Eintracht Frankfurt Německo - Eintracht Frankfurt - Zprávy

Schalke 04 - Eintracht Frankfurt 2:0

Schalke se konečně povedlo potvrdit zvenku přivezené body i v domácí aréně a po výhře 2:0 nad Frankfurtem se dostalo před dalšími zápasy osmého kola na třetí pozici. Naopak pohoršil si Eintracht, jenž zůstal bez bodů podruhé v řadě.

Preview: Schalke 04 - Eintracht Frankfurt

Schalke přivítá v páteční předehrávce Frankfurt, proti němuž bude chtít navázat na výhru z derby a konečně zase doma bodovat. Eintracht však rozhodně nebude snadným soustem, vstup do soutěže se mu totiž nadmíru podařil, byť před týdnem přišel o svoji neprazitelnost.

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 0:3

Souboj dosud doporaženého Frankfurtu s trápícím se Stuttgartem přinesl menší překvapení, Švábové v hesenské metropoli vyhráli bez potíží 3:0. Děkovat za to mohou hlavně nadmíru vydařené první půli a Julianu Schieberovi, jenž překvapivě nastoupil v základu a trenéru Babbelovi se za vloženou důvěru řádně odměnil.

Preview: Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart

Rozjetý Frankfurt přívítá ne právě optimální formě hrající Stuttgart, to už samo o sobě slibuje dobrou podívanou. Domácí do sezony stoupili perfektně, po remíze s vedoucím Hamburgem se s Schalke 04 dělí o šestou pozici. Daří se i v DFB Pokalu - Eintracht v týdnu přestřílel Aachen 6:4.

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 1:1

V nedělním šlágru dvou týmů ze špičky tabulky se Frankfurt s Hamburgem rozešly smírně - oba týmy vstřelily po jednom gólu. Zé Roberto dostal osm minut po zahajovacím hvizdu hosty do vedení, po půlhodině hry kontroval domácí Russ. Hamburgu bod stačil k osamostnění na špici, vše ale ještě může změnit souboj Leverkusenu s Brémami. Frankfurt se zařadil na šesté místo za Mainz, další překvapení úvodu sezony.

Preview: Eintracht Frankfurt - Hamburger SV

Souboj dvou dosud neporažených týmů uvidí frankfurtská Commerzbank-Arena. Domácí Eintracht, jenž byl před zahájením šestého kola na překvapivé čtvrté příčce, bude doma čelit vedoucímu týmu bundesligy, Hamburgeru SV.

Frankfurt začal výborně. Náročný Skibbe myslí vysoko

Na prvních třech příčkách Bundesligy jsou spolufavorité ročníku - Hamburk, Leverkusen a Schalke. Ovšem čtvrtou pozici nyní zaujímá tým, od kterého se mnoho nečeká. Eintracht Frankfurt ale zvládl start ligy s velkým přehledem a ještě nenašel přemožitele.

SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 0:2

Vítězstvím ve Freiburgu potvrdil Frankfurt svůj skvělý vstup do sezony, byť obě branky přišly až v samotném závěru utkání, kdy rozhodla chyba obrany domácích.

Preview: SC Freiburg - Eintracht Frankfurt

Šokující výhrou na Schalke povzbuzený tým Freiburgu bude chtít naplno předvést své umění i na domácí půdě, v pátém kole ale přivítá Eintracht Frankfurt, který dosud nepoznal hořkost porážky a dokázal i třeba vyhrát v Brémách.

Fenin má zase problémy s třísly a břichem, vrátil se do Čech

Útočník Eintrachtu Frankfurt Martin Fenin má opět potíže s třísly. Ta se mu ozvala už před reprezentační pauzou a v kombinaci s poraněným břichem jej do hry ještě nějakou dobu nepustí. Psychicky unavený Fenin ve středu odjel z Frankfurtu do vlasti a až do neděle se bude léčit u vyhlášeného fyzioterapeuta Pavla Koláře.

Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 1:1

Kanonýřina obou stranách se v rozmezí osmi minut postarali o jednobrankovou remízu. Diváci v Commerzbank Areně viděli na pohled hezký fotbal, šťastnější nakonec byli domácí, nad nimiž si hosté z Dortmundu drželi optickou převahu.

Preview: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

Frankfurtu se start do nové sezóny poměrně vydařil, když jako jeden z pěti týmů ještě nepoznal hořkost porážky. Nyní do Hesenska zajíždí Dortmund, který si proti domácím bude chtít vést stejně jako v minulé sezóně a získat své první venkovní body.

1. FC Köln - Eintracht Frankfurt 0:0

Příliš defenzivní taktikou poznamenané utkání mezi Kölnem a Frankfurtem ani nemohlo skončit jinak než 0:0. Domácí tak alespoň získali svůj první bod v sezóně, hosty zase může těšit fakt, že zůstávají neporažení.

Preview: 1. FC Köln - Eintracht Frankfurt

Ačkoliv by se to v loňské sezoně zdálo málo pravděpodobné, dnes je tomu tak. Frankfurt po snových úvodních kolech přijíždí na půdu Kölnu jako favorit. Kozlíci jsou zatím nejhorším týmem bundesligy, za úvodní dvě kola nezískali ještě ani jeden bod.

Eintracht Frankfurt - 1. FC Norimberk 1:1

Ve Frankfurtu se hrál dnes velmi dobrý fotbal ve velkém tempu s kupou šancí na obou stranách. Domácí se sice dostali v první půli do vedení, druhou ale Norimberk srovnal a utkání tak skončilo dělbou bodů.