V Rusku uvažují o stropu, dva další kluby nemají na platy

Dle čerstvého prohlášení Ruské fotbalové unie bude zřejmě v nejbližší době nutno vzhledem ke krizi rublu představit platový strop se vzorem v severoamerické MLS. Každý prvoligový hráč nad 23 let by si takhle měl měsíčně přijít maximálně na 31 tisíc amerických dolarů (čili zhruba dva miliony rublů, resp. 760 tisíc korun českých)...  
11.08.2015 | Aktuality | 80 komentářů
 

Breznaník už letos hrát nebude

Michal Breznaník nebude v dobrém vzpomínat na svou první sezonu v Amkaru Perm. Slovenský záložník je od začátku prosince mimo hru vinou zlomené kůstky v noze, zranění se ovšem nelepší a nyní ho čeká další operace, která znamená konec letošní sezony.  
15.04.2013 | Aktuality | 3 komentáře
 

Preview: Amkar Perm - Alanija Vladikavkaz

O poznání méně sledovaný bude duel mezi Amkarem a Alanijí. Oba celky v minulém kole nevyhrály a oba musí bezpodmínečně bodovat. Nedá se čekat nějaký krásný fotbal..  
15.03.2013 | Previews | 3 komentáře
 

FK Krasnodar - Amkar Perm 2:1

Zajímavý duel byl sehrán v Krasnodaru. Zdejší FK přivítalo permský Amkar. Hosté sice díky Burmistrovovi otevřeli skóre, ale Abreu s Wandersonem zápas otočili a domácí tak berou tři body.  
08.03.2013 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů
 

Preview: FK Krasnodar - Amkar Perm

V premiérovém jarním duelu uvidíme i souboj druhého krasnodarského klubu a to tedy místního FK. Na "návštěvu" přijedou hosté z Permi, kteří určitě nebudou chtít odjet s prázdnou. Obě mužstva jsou si sice tabulkově poměrně blízko, ale úspěšnější FK Krasnodar má na svého zítřejšího soka náskok devíti bodů.  
07.03.2013 | Previews | 6 komentářů
 

Amkar Perm - Křídla Sovětů Samara 0:2

Křídla konečně vyhrála! Po skoro tříměsíčním čekání se Povolžané konečně dočkali výhry. Dokázali totiž vyloupit slabou Perm.  
11.12.2012 | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: Amkar Perm - Křídla Sovětů Samara

Amkar je z formy. Křídla jsou z formy. Oba musí bodovat. Co z toho plyne? Další urputný zápas o šest bodů.  
07.12.2012 | Previews | 1 komentář
 

Mordovija Saransk - Amkar Perm 1:1

V dohrávce osmnáctého kola nejvyšší ruské soutěže se zrodila remíza. V nudném utkání s minimem šancí se dokázaly oba týmy prosadit právě jednou. Za hosty otevřel skóre Picusceac a za domácí chvíli před koncem srovnal Pančenko.  
03.12.2012 | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: Mordovija Saransk - Amkar Perm

Osmnácté kolo Premier ligy zakončí duel mezi tragickou Mordovijí a špatným Permem. Nedá se čekat pěkné utkání, ale spíše urputný zápas o pomyslných 6 bodů.  
02.12.2012 | Previews | 1 komentář
 

Amkar Perm - Anži Machačkala 1:2

Machačkala se přiblížila doposud neohroženému lídrovi z Moskvy. Dagestánci brankou Šatova z nastavení vydřeli výhru v Permi.  
29.11.2012 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
18.06.2018 Amkar Perm končí v ruské nejvyšší soutěži
Amkar Perm se podle očekávání odhlásil z ruské nejvyšší soutěže a je otázkou, zda bude pokračovat ve světě profesionálního fotbalu. Důvodem jsou chybějící finance, klub má dluhy a jeho hráči nedostali už několik měsíců své výplaty. (sport-express.ru)
31.05.2018 Brown Forbes je bez angažmá
Nové angažmá si hledá Felicio Brown Forbes, 26letému záložníkovi končí smlouva v Amkaru Perm a vedení ruského klubu s ním novou nepodepíše. (sport-express.ru)
30.05.2018 Chomič se loučí s Amkarem Perm
Nové angažmá si hledá Dmitrij Chomič, ruskému brankáři skončila smlouva v Amkaru Perm a vedení ruského klubu se nakonec rozhodlo kontrakt neprodloužit. (sport-express.ru)
21.05.2018 Amkar Perm chce prodloužit s Jevsejevem
Vadim Jevsejev má možnost protáhnout si působení v Amkaru Perm, ruský klub svému trenérovi předložil nabídku nové smlouvy. (sport-express.ru)
15.03.2018 Amkar Perm vsadil na Jevsejeva
Letošní sezonu na lavičce Amkaru Perm dokončí Vadim Jevsejev, potvrdilo to vedení klubu. U kormidla ruského týmu těsně před začátkem druhé poloviny sezony skončil Gadži Gadžijev a Jevsejev byl původně jenom dočasnou náhradou. (sport-express.ru)
02.03.2018 Perm půjde do zbytku sezony s novým koučem
K trenérské rošádě došlo těsně před startem druhé poloviny sezony v Amkaru Perm. Ze své funkce odstoupil zkušený Gadži Gadžijev, jehož povinnosti přebírá Vadim Jevsejev. (sport-express.ru)
22.02.2018 Olanare hostem v Amkaru Perm
Aaron Samuel Olanare odešel z CSKA Moskva do Amkaru Perm, ten si nigerijského útočníka vypůjčil na hostování do konce letošní sezony. (sport-express.ru)
19.02.2018 Olanare zítra do Amkaru Perm
Aaron Samuel Olanare přece jenom odejde z CSKA Moskva do Amkaru Perm. Útočník v tomto klubu uspěl na testech a týmy se původně nedokázaly dohodnout na podmínkách hostování, nakonec ale společnou řeč našly a hráč zítra přiletí, aby podepsal smlouvu. (sport-express.ru)
16.02.2018 Olanare za Amkar Perm hrát nebude
Aaron Samuel Olanare zůstává v kádru CSKA Moskva. Nigerijský útočník byl v uplynulých dnech na testech v Amkaru Perm a ve dvou přátelských zápasech dal dva góly, kluby se ovšem nakonec nedokázaly dohodnout na podmínkách jeho stěhování z hlavního města. (sport-express.ru)
12.02.2018 Olanare je na testech v Amkaru Perm
Aaron Samuel Olanare je v tuto chvíli součástí kádru Amkaru Perm, kde zůstane do čtvrtka. Ruský klub útočníka CSKA Moskva testuje a v průběhu týdne se rozhodne, zda dojedná hostování. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci