FC Dordrecht Nizozemsko - FC Dordrecht - Zprávy

Další články

Preview: FC Dordrecht - AFC Ajax

Fotbalisté Ajaxu mají jako obvykle mnohem silnější druhou polovinu sezóny než tu první a právě v druhé polovině soutěže udělali zásadní krok k předchozím čtyřem mistrovským titulům v řadě. Tentokráte ale jejich stíhací jízda v žádném případě nemohla stačit, na vedoucí PSV nyní ztrácí amsterdamský celek těžko uvěřitelných čtrnáct bodů. S letošním ročníkem se rozloučí na půdě nováčka z Dordrechtu, který je naopak beznadějně poslední.

FC Twente - FC Dordrecht 3:0

Twente dokázalo v posledním domácím utkání potvrdit úlohu jasného favorita proti beznadějně poslednímu Dordrechtu a díky třem brankám ve druhém poločase zvítězilo bez větších potíží. Hosté vzdorovali pouze v prvním dějství, pak už bylo utkání jasně v režii Twente a po vedoucí brance nedalo soupeři šanci. Twente se tak posunulo na jedenácté místo se čtyřiceti body, Dordrecht se krčí na dně Eredivisie se sedmnácti body.

Preview: FC Twente - FC Dordrecht

Fotbalisté Twente zažívají na své poměry naprosto příšerné jaro, ke kterému určitě přispěl šestibodový odpočet za neplnění finančního plánu. V současnosti se nacházejí na dvanáctém místě se sedmatřiceti body a na pohárovou Evropu to tentokráte nestačí, na druhou stranu se nemusejí již obávat ani o záchranu. Nyní přivítají v domácím prostředí nováčka z Dordrechtu, který je beznadějně poslední s pouhými sedmnácti body a po roce se vrací do druhé ligy.

FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden 0:0

Fotbalisté Dordrechtu se rozešli smírně s konkurenčním Cambuurem a získali do tabulky bod, který pro ně v podstatě už nic neznamená. V tuto chvíli mají na kontě sedmnáct bodů a dvě kola před koncem ztrácejí na předposlední Go Ahead devět bodů. Cambuur po bezbrankovém nerozhodném výsledku zůstává na deváté pozici s jednačtyřiceti body. Oba celky hrály od samého začátku velmi opatrně a mnoho ofenzivních akcí k vidění nebylo.

Preview: FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden

Cambuur prošel letošním ročníkem velmi solidně a prozatím se nachází na deváté pozici se čtyřiceti body, určitě se ještě chce poprat o kvalifikaci Evropské ligy. Nyní má ideální pozici minimálně se udržet na stávající příčce, zavítá totiž na půdu nováčka z Dordrechtu, který má na kontě šestnáct bodů a už tři kola před koncem je naprosto jasné, že se po roce vrátí do druhé ligy. Hosté totiž ztrácejí na předposlední Go Ahead Eagles nedostižných deset bodů.

SBV Vitesse - FC Dordrecht 3:0

Vitesse bez problémů zvládlo domácí zápas s outsiderem z Dordrechtu a po pohodlné výhře 3:0 nadále tlačí na třetí Feyernoord. Hosté se naopak mohou začít pomalu loučit s prvoligovou scénou..

Preview: SBV Vitesse - FC Dordrecht

Fotbalisté Arnhemu předvádějí na jaře úchvatnou stíhací jízdu a díky ní se již probojovali na čtvrté místo Eredivisie se ziskem jednapadesáti bodů o bod před konkurenční Alkmaar. Nyní by je v domácím prostředí měla čekat jednoduchá úloha, nováček z Dordrechtu je totiž jasně poslední s šestnácti body a má už jen malou naději na vylepšení své pozice, po tomto kole už může být jistým sestupujícím do druhé ligy.

NAC Breda - FC Dordrecht 2:2

Fotbalisté Bredy odmítli v souboji s posledním Dordrechtem opustit sestupové pozice a po remíze 2:2 se stále nacházejí na šestnáctém barážovém místě o bod za Heracles. Ani pro jeden celek bod nic neřeší, Dordrecht je stále poslední se sedmibodovým mankem na předposlední Go Ahead a ve zbývajících čtyřech kolech už má jen teoretickou naději přímou sestupovou pozici opustit. Utkání měli lépe rozehrané domácí, kteří po poločase vedli už 2:0.

Preview: NAC Breda - FC Dordrecht

Fotbalisté Dordrechtu prohráli čtyřikrát v řadě a nyní už mají jen teoretickou šanci alespoň na baráž. Nováček soutěže je jasně poslední s patnácti body a pět kol před koncem má osmibodové manko na předposlední Go Ahead. Naposledy nezvládl veledůležité utkání s konkurenčním Heracles a nyní má proti šestnácté Bredě zřejmě poslední naději udržet se ve hře. Jednoduché to však mít nebude, NAC je totiž ve velmi dobré formě.

FC Dordrecht - Heracles Almelo 2:3

Fotbalisté Heracles zvládli velmi důležitý souboj o záchranu a po vítězství 3:2 na půdě posledního Dordrechtu se na patnáctém místě bodově dotáhli na konkurenční Den Haag, před šestnáctou barážovou pozicí Bredy disponují dvoubodovým náskokem. Naopak nováček soutěže už ztratil reálnou šanci alespoň na baráž a pokusí se tento ročník dohrát s úctou, osmibodové manko na sedmnácté Go Ahead se zdá být nesmazatelné.

Preview: FC Dordrecht - Heracles Almelo

Fotbalisté Dordrechtu mají v tuto chvíli zřejmě poslední naději na záchranu proti konkurenčnímu Heracles, v případě prohry či remízy už velmi pravděpodobně skončí poslední a po roce se zpět vrátí na druhé ligy. V současnosti ztrácejí osm bodů na sedmnácté Go Ahead. Heracles je nyní na patnácté pozici s pětadvaceti body o skóre před barážovou šestnáctou pozicí Bredy a také nutně potřebuje zvítězit.

Willem II - FC Dordrecht 2:1

Fotbalisté Dordrechtu nezvládli ani své další vystoupení na půdě Tilburgu a po porážce 1:2 už mají velmi malou šanci na udržení se v nejvyšší soutěži. Po osmadvaceti odehraných kolech jsou beznadějně poslední s patnácti body a šest duelů před koncem mají osmibodové manko na sedmnácté Go Ahead. Willem se naopak výrazně přiblížil klidnému závěru sezóny a prozatím je na fantastickém osmém místě s osmatřiceti body.

Preview: Willem II - FC Dordrecht

Fotbalisté Dordrechtu se pokusí ve zbývajících sedmi kolech ještě posbírat poslední zbytky sil a rozhodně se chtějí poprat alespoň o účast v baráži. Jenže doposud vybojovali jen patnáct bodů a už nemají příliš mnoho času na smazání osmibodového manka na předposlední sedmnáctý Go Ahead. Nyní zavítají na půdu jiného nováčka z Tilburgu, který naopak předvádí velmi slušné výkony a nachází se na desátém místě s pětatřiceti body.

FC Dordrecht - Feyenoord Rotterdam 1:2

Fotbalisté Feyenoordu dokázali potvrdit úlohu favorita na půdě posledního Dordrechtu a po výhře 2:1 se osamostatnili na třetím místě se čtyřbodovým náskokem na čtvrtý Alkmaar. Nicméně tentokráte dokázali zvítězit s velkým štěstím a rozdílovou trefu vsítili až ve druhé nastavené minutě. Nováček soutěže je stále poslední osmnáctý s patnácti body a v boji o záchranu přišel o velmi cenný bod, na předposlední Bredu ztrácí už sedm bodů.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele