Maccabi Haifa Izrael - Maccabi Haifa - Zprávy

Maccabi Haifa sní proti Juventusu o první výhře

Juventus potřebuje znovu najít ztracenou jistotu v obraně, aby se ještě pokusil zdramatizovat svůj boj o postup. Domácí Maccabi Haifa má taky velký důvod doufat ve výhru. Byla by totiž v tomhle ročníku Ligy mistrů úplně první.

Tři asistence pro Di Maríu: Juventus i díky jeho výkonu zvládl porazit Maccabi Haifa

Kdyby Juventus nezvládl uzmout vítězství v souboji s Maccabi, asi stěží by mohl usilovat o postup mezi šestnáctku nejlepších v Lize mistrů. A i přesto, že nakonec potvrdil roli jasného favorita, je jeho pozice stále velmi nekomfortní. Na dva celky před sebou, čili PSG a Benficu, jejichž vzájemný střet dopadl nakonec nerozhodně, totiž ztrácí pořád nepříjemné čtyři body.

Turínský Juventus potřebuje proti izraelskému outsiderovi nutně zvítězit

Juventus a Maccabi Haifa, které se nacházejí bez bodu na dně skupiny H, se utkají ve středečním utkání Ligy mistrů, v němž musí zvítězit. Oba kluby prohrály s Paris Saint-Germain i s Benficou, a tak jejich vzájemný dvojzápas pravděpodobně rozhodne o jejich osudu v evropských pohárech.

Messi, Mbappé a Neymar se o góly spravedlivě podělili, PSG venku skolilo Maccabi Haifa

Bezpochyby se teď PSG neprezentovalo tím nejlepším způsobem, jaký by si z dlouhodobého hlediska samo představovalo. Druhé vítězství v Lize mistrů ovšem uzmulo na své konto, byť proti Maccabi Haifa hlavně v prvním poločase nenacházelo samo sebe. Naštěstí pro něj, jako už několikrát v této sezóně, zabrali v pravou chvíli Lionel Messi, Kylian Mbappé a Neymar.

PSG si musí na nějaký čas zvyknout na hru bez Kimpembeho. Teď narazí na Maccabi Haifa

Po minulém vítězství nad Juventusem se PSG do čela skupiny H nedostalo, přece mělo o něco horší skóre než doposud vedoucí Benfica, teď každopádně narazí na soupeře, na kterého právě před týdnem natrefil portugalský velikán a který po papírové stránce představuje onu nejlehčí možnou překážku. Maccabi Haifa se musí smířit i v tomto případě s pozicí jasného outsidera.

Exslávisté se podíleli na další výhře Benfiky, izraelský outsider vzdoroval jen poločas

Benfica potvrdila fantastický vstup do nové sezony a v úvodním zápase skupiny H Ligy mistrů porazila Maccabi Haifa 2:0. Portugalský celek nastoupil do 10. utkání v ročníku a ze všech odešel vítězně. Na skalpu izraelského mistra se přičinili i bývalí hráči pražské Slavie. Obránce Alexander Bah odehrál celý zápas, Petar Musa vstoupil na trávník na startu druhé půle.

Benfica na úvod základních skupin Ligy mistrů hostí Maccabi Haifu

Los základních skupin postavil v letošní sezóně proti sobě Benficu a Maccabi Haifu. Třetí tým posledního ročníku portugalské ligy v prvním utkání skupinové fáze hostí izraelského mistra a favoritem by měl být domácí celek.

Feyenoord zdolal Maccabi i podruhé a s přehledem tak ovládl skupinu E

Feyenoord potvrdil formu také proti podceňovanému izraelskému celku Maccabi Haifa a díky dvěma trefám během pětašedesáti minut zvítězil po výsledku 2:1. Ve skupině E si s předstihem zajistil přímý postup do osmifinále, bez jediné porážky a se ziskem čtrnácti bodů nechal za sebou druhou Slavii o propastných šest bodů. Hosté skončili poslední čtvrtí se ziskem čtyř bodů, v domácím prostředí dokázali porazit jen českého zástupce.

Feyenoord na závěr přivítá nepostupující Maccabi Haifa

Rotterdamský Feyenoord zatím prožívá velmi povedenou sezónu, daří se mu na domácí i evropské scéně a teď před blížící se krátkou zimní přestávkou přivítá Maccabi Haifa. Svěřenci Arneho Slota si s předstihem zajistili postup do osmifinále Konferenční ligy díky gólu Cyriela Desserse ve třetí nastavené minutě v Praze proti pražské Slavii a po remíze 2:2 před ní udrželi čtyřbodový náskok, který je v tuto chvíli již nedostižný.

Union v Haifě přelstil Maccabi, o postup ze skupiny se porve na závěr napřímo se Slavií

Maccabi Haifa se do další fáze Konferenční ligy nepodívá. Izraelský klub totiž doma prohrál v klíčovém utkání s Unionem a nemá již možnost proklouznout na druhou příčku. Německý celek naopak odvrátil možnou hrozbu vyřazení z evropských pohárů a až poslední zápas pro něj bude představovat ten rozhodující artikl. V Berlíně se se Slavií popere napřímo o postup.

Union potřebuje v Konferenční lize zabrat, v Haifě narazí na Maccabi

Jestli chce Union ještě v reálných mantinelech usilovat o kvalifikaci do další fáze Konferenční ligy, utkání na půdě Maccabi Haifa jednoduše nemůže pokazit. Porážka mu srazí vaz nadobro, remíza taktéž, tedy za předpokladu, že si v souběžně hraném klání Slavia poradí naplno doma s Feyenoordem. Dvě kola před koncem německý celek zkrátka nemá situaci ve svých rukou.

Slavia porazila Haifu 1:0 a zvýšila šance na postup ze skupiny

Hráči pražské Slavie ve čtvrtém z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy doma porazili Maccabi Haifa 1:0. Český šampion oplatil izraelskému mistrovi prohru 0:1 z úvodního vzájemného duelu před dvěma týdny a zvýšil šance na postup do vyřazovací fáze. Zápas v Edenu rozhodl ve 49. minutě Jan Kuchta.

Slávisté chtějí Haifě oplatit porážku a v EKL zvýšit šance na postup

Slávisty čeká ve čtvrtek proti Maccabi Haifa čtvrtý z šesti zápasů skupiny Evropské konferenční ligy, který může být klíčový v boji o postup. Český šampion před dvěma týdny v úvodním vzájemném duelu prohrál na hřišti izraelského mistra 0:1 a nyní mu potřebuje porážku oplatit. Utkání v Edenu má výkop ve 21:00.

Slavia v Izraeli opět nepochodila. S prázdnou odjíždí i z Haify

Slavia si z Izraele odváží další krajně neuspokojivý výsledek. Po roce od výbuchu v Beer Ševě tentokrát vyšla střelecky naprázdno také v Haifě a výrazně si tak zkomplikovala cestu do vyřazovací fáze Konferenční ligy. Žehrat přitom může na minutový výpadek vzadu a několik tristních zakončení z dobrých pozic vpředu...

Slavia nastoupí v EKL v Haifě a zkusí odčinit porážku z Rotterdamu

Hráči pražské Slavie ve čtvrtek v Haifě proti Maccabi odehrají třetí z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy. Čeští šampioni mají po úvodních dvou kolech na kontě tři body za vítězství a porážku a nadcházející dvojzápas s izraelským mistrem pro ně může být klíčovým v boji o postup do vyřazovací fáze. Červenobílí jsou mírným favoritem, před rokem však venku prohráli s jiným izraelským týmem Beer Ševou 1:3.