Loizos Loizou poprvé v kariéře opouští kyperskou ligu a míří do zahraničí. Křídelník oblékne dres Heerenveenu, který ho získal na hostování z Omonie Nikósie.

Amoo vyměnil Dánsko za Kypr

FC Kodaň po roce a půl opouští Akinkunmi Amoo, jenž bude nově působit na Kypru. Jednadvacetiletý křídelník se stal posilou Omonia Nikósie.

21.07.202321:49

Kyperský superpohár pro Aris Limassol

Kyperský superpohár: Aris Limassol - Omonia Nikósie 2:0 (21. Mayambela, 90+3. Stepinski).

24.05.202320:48

Omonia obhájila Kyperský pohár

Výsledek finále Kyperského poháru: AEL Limassol - Omonia 0:1 (84. Ansarifard).

05.12.202220:03

Lecjaks přispěl k výhře Omonie

Omonia Nikósie v kyperské lize porazila Karmiotissu 4:0 a podílel se na tom i Jan Lecjaks. Český obránce odehrál celé utkání, v 56. minutě dával druhou branku.

21.10.202215:12

Omonii Nikósie povede Francouz Ferrera

Fotbalisté Omonie Nikósie s českým obráncem Janem Lecjaksem fmají nového trenéra. Odvolaného Neila Lennona v kyperském celku nahradil francouzský kouč Yannick Ferrera. Jednapadesátiletý Lennon byl odvolán po sérii čtyř porážek za sebou a u týmu vydržel sedm měsíců. V minulé sezoně s ním severoirský kouč vyhrál národní pohár a v probíhajícím ročníku s ním postoupil do skupiny Evropské ligy.

ČTK
19.10.202213:44

Omonia Nikósie propustila Lennona

Omonia Nikósie hraje základní skupinu Evropské ligy a minulý týden sahala po senzační remíze na půdě Manchesteru United, na domácí scéně se kyperskému celku ale příliš nedaří a vedení se rozhodlo pro změnu trenéra - propuštěn byl Neil Lennon, který v minulosti vedl například Celtic.

dailymail.co.uk
09.09.202218:23

V Nikósii se včera několik minut nehrálo

Nepokoje fanoušků byly včera poměrně populární, způsobily odložení začátku duelu Nice - 1. FC Köln a na několik minut bylo přerušeno i utkání Omonie Nikósie proti Šeriffu (0:3). Během druhého poločasu se obětí jednoho z domácích příznivců stal asistent rozhodčího Rade Obrenović, který byl zasažen lahví vhozenou z hlediště.

mundodeportivo.com
24.08.202210:44

Omonii Nikósie posílil Cassamá

Moreto Cassamá se vydává z Francie na Kypr. Čtyřiadvacetiletý záložník přestoupil z Remeše do Omonie Nikósie, s níž podepsal smlouvu do roku 2025.

12.08.202221:33

Apollon Limassol získal Superpohár

Výsledek Kyperského Superpoháru: Apollon Limassol - Omonia Nikósie 2:0 (12. Dabo, 73. Vá).

07.08.202214:37

Bezus bude působit na Kypru

Nové angažmá si našel Roman Bezus. Jednatřicetiletý ukrajinský záložník po odchodu z KAA Gent podepsal dvouletý kontrakt s Omonií Nikósie.

25.05.202220:56

Kyperský pohár kořistí Omonie Nikósie

Výsledek finále Kyperského poháru: Omonia Nikósie - Ethnikos Achnas 0:0 i po prodloužení, 5:4 na penalty.

30.01.202219:40

Omonia Nikósie přivedla Matavže

Tim Matavž se stěhuje na Kypr. Zkušený slovinský útočník přestoupil z Bursasporu do Omonie Nikósie.

29.01.202219:58

Lecjaks na sebe upozornil gólem

Na Kypru se dnes hrálo utkání Anorthosis - Omonia Nikósie a proti sobě se postavili čeští krajánci Josef Hušbauer s Janem Lecjaksem. Zápas skončil nerozhodně 1:1, po individuální stránce byl spokojenější druhý jmenovaný, který otevíral skóre.

25.01.202209:16

Tzionis novou akvizicí Kansasu City

Sporting Kansas City do úspěšného konce dotáhl příchod Marinose Tzionise. Talentovaný kyperský reprezentant přichází z Omonie Nikósie a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do konce roku 2024 s opcí.

04.01.202217:23

Ďuriš odchází z Omonie Nikósie

Michal Ďuriš končí jako hráč Omonie Nikósie, kyperský klub s ním ukončil smlouvu. Slovenský útočník v týmu strávil sezonu a půl, před šesti měsíci se radoval ze zisku mistrovského titulu.

sportnet.sme.sk
05.12.202120:00

Lecjaks rozhodl o výhře Omonie

Omonia Nikósie vyhrála 1:0 na půdě AEL Limassol a jedním z hrdinů duelu byl Jan Lecjaks, český obránce dal ve 35. minutě jedinou branku utkání.

30.09.202122:47

Lecjaks se prosadil za Omonii

Český obránce Jan Lecjaks vstřelil v Konferenční lize branku v dresu Omonie Nikósie do sítě Karabachu. Na konci první půle otevřel skóre. Po změně stran ale hosté skóre otočili.

20.09.202120:00

Omonia Nikósie v závěru utrhla výhru nad Doxou (2:1) a hlavní měrou se na tom podíleli někdejší hráči Viktorie Plzeň. Ve třetí minutě nastavení srovnal z penalty Michal Ďuriš, o pět minut později pak rozhodl Jan Lecjaks.