Go Ahead Eagles Nizozemsko - Go Ahead Eagles - Zprávy

Preview: Go Ahead Eagles - Heracles Almelo

Fotbalisté Heracles se stále nacházejí na samém dně tabulky a jejich bodový zisk je opravdu tristní. V deseti duelech vybojovali pouhé tři body, a i když je začátek sezóny, tak to do dalších utkání rozhodně nevěští nic dobrého. Hosté ztrácejí na předposlední Dordrecht jen dva body, ovšem jejich manko na šestnáctou Bredu již činí sedm bodů, Nyní se svůj účet pokusí rozšířit na půdě Go Ahead, které je čtrnácté s jedenácti body.

AFC Ajax - Go Ahead Eagles 3:1

Fotbalisté Ajaxu svého soupeře opět rozhodně nepřeválcovali, ale díky trpělivému výkony si nakonec připisují do tabulky tři body za vítězství 3:1 nad Go Ahead Eagles. Skóre otevřel Anwar El Ghazi, nicméně ještě do přestávky vyrovnal Fernando Lewis. Ve druhém poločase však Godenzonen potvrdili svoji kvalitu a zásluhou Arkadiusze Milika a Lasse Schoneho vstřelili dvě branky.

Preview: AFC Ajax - Go Ahead Eagles

Mistrovský Ajax se v poslední době nenachází ve zcela ideálním rozpoložení a na výhru čeká již čtyři soutěžní zápasy. Konečně naplno bodovat se pokusí svěřenci Franka de Boera v sobotu večer proti Go Ahead Eagles, kteří naopak poslední dvě utkání vyhráli a prchli ze sestupových pozic.

Go Ahead Eagles - PEC Zwolle 3:2

Fotbalisté Go Ahead dokázali v domácím prostředí překvapit favorita ze Zwolle a díky skvěle zvládnutému prvnímu poločasu ho porazili 3:2. Do tabulky si připsali nesmírně cenné tři body a posunuli se v ní na třinácté místo se ziskem jedenácti bodů. Naopak PEC zaznamenalo nečekanou ztrátu a se šestnácti body se propadlo na čtvrtou pozici, na vedoucí PSV v tuto chvíli ztrácí již pět bodů.

Preview: Go Ahead Eagles - PEC Zwolle

Fotbalisté Go Ahead mají i v letošní sezóně jasný úkol a tím je záchrana. Jejich cílem je umístit se ve středu tabulky, jenže k tomu ještě bude vést opravdu dlouhá cesta. Go Ahead v dosavadních osmi zápasech nasbíralo jen osm bodů a nachází se až na čtrnáctém místě tabulky, po tomto kole se navíc může propadnout i do zóny sestupu. V domácím prostředí přivítá opravdu těžkého soupeře, který má naopak zcela opačné ambice.

FC Utrecht - Go Ahead Eagles 2:3

Fotbalisté Utrechtu nedokázali v domácím prostředí potvrdit úlohu mírného favorita a po divokém druhém poločase nakonec přenechávají všechny tři body soupeři z Go Ahead. Domácí celek vedl dokonce už 2:0, jenže následně hosté srovnali a o své výhře 3:2 rozhodli brankou ve třetí nastavené minutě. Domácí celek je tak s deseti body na jedenáctém místě, Go Ahead jich má na kontě o dva méně a poskočil na čtrnáctou příčku.

Preview: FC Utrecht - Go Ahead Eagles

Fotbalisté Utrechtu se prozatím v holandské nejvyšší soutěži pohybují okolo středu tabulky a jako každý rok i nyní myslí na poháry. V dosavadních sedmi kolech získali deset bodů a patří jim deváté místo. Nyní budou v domácím prostředí mírným favoritem proti Go Ahead, které se nachází na hraně sestupu. Ve stejné porci zápasů získalo přesně polovinu bodů a je šestnácté pouze o skóre před předposledním Dordrechtem.

Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam 0:4

Odveta za středeční vyřazení z KNVB Bekeru se Feyenoordu vydařila. Navzdory nelehké situaci střetnutí s Go Ahead tentokrát zvládl s velkou grácií a deventerský trávník opouštěl po devadesáti minutách se třemi body v kapse a přesvědčivou výhrou 4:0 na kontě. Stíhající jízda za ujíždějícím čelem tabulky může začít...

Preview: Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam

Po pouhých třech dnech tu máme reprízu souboje mezi Go Ahead a Feyenoordem. A jestliže Eagles středeční souboj opanovali v poměru 2:0, nyní jim Rotterdamští slibují krutou pomstu. Další zaváhání si ostatně nemohou ani dovolit.

ADO Den Haag - Go Ahead Eagles 1:1

Fotbalisté Eagles sahali na půdě Haagu po cenných třech bodech. Nakonec se museli smířit pouze s remízou, i ta má ovšem vzhledem k jejich nepovedenému výkonu cenu zlata.

Preview: ADO Den Haag - Go Ahead Eagles

Haag ani Eagles se prozatím nenacházejí na pozicích, jež by je uspokojovaly. Jejich vzájemný souboj tudíž bude vyostřeným kláním o veledůležité tři body.

FC Twente - Go Ahead Eagles 2:1

V Enschede dnes bude pořádně veselo. Twente totiž po čtyřech remízách v řadě konečně dokázalo bodovat naplno, když doma s přehledem porazilo GA Eagles 2:1.

Preview: FC Twente - Go Ahead Eagles

Jen pět týmů vybojovalo v úvodních čtyřech kolech nového ročníku Eredivisie méně bodů než Twente. Celek z Enschede se trápí a jen marně hledá cestu z hluboké krize. Najít se ji nyní pokusí proti GA Eagles.

Go Ahead Eagles - Willem II 1:0

Fotbalisté Go Ahead dosáhli poprvé v této sezóně na tříbodový zisk, ovšem pořádně se na něm nadřeli a chybělo málo, aby o výhru přišli. Do vedení se dostali zhruba v polovině druhého poločasu, ovšem poté ožil Tilburg a v závěru rozhodně mohl vyrovnat. Eagles se tak prozatím posunuli se čtyřmi body na jedenácté místo, Tilburg má na kontě o jeden méně a je čtrnáctý. Zajímavostí tohoto duelu je, že oba výběry dohrávaly v deseti.

Preview: Go Ahead Eagles - Willem II

Fotbalisté Go Ahead nyní budou mít velkou šanci vybojovat svůj první tříbodový zisk v nové sezóně a v souboji s nováčkem z Tilburgu budou tentokráte mírnými favority. Tilburg po dvou porážkách v nováčkovské sezóně překvapil v domácím prostředí favorizovaný Alkmaar a zvítězil naprosto překvapivě 3:0. Nyní se pokusí na tento velký úspěch navázat, ale v páteční předehrávce se očekává opravdu vyrovnaný souboj.