Hapoel Tel-Aviv Izrael - Hapoel Tel-Aviv - Zprávy

Preview: Rapid Vídeň - Hapoel Tel-Aviv

Co oplácet bude mít Rapid Tel-Avivu - v minulém kole na horké izraelské půdě totiž Rakušané ztratili průběžné vedení ve skupině pro vysoké prohře 1:5. Zápas rozvněž hodně napoví o postupujícím, pokud by totiž Hapoel dokázal zvítězit, zajistil by si pětibodový náskok právě před třetím Rapidem, ten by tři body naopak vrátily do hry.

Hapoel Tel-Aviv - Rapid Vídeň 5:1

Nepěkný debakl si z Izraele odváží Rapid Vídeň. První poločas drželi hosté s domácími krok, ale ve druhém poločase se s góly v síti Rapidu roztrhl pytel. Hapoel se zastavil až na pěti brankách.

Preview: Hapoel Tel-Aviv - Rapid Vídeň

Trochu překvapivě, avšak nijak nezaslouženě zavítá vídeňský Rapid do izraelského Tel-Avivu jako vedoucí tým skupiny. Právě rakouský "Rekordmeister" totiž ze dvou odehraných utkání získal tolik bodů, jako slavný Hamburg se Celtikem dohromady.

Hamburger SV - Hapoel Tel-Aviv 4:2

Hamburk napravil špatný dojem z prvního vystoupení ve skupině, kdy podlehl Rapidu Vídeň 0:3, a napodruhé si vedl mnohem lépe. Zápas proti Hapoelu od začátku kontroloval a nakonec zvítězil 4:2.

Preview: Hamburger SV - Hapoel Tel-Aviv

V úvodním kole se ve skupině C urodily dvě překvapení a místo očekávaných výher Hamburgu a Celticu sebrali všechny body izraelský Hapoel s rakouským Rapidem. Teď ovšem budou hrát oba giganti doma a čeká se, že už by zaváhat neměli.

Hapoel Tel-Aviv - Celtic FC 2:1

Celtic si zadělává na podobný kolaps jako loni a v jednom z nejlehčích duelů ve skupině nezískal na úvod ani bod. I když vedl, Hapoel ukázal, že umí zabrat hlavně v závěru a dvěma brankami skolil soupeře, což skotský výběr opravdu nečekal. V druhém duelu se k tomu postaral o překvapení také rakouský Rapid a Celtic tak bude mít co dohánět, aby ze skupiny vůbec postoupil.

Preview: Hapoel Tel-Aviv - Celtic FC

Před sezónou by zřejmě nebyl Celtic spokojen pouze s účastí v prvním kole Evropské ligy, nyní to ovšem musí tak brát a připravit se na každý zápas. Hned v prvním klání na Celtic čeká přemožitel českých Teplic Hapoel Tel Aviv a rozhodně ho nečeká žádné lehké klání. Zelenobílím se sice v lize celkem daří, už několikrát především v loňském ročníku předvedl, že umí vlastní fandy zklamat po neúspěchu s podceňovaným týmem.

Teplice po remíze v Tel Avivu končí v Evropské lize

Tepličtí fotbalisté do základní skupiny Evropské ligy nepostoupili. Severočeši vypadli ve 4. předkole s Hapolem Tel Aviv, na jehož půdě v dnešní odvetě remizovali 1:1 poté, co před týdnem doma prohráli 1:2. Rozplynul se jim tak sen, že získají téměř 30 milionů korun už jako prémii za postup.

Teplice se v Izraeli pokusí zaskočit Hapoel zázračným obratem

V poločase pomyslného souboje prohrávají o jednu branku, okolí je už téměř odepsalo a navíc je čeká odveta na hřišti soupeře, v níž jim bude chybět i nemocný trenér Jiří Plíšek. Přesto tepličtí fotbalisté doufají, že jejich zápas na hřišti Hapoelu Tel Aviv ve čtvrtém předkole Evropské ligy nebude jen formalitou a sami bitvu o účast v základní skupině soutěže ve čtvrtek ještě zdramatizují.

Plíšek: Hráli jsme nešťastný zápas, ale naději ještě máme

Zklamaný především z nepříznivého výsledku a pak také ze špatné hry v ofenzivní fázi byl trenér teplických fotbalistů Jiří Plíšek po prohře 1:2 v úvodním utkání 4. předkola Evropské ligy s Hapoelem Tel Aviv v domácím prostředí. Plíšek však prý před odvetou v příštím týdnu ještě nepropadá beznaději.

Teplice doma prohrály a jejich postupové šance se rapidně snížily

Severočeši byli v prvním poločase lepším týmem, z kabiny však přišly s o poznání defenzivnějšími pokyny, což se ukázalo zřejmě jako pohárová sebevražda. Po úvodní trefě hostujícího brankáře z penalty ještě dal naději našemu týmu Vondrášek, ale v nastavení přesunul váhy postupu na izraelskou stranu individuální akcí Vermuth.

Izraelce budou v Teplicích hlídat i speciální přístroje

Velmi přísná bezpečnostní opatření provázejí pobyt fotbalistů Hapoelu Tel Aviv v Teplicích, s nimiž se ve čtvrtek střetnou v prvním zápase 4. předkola Evropské ligy. Hlediště budou monitorovat speciální kamery s vysokým rozlišením, které mají identifikovat případného útočníka, ještě dříve než zaútočí. U lavičky izraelského týmu budou stát dva bezpečnostní agenti.

Teplice v první bitvě s Hapoelem touží udržet postupové šance

Izraelští vicemistři z Hapoelu Tel Aviv stojí teplickým fotbalistům v cestě za postupem do štědře dotované základní skupiny nově vzniklé Evropské ligy, která je nástupcem Poháru UEFA. O tom, jestli Severočeši budou moci pomýšlet ve zbytku podzimu na sehrání dalších čtyř zápasů na evropské scéně, hodně ve čtvrtek napoví jejich první duel s Hapoelem.

Hapoel Tel-Aviv - Aalborg BK 1:3

Jedině vítězství nad dánským soupeřem dávalo domácím naději na postup do další fáze. Slavné dny Hapoelu jsou však minulostí. V současnosti je Hapoel až na 12. místě v lize a bídnou formu potvrdil i v existenčním zápase na evropské půdě.

Hapoel Tel-Aviv - Tottenham Hotspur 0:2

Tottenham byl od začátku zápasu aktivnější než domácí Hapoel a zápas rozhodly dvě rychlé branky v prvním poločase. Vedení dal hostům Keane a o pět minut později vsítil druhý gól Berbatov. Tottenham si tak zaslouženě odváží z Tel Avivu všechny body za výhru 2:0.