzační jízda Amkaru Perm se nezastavila ani ve 29. kole ruské ligy. V 75. minutě proměnil nejlepší střelec Amkaru Perm Martin Kušev penaltu a zajistil svému mužstvo těsnou výhru. Amkar je kolo před koncem soutěže senzačně čtvrtý.

Amkar blízko senzaci, potřebuje však bodovat v Tomsku

Zápas Tomsku s Amkarem, nebo-li zápas čtvrtého s třináctým. Na jedné straně domácí tým, který už nemá o co hrát. Na straně druhé je však hostující mužstvo, které nejenom, že je na místě zaručující Pohár UEFA, ale stalé může pomýšlet dokonce na Ligu mistrů.

Amkar si připsal zaslouženou remízou se Zenitem

Zenit si z Permu odváží bod za remízu 1:1. Obě branky padly ve druhém poločase, za domácí Amkar otevřel skóre Peev, který se prosadil hlavou přes českého reprezentanta Radka Šírla, Zenit vyrovnal deset minut před koncem z penalty.

Preview: Amkar Perm - Zenit Petrohrad

Zenit Petrohrad čeká první ze série klíčových zápasů závěru letošní ligové sezony. V posledních třech kolech se Zenit v přímém souboji utká se všemi třemi konkurenty v boji o třetí příčku zajišťující předkolo Ligy mistrů.

Vladivostok na Amkar nestačil a vidina záchrany se mu opět vzdálila

Branka Starkova rozhodla o nejtěsnějším možném vítězství Amkaru na hřišti Luč-Energije Vladivostok. Vladivostok se připravil o jednu z posledních šancí na udržení v nejvyšší soutěži. Amkar má mnohem příjemnější starosti, stále drží v zóně evropských pohárů.

Preview: Luč-Energija Vladivostok - Amkar Perm

V rámci 27. kola ruské Premier Ligy se utká Vladivostok s Amkarem Perm. Oba týmy mají zcela jiné starosti, zatímco domácí Vladivostok bojuje o udržení v soutěži, Amkar je stále ve hře o pohárovou Evropu.

Amkar hrál s Lokomotivem bez branek

Nuda. Stručná charakteristika dění v Permu, kde se domácí Amkar utkal s Lokomotivem Moskva. Výsledek 0:0 ostatně hovoří za vše.

Amkar Perm nebo Lokomotiv? Oběma jde o evropské poháry

Udrží se Amkar Perm v zóně evropských pohárů? Nebo jej do konce soutěže vystrnadí trápící se Lokomotiv Moskva? Otazníky může částečně odhalit nedělním vzájemné střetnutí těchto týmů.

CSKA nedalo Amkaru šanci, rozhodlo vyloučení Čerenčikova

Fotbalisté CSKA porazili Amkar Perm vysoko 4:1 a stále honí vedoucí Rubin Kazaň. Hosté díky brance Kuševa otevřeli skóre, ale to bylo z jejich strany vše, pak úřadovalo CSKA.

25.kolo okoření šlágr CSKA - Amkar

Ve šlágru 25.kola ruské Premier Ligy bude k vidění duel druhého s čtvrtým. CSKA změří síly s Amkarem Perm.

Těrek na hřišti Amkaru Perm ubránil remízu

Těrek Groznyj překvapivým výsledkem 0:0 na hřišti favorizovaného Amkaru Permu věnoval dárek prezidentovi čečenské republiky Ramzanu Achmatovičovi.

Preview: Amkar Perm - Těrek Groznyj

Souboj čtvrtého s jedenáctým, tak by se dal nazvat zápas Amkaru s Těrekem, který bude chtít navázat na výhru z předchozího kola. Naopak Amkar v minulém kole jen remizoval a propadl se tak na čtvrté místo

Saturn Moskevská oblast - Amkar Perm 0:0

Amkar remizoval na hřišti Saturnu a udržel bezprostřední kontakt s čelem tabulky. Na druhé CSKA Moskva v tuto chvíli Perm ztrácí pouze dva body.