Feyenoord zdolal Maccabi i podruhé a s přehledem tak ovládl skupinu E

Feyenoord potvrdil formu také proti podceňovanému izraelskému celku Maccabi Haifa a díky dvěma trefám během pětašedesáti minut zvítězil po výsledku 2:1. Ve skupině E si s předstihem zajistil přímý postup do osmifinále, bez jediné porážky a se ziskem čtrnácti bodů nechal za sebou druhou Slavii o propastných šest bodů. Hosté skončili poslední čtvrtí se ziskem čtyř bodů, v domácím prostředí dokázali porazit jen českého zástupce.
09.12.2021 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Feyenoord na závěr přivítá nepostupující Maccabi Haifa

Rotterdamský Feyenoord zatím prožívá velmi povedenou sezónu, daří se mu na domácí i evropské scéně a teď před blížící se krátkou zimní přestávkou přivítá Maccabi Haifa. Svěřenci Arneho Slota si s předstihem zajistili postup do osmifinále Konferenční ligy díky gólu Cyriela Desserse ve třetí nastavené minutě v Praze proti pražské Slavii a po remíze 2:2 před ní udrželi čtyřbodový náskok, který je v tuto chvíli již nedostižný.
08.12.2021 | Previews | 2 komentáře

Union v Haifě přelstil Maccabi, o postup ze skupiny se porve na závěr napřímo se Slavií

Maccabi Haifa se do další fáze Konferenční ligy nepodívá. Izraelský klub totiž doma prohrál v klíčovém utkání s Unionem a nemá již možnost proklouznout na druhou příčku. Německý celek naopak odvrátil možnou hrozbu vyřazení z evropských pohárů a až poslední zápas pro něj bude představovat ten rozhodující artikl. V Berlíně se se Slavií popere napřímo o postup.
25.11.2021 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Union potřebuje v Konferenční lize zabrat, v Haifě narazí na Maccabi

Jestli chce Union ještě v reálných mantinelech usilovat o kvalifikaci do další fáze Konferenční ligy, utkání na půdě Maccabi Haifa jednoduše nemůže pokazit. Porážka mu srazí vaz nadobro, remíza taktéž, tedy za předpokladu, že si v souběžně hraném klání Slavia poradí naplno doma s Feyenoordem. Dvě kola před koncem německý celek zkrátka nemá situaci ve svých rukou.
25.11.2021 | Previews | 7 komentářů

Slavia porazila Haifu 1:0 a zvýšila šance na postup ze skupiny

Hráči pražské Slavie ve čtvrtém z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy doma porazili Maccabi Haifa 1:0. Český šampion oplatil izraelskému mistrovi prohru 0:1 z úvodního vzájemného duelu před dvěma týdny a zvýšil šance na postup do vyřazovací fáze. Zápas v Edenu rozhodl ve 49. minutě Jan Kuchta.
04.11.2021 | Komentáře a souhrny | 287 komentářů

Slávisté chtějí Haifě oplatit porážku a v EKL zvýšit šance na postup

Slávisty čeká ve čtvrtek proti Maccabi Haifa čtvrtý z šesti zápasů skupiny Evropské konferenční ligy, který může být klíčový v boji o postup. Český šampion před dvěma týdny v úvodním vzájemném duelu prohrál na hřišti izraelského mistra 0:1 a nyní mu potřebuje porážku oplatit. Utkání v Edenu má výkop ve 21:00.
03.11.2021 | Previews | 287 komentářů

Slavia v Izraeli opět nepochodila. S prázdnou odjíždí i z Haify

Slavia si z Izraele odváží další krajně neuspokojivý výsledek. Po roce od výbuchu v Beer Ševě tentokrát vyšla střelecky naprázdno také v Haifě a výrazně si tak zkomplikovala cestu do vyřazovací fáze Konferenční ligy. Žehrat přitom může na minutový výpadek vzadu a několik tristních zakončení z dobrých pozic vpředu...
21.10.2021 | Komentáře a souhrny | 205 komentářů

Slavia nastoupí v EKL v Haifě a zkusí odčinit porážku z Rotterdamu

Hráči pražské Slavie ve čtvrtek v Haifě proti Maccabi odehrají třetí z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy. Čeští šampioni mají po úvodních dvou kolech na kontě tři body za vítězství a porážku a nadcházející dvojzápas s izraelským mistrem pro ně může být klíčovým v boji o postup do vyřazovací fáze. Červenobílí jsou mírným favoritem, před rokem však venku prohráli s jiným izraelským týmem Beer Ševou 1:3.
20.10.2021 | Previews | 205 komentářů

Union získal s Maccabi tři body

Union Berlín naplnil roli favorita a s izraelským Maccabi Haifa zvítězil 3:0. Dal tak zapomenout na nepovedené představení z Edenu a ukázal, že jeho cílem je jednoznačně postup. V prvním poločase zařídil vedení domácího celku Andreas Voglsammer a po změně stran přidali další góly Kevin Behrens a Taiwo Awoniyi.
01.10.2021 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Se Slavií to nevyšlo, dočká se Union prvních bodů proti Maccabi Haifa?

Union Berlín čeká druhé vystoupení v Konferenční lize a pokud chce pomýšlet na postup, měl by v duelu s Maccabi Haifa bodovat. Izraelci získali před čtrnácti dny bod za remízu s Feyenoordem a s prázdnou nechtějí odjíždět ani z německé metropole.
29.09.2021 | Previews | 4 komentáře
24.05. Izraelský pohár pro Hapoel Beer-Sheva
Výsledek finále Izraelského poháru: Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Haifa 2:2 i po prodloužení, 3:1 na penalty (27. Safuri, 71. Hatuel - 55. Atzili z penalty, 87. Victor).
16.05. Maccabi Haifa znovu izraelským mistrem
Maccabi Haifa obhájil loňský titul a znovu se stal mistrem Izraele. Dnes mu stačila remíza Hapoelu Beer Sheva s Maccabi Tel-Aviv (1:1). Maccabi Haifa svůj duel předposledního kola nesehrál, utkání na půdě Sakhninu bylo odloženo, jelikož úřady nedokázaly zajistit bezpečný průběh utkání. (sport-express.ru)
04.02. Alphonse vyměnil Francii za Izrael
Amiens SC už nemůže počítat se službami Mickaëla Alphonseho. Zkušený obránce přestoupil do Maccabi Haifa, kde podepsal smlouvu do konce sezony s opcí. (transfermarkt.de)
03.02. Alphonse má namířeno do Izraele
Mickaël Alphonse strávil celou dosavadní kariéru ve Francii, nyní dostal chuť na novou zkušenost a zamíří do Izraele. Obránce opustí Amiens a posílí Maccabi Haifa, všechny strany dolaďují podmínky hostování s opcí. (lequipe.fr)
02.02. Maccabi Haifa posílil Tchibota
Mavis Tchibota se stěhuje z Bulharska do Izraele. Pětadvacetiletý křídelník přestoupil z Ludogorce Razgrad do Maccabi Haifa, s nímž podepsal smoluvu do roku 2025. (transfermarkt.de)
04.11.2021 Sestavy: Slavia - M. Haifa
Základní sestavy pro večerní utkání Konferenční ligy Slavia - Maccabi Haifa:
Slavia: Mandous - Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar - Samek, Ševčík, Lingr - Masopust, Kuchta, Olayinka.
M. Haifa: Cohen - Meir, Gershon, Goldberg, Menachem - Rodriguez, Mohamed, Chery - David, Sahar, Haziza.
02.11.2021 Na Slavii dorazí norští sudí
Čtvrteční zápas Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Maccabi Haifa dostal přidělený norský rozhodčí Kai Erik Steen. Krajané Jan Erik Engan a Tom Harald Grønevik budou asistenty, čtvrtým sudím UEFA jmenovala Toreho Hansena. (uefa.com)
21.10.2021 Sestavy: Maccabi Haifa - Slavia
Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Haifa:
Cohen - Meir, Planić, Goldberg, Tawatha - Jaber, Rodriguez, Mohamed - David, Doyoh, Atzili.
Slavia: Kolář - Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar - Traoré, Stanciu - Olayinka, Schranz, Plavšič - Kuchta.
19.10.2021 Duel v Izraeli mají na povel Maďaři
Maďarský rozhodčí Ádám Farkas půjde ve čtvrtek do práce a bude řídit utkání Konferenční ligy Maccabi Haifa - Slavia. Na pomezí budou s praporky pobíhat Balázs Szert a Balázs Szalai. (uefa.com)
25.07.2021 Maccabi Haifa vítězem Superpoháru
Výsledek zápasu Izraelského Superpoháru: Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv 2:0 (48. Sahar, 73. Abu Fani).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!