SC Heerenveen Nizozemsko - SC Heerenveen - Zprávy

FC Groningen - SC Heerenveen 2:3

V posledních minutách se dnes na stadionu Euroborg skutečně děly věci. Domácí Groningen totiž v nastavení dokázal vyrovnat na 2:2 a mohl se radovat. Heerenveen se ale s bodem nespokojil a ještě dokázal vstřelit rozhodující branku a nakonec si odváží všechny tři body.

Preview: FC Groningen - SC Heerenveen

Groningen prožil povedenou první polovinu sezony a v neděli jí zakončí důležitým duelem. Na stadion Euroborg přijede Heerenveen, který se pro změnu zvedá z úvodních horších výkonů.

Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 4:1

Heerenveenu se po utkání v pohárové Evropě nevydařilo ani vystoupení na domácí scéně a prohrál v Rotterdamu s tamní Spartou drtivě 4:1.

Preview: Sparta Rotterdam - SC Heerenveen

V 16 kole holandské Eredivisie přivítá domácí Sparta Rotterdam ambiciózní celek z Heerenveenu.

Portsmouth FC - SC Heerenveen 3:0

Dva rychlé góly Petera Crouche v závěru prvního poločasu rozhodly o vítězství Portsmouthu nad Heerenveenem. Útočník Portsmouthu skóroval ve 40. a 42. minutě utkání a v závěru už pouze upravil výsledek zápasu na konečných 3:0 Hreidarsson.

Preview: Portsmouth FC - SC Heerenveen

Portsmouth ani Heerenveen už do dalšího kola Poháru UEFA postoupit nemohou, vzájemné utkání tak bude pro oba týmy loučením s pohárovou Evropou. Portsmouth i Heerenveen ale chtějí ukázat, že vyhrávat stále umí.

SC Heerenveen - BV De Graafschap 2:0

Domácí zápas Heerenveenu proti hostům z De Graafshapu nepřinesl překvapení a domácí jasně získali povinné tři body za vítězství 2:0.

Preview: SC Heerenveen - BV De Graafschap

V 15. kole holandské Eredivisie se pokusí domácí Heerenveen vrátit zpět do hry. Má k tomu jedinečnou příležitost, protože hostí aktuálně 16. celek soutěže, De Graafshap.

Willem II - SC Heerenveen 1:3

Heerenveenu se podařilo zásluhou branek Smarasona, Grindheima a Vayrynena vyhrát na hřišti Willemu II a díky čtvrtému vítězství venku se posunul na sedmou pozici.

Preview: Willem II - SC Heerenveen

Heerenveen by se potřeboval vrátit na vítěznou cestu a skvělou příležitost mu nabízí 14. kolo, kde se střetne s tabulkovým konkurentem Willemem II z Tilburgu. Heerenveen je devátý, o místo níže než jeho soupeř.

SC Heerenveen - SC Braga 1:2

Ve vyrovnaném utkání se nakonec zásluhou větší efektivity radují z tříbodového zisku hosté.

Heerenven se utká s Bragou

Braga se v důležitém zápase Poháru UEFA utká s nizozemským Heerenveenem, který na svém kontě nemá zatím ani bod.

SC Heerenveen - PSV Eindhoven 2:2

Skvělý návrat do zápasu zajistil PSV alespoň bod. Domácí byli do prvního obdrženého gólu lepšími, v poslední fázi zápasu však opět doplatili na tristní obranu a sami tak odmítli možnost přeskočit právě tým z Eindhovenu.

Preview: SC Heerenveen - PSV Eindhoven

V sobotu se střetnou dva celky, které zatím zůstávají mírně za očekáváním. Na Abe Lenstra Stadion přijede PSV Eindhoven, aby se zde utkal s Heerenveenem. Zatímco obhájce titulu je na páté pozici, Heerenveen je až devátý. Na PSV ale ztrácí pouze dva body.

FC Twente - SC Heerenveen 6:0

Twente se zvedlo ze špatných výkonů a sobotním večeru si doslova smlslo na Heerenveenu. Svěřenci trenéra McClarena totiž svého soupeře rozdrtili rozdílem několika tříd v poměru 6:0. Pod vysoké skóre se vysokou měrou podepsal Blaise N'Kufo, jenž šel všem příkladem a jako kapitán vstřelil tři branky. Zkázu Heerenveenu v závěru dokonal vyloučený Vayrynen.