US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

US Lecce - Calcio Catania 0:1

Catania se vrátila na vítěznou vlnu, i když na půdě Lecce to měla hodně těžké. Hosté rozhodli o nejtěsnější výhře až v samotném závěru, přesněji v devadesáté minutě zásluhou Pabla Barrientose. Lecce tak nadále zůstává v sestupové zóně.

Preview: US Lecce - Calcio Catania

Sestupem ohrožené Lecce se pokusí získat další potřebné body proti Catanii, jež zatím okupuje dvanáctou příčku. Hosté po sérii dobrých výsledků dvakrát prohráli a na stadionu Via del Mare se pokusí vzkřísit dobrou formu.

AS Řím zdolal Lecce a je pátý

Noc neproměněných šancí plus krásný neuznaný gól Osvalda. Ale také gólový návrat ztraceného syna Bertolacciho. Přesto v Římě slaví, AS dokázalo vyhrát a získat cenné tři body, kterého ho posouvají na pátou pozici.

Naváže tým z 'Věčného města' na výhru s Novarou?

Mnoho mladých hráčů AS v minulosti hostovalo právě v Lecce, oba kluby chovají vzájemné sympatie, to vše ale půjde v posledním utkání tohoto kola stranou. Nastává boj o tři body.

AC Cesena - US Lecce 0:1

Premiéra Daniela Arrigoniho na lavičce Ceseny se nepovedla. Jeho tým podlehl po jediné brance Cuadrada Lecce 0:1 a zůstává nadále poslední. Naopak oddychnout si může Di Francesco, jeho tým po delší době vyhrál a bodově přeskočil Novaru.

Preview: AC Cesena - US Lecce

Cesena vstupuje do nové etapy, změnila totiž trenéra a teď konečně očekává dobré výsledky. Nový trenér Daniele Arrigoni si svojí premiéru odbude před domácím publikem, jeho svěřenci totiž hostí Lecce a je to ideální možnost, jak získat poprvé v sezoně tři body.

US Lecce - Novara Calcio 1:1

Nováček bere bod proti Lecce, oba góly padly v prvním poločase. Hosté tak po sérii špatných výsledků částečně napravili svou reputaci a dál bojují o záchranu.

Preview: US Lecce - Novara Calcio

Další pokus, jak konečně získat tři body, bude mít Lecce a kdy jindy by se to mělo povést než v domácím prostředí proti nováčkovi z Novary. Hosté začínají pociťovat náročnost Serie A, v tabulce už jsou na sestupovém osmnáctém místě.

Città di Palermo - US Lecce 2:0

Ve čtvrteční dohrávce 8.kola italské Serie A zvítězilo domácí Palermo nad Lecce 2:0 a posunulo se tak na sedmé místo tabulky. Naopak hosté se nadále propadají tabulkou, s pouhými čtyřmi body jim patří předposlední místo.

Preview: Città di Palermo - US Lecce

V nepříliš dobrém rozpoložení jsou týmy Palerma a Lecce, ty se spolu utkají v rámci osmého kola na stadionu Renza Barbery. Domácí nebodovali dvě utkání v řadě, hosté zase naposledy ztratili tříbrankové vedení.

US Lecce - AC Milán 3:4

Neuvěřitelný obrat předvedli obhájci titulu z Milána. Rossoneri prohrávali po prvním poločase s Lecce už 3:0, ale ve druhém dějství dokázali zejména díky Kevinu-Princi Boatengovi zápas otočit. Vítěznou branku na 3:4 vstřelil Mario Yepes.

Preview: US Lecce - AC Milán

Už krátce po poledni se představí obhájce titulu AC Milán. Na půdě Lecce nebude chtít nic jiného, než zvítězit a potvrdit vzrůstající formu. Lecce se trápí, stadion Via del Mare jako by byl zaklatý, svěřenci trenéra Di Franscesca tu ještě nevyhráli.

Fanoušci po remíze s Lecce vypískali hráče Janova

Nedělní odpoledne bylo v Itálii na góly extrémně chudé a tento trend se nevyhnul ani janovskému Marassi. Domácí Grifové tu jen remizovali 0:0 s Lecce. Fanoušci domácí borce po špatném výkonu vypískali.

Preview: Janov CFC - US Lecce

Po dvou porážkách ztratil Janov první pozici a propadl se až na jedenácté místo. Svěřenci trenéra Malesaniho by rádi v domácím prostředí zabodovali a vrátili se zpět na vítěznou šňůru, soupeřem bude Lecce, které zatím výsledkově rozhodně neoslňuje.

Cagliari se vrací na vítěznou vlnu, Lecce poráží 2:0

Cagliari vítězí na půdě Lecce díky dvěma gólům z prvního poločasu a opět se posouvá tabulkou vzhůru, zatím je na čtvrtém místě. Lecce naopak balancuje v zóně sestupu.