Sheriff v závěru udolal Omonii díky gólu Akanbiho

V utkání domácího Sheriffu s Omonií to dlouho vypadalo na bezbrankovou remízu, ale dvě minuty před koncem ji odmítl Rasheed Akanbi, čímž zajistil Sheriffu postup do Konferenční ligy.
03.11. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Šeriff Tiraspol hostí Omonii Nikósie

Šeriff Tiraspol vyzve v posledním klání skupiny E v Evropské lize Omonii Nikósie. Půjde o souboj třetího se čtvrtým, na prvních dvou místech se nachází Real Sociedad a Manchester United.
03.11. | Previews | 6 komentářů

Krasojízda Realu Sociedad v Evropě pokračuje. Baskové prodloužili nelichotivou sérii Omonie

Real Sociedad oslavil v pátém utkání skupiny E Evropské ligy na hřišti Omonie výhru 2:0 a nadále zůstává na prvním místě se ziskem maximálního počtu bodů. Naopak kyperský celek potvrdil velkou herní krizi, když již popáté v řadě vyšel gólově naprázdno. K vítězství čtvrtého týmu LaLigy gólem a asistencí přispěl talentovaný záložník Robert Navarro. V dresu Nikósie odehrál s kapitánskou páskou celé utkání Jan Lecjaks.
27.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Omonia ještě nebodovala, nyní se pokusí šokovat favorizovaný Real Sociedad

Kyperský celek se v tomto ročníku trápí a k pokračování v evropských pohárech i v jarní části má poměrně daleko. V dosavadních čtyřech utkáních totiž nevybojoval jediný bod a je beznadějně poslední, na druhou stranu stále živí naději na třetí příčku zaručující dodatečné play-off o osmifinále Konferenční ligy. V tuto chvíli přivítá suveréna skupiny E Real Sociedad, který je naopak stoprocentní a bude plnit úlohu obrovského favorita.
27.10. | Previews | 2 komentáře

Manchester United je blízko play-off Evropské ligy, McTominay v závěru sekl Omonii

Manchester United zvládl také odvedu proti outsiderovi z Nikósie, stejně jako před týdnem se mu zdařilo Omonii skolit těsně o branku, akorát že tentokrát se jako jediný úspěšný střelec do statistik zapisoval Scott McTominay. Kyperský celek každopádně zaslouží obdiv, do finálních pasáží držel nerozhodný stav, jeho protivník spálil hned několik šancí, přesto ale výhru urval.
14.10. | Komentáře a souhrny | 137 komentářů

Manchester United nemíní v duelu s Omonií připouštět zbytečné problémy

Manchester United v Evropské lize stále pyká za svou prvotní prohru s Realem Sociedad, lépe řečeno tenhle nezdar mu znemožňuje dostat se v tabulce skupiny E na první příčku právě před španělského soupeře. Nicméně po následných dvou vítězných střetnutích na venkovní půdě si přece napravil reputaci a zásadně se přiblížil postupu do play-off. Nyní doma vyzve Omonii.
13.10. | Previews | 137 komentářů

Manchester United otočil zápas v Nikósii

Manchester United překvapení nedovolil a na Kypru zvítězil 3:2. Převaha byla od úvodní minuty na kopačkách anglického celku, jenomže ve 34. minutě se jako první prosadil Karim Ansarifard a hosté museli ve druhém poločase pracně otáčet. Výhru Rudých ďáblů nakonec zařídili střídající Marcus Rashford a Anthony Martial.
06.10. | Komentáře a souhrny | 85 komentářů

Omonia se těší na Rudé ďábly

Poprvé ve své historii se kyperská Omonia může těšit na slavný Manchester United. Ve skupině Evropské ligy bude tento duel z hlediska postupových ambicí nesmírně důležitý, navíc Manchester se potřebuje revanšovat za zpackané derby se Citizens. Angličané jsou horkým favoritem, nicméně v této sezoně už nejednou dokázali nemile překvapit.
05.10. | Previews | 85 komentářů

Střídající hráči spasili Real Sociedad proti Omonii

Real Sociedad navázal na úspěch proti Manchesteru United a zvítězil také v druhém utkání skupiny E. Španělské mužstvo proti kyperské Omonii herně dominovalo, na výhru se ale nadřelo. Hosté z Nikósie totiž byli mimořádně produktivní, domácí se však díky střídajícím hráčům nakonec radovali po výsledku 2:1.
15.09. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Real Sociedad by rád napodobil úspěch z Anglie i proti Omonii

Real Sociedad v úvodním utkání překvapil asi všechny, když vykradl téměř posvátný stadion Old Trafford a odvezl si všechny tři body, aniž by od United inkasoval jedinou branku. Teď jej čeká snazší soupeř, ale La Real by jej neměl podceňovat.
14.09. | Previews | 6 komentářů
05.12. Lecjaks přispěl k výhře Omonie
Omonia Nikósie v kyperské lize porazila Karmiotissu 4:0 a podílel se na tom i Jan Lecjaks. Český obránce odehrál celé utkání, v 56. minutě dával druhou branku.
21.10. Omonii Nikósie povede Francouz Ferrera
Fotbalisté Omonie Nikósie s českým obráncem Janem Lecjaksem fmají nového trenéra. Odvolaného Neila Lennona v kyperském celku nahradil francouzský kouč Yannick Ferrera. Jednapadesátiletý Lennon byl odvolán po sérii čtyř porážek za sebou a u týmu vydržel sedm měsíců. V minulé sezoně s ním severoirský kouč vyhrál národní pohár a v probíhajícím ročníku s ním postoupil do skupiny Evropské ligy. (ČTK)
19.10. Omonia Nikósie propustila Lennona
Omonia Nikósie hraje základní skupinu Evropské ligy a minulý týden sahala po senzační remíze na půdě Manchesteru United, na domácí scéně se kyperskému celku ale příliš nedaří a vedení se rozhodlo pro změnu trenéra - propuštěn byl Neil Lennon, který v minulosti vedl například Celtic. (dailymail.co.uk)
09.09. V Nikósii se včera několik minut nehrálo
Nepokoje fanoušků byly včera poměrně populární, způsobily odložení začátku duelu Nice - 1. FC Köln a na několik minut bylo přerušeno i utkání Omonie Nikósie proti Šeriffu (0:3). Během druhého poločasu se obětí jednoho z domácích příznivců stal asistent rozhodčího Rade Obrenović, který byl zasažen lahví vhozenou z hlediště. (mundodeportivo.com)
24.08. Omonii Nikósie posílil Cassamá
Moreto Cassamá se vydává z Francie na Kypr. Čtyřiadvacetiletý záložník přestoupil z Remeše do Omonie Nikósie, s níž podepsal smlouvu do roku 2025. (transfermarkt.de)
12.08. Apollon Limassol získal Superpohár
Výsledek Kyperského Superpoháru: Apollon Limassol - Omonia Nikósie 2:0 (12. Dabo, 73. Vá).
07.08. Bezus bude působit na Kypru
Nové angažmá si našel Roman Bezus. Jednatřicetiletý ukrajinský záložník po odchodu z KAA Gent podepsal dvouletý kontrakt s Omonií Nikósie. (transfermarkt.de)
25.05. Kyperský pohár kořistí Omonie Nikósie
Výsledek finále Kyperského poháru: Omonia Nikósie - Ethnikos Achnas 0:0 i po prodloužení, 5:4 na penalty.
30.01. Omonia Nikósie přivedla Matavže
Tim Matavž se stěhuje na Kypr. Zkušený slovinský útočník přestoupil z Bursasporu do Omonie Nikósie. (transfermarkt.de)
29.01. Lecjaks na sebe upozornil gólem
Na Kypru se dnes hrálo utkání Anorthosis - Omonia Nikósie a proti sobě se postavili čeští krajánci Josef Hušbauer s Janem Lecjaksem. Zápas skončil nerozhodně 1:1, po individuální stránce byl spokojenější druhý jmenovaný, který otevíral skóre.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!