Amkar Perm Rusko - Amkar Perm - Zprávy

Preview: Amkar Perm - FK Saturn

Saturn působí po letní přestávce jako vyměněný a dělá výrazně kroky směrem ke středu tabulky. Potvrdí formu svěřenci trenéra Gordějeva i na hřišti Amkaru Perm?

Těrek Groznyj - Amkar Perm 1:0

Těrek Groznyj na svém hřišti nastoupil bez opor Omeljančuka a Georgijeva, ale i přesto s přehledem přehrál hostující Amkar Perm. Žehrat mohl jen na neproměňování šancí, díky kterému nakonec Těrek zvítězil nejtěsnějším rozdílem 1:0. Těrek tak uhájil i letošní domácí neporazitelnost.

Preview: Těrek Groznyj - Amkar Perm

Těrek Groznyj hostí na stadionu Sultana Bilimchanova Amkar Perm. Oběma týmům se v minulém kole dařilo odlišně, zatímco Těrek venku nestačil na Spartak Nalčik, Perm gólem v devadesáté minutě udolala silný Tomsk.

Amkar Perm - Tom Tomsk 2:1

Amkar Perm na domácím stadionu Zvezda předvedl velký charakter, když dokázal otočit zápas s Tomskem, ve kterém ještě v 70. minutě prohrával 0:1. Nakonec domácí góly Kuševa a Kolomejceva ve třetí nastavené minutě obrátili skóre a zvítězili 2:1. Tímto vítězstvím navíc Amkar ukončil svou sedmizápasovou sérii bez vítězství.

Preview: Amkar Perm - Tom Tomsk

Jeden z adeptů na sestup z Premier Ligy Amkar Perm hostí Tom Tomsk, který je ve výrazně lepší pozici, okupuje šesté místo.

Lokomotiv Moskva - Amkar Perm 2:0

Fotbalisté Lokomotivu zvítězili na domácí půdě nad Amkarem. V prvním poločase krásnou střelou z přímého kopu vstřelil gól Alijev a po přestávce skvělou kombinaci železničářů završil brankou Maicon.

Preview: Lokomotiv Moskva - Amkar Perm

Sobotní část jedenáctého kola rozehraje zápas Lokomotivu s Amkarem.

Amkar Perm - Zenit Petrohrad 0:2

Zenit dokázal opět zvítězit a zvýšil náskok před druhým týmem Premier Ligy na čtyři body. Vítězství Zenitu přinesl mladík Maxim Kanunnikov, svou trefou zvyšoval na konečných 0:2 Danny.

Preview: Amkar Perm - Zenit Petrohrad

Do Permi přicestuje v desátém kole lídr soutěže Zenit Petrohrad, který bude chtít navázat na vítěznou sérii, jež čítá tři zápasy.

Dinamo Moskva - Amkar Perm 1:1

Miodar Boževič opět nedokázal zvítězit jako trenér Dinama. Amkar pod vedením Rašida Rachimova zabojoval a nejen, že dokázal vyrovnat, dokonce moskevskému týmu na konci zápasu hrozilo, že přijde i o tu remízu.

Preview: Dinamo Moskva - Amkar Perm

Středeční část završí zápas, ve kterém Dinamo přivítá Amkar. Zápas se odehraje v devět hodin moskevského času a nezbývá nic jiného, než soucítit s fanoušky, kteří se ve všední den vypraví tak pozdě do Chimek.

Amkar Perm - Spartak Moskva 0:2

Góly Ariho a Wellitona přinesly Spartaku vítězství v Permi nad Amkarem a zároveň páté místo v lize. Bez diskvalifikovaného Alexe červenobílí předvedli dobrou hru na protiútoky.

Preview: Amkar Perm - Spartak Moskva

Na závěr osmého kola je přichystán zápas permského Amkaru s aspirantem na titul, Spartakem Moskva.

Křídla Sovětů Samara - Amkar Perm 1:1

Program sedmého kola Premier Ligy završila remíza 1:1 mezi domácími Křídly Sovětů a Amkarem Perm. Pro uralské mužstvo je to historicky první uhraný bod na stadionu Metallurg.

Preview: Křídla Sovětů Samara - Amkar Perm

Křídla Sovětů hostí v pondělní dohrávce sedmého kola Premier Ligy Amkar Perm. V Samaře se oba celky utkaly už šetkrát a pokaždé brali body domácí.