UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

UC Sampdoria - SS Lazio 3:1

Římské Lazio vybouchlo po druhé během tří dnů, zatímco v neděli prohrálo s Cagliari 4:1, tak tentokrát se muselo sklonit před Sampdorií. Domácí vyhráli 3:1, když rozhodli dvěma slepenými góly ve druhém poločase. A mohlo to být ještě horší, kdyby Bellucci proměnil nařízený pokutový kop. Za hosty skóroval pouze Tommaso Rocchi.

Preview: UC Sampdoria - SS Lazio

Po domácím výbuchu s Cagliari si bude chtít Lazio napravit reputaci, cestuje do Janova, kde se střetne s letos hodně tápající Sampdorií. Blucerchiati jsou až na patnáctém místě zcela ve stínu městského konkurenta - Janovského FC.

Inter Milán - UC Sampdoria 1:0

Nuda, žlutá karta, nuda, zranění, nuda... Hodně podobný průběh mělo dnešní utkání na San Siru, kde se střetl Inter Milán se Sampdorií. Oba celky předvedly hodně průměrný výkon a více než o vstřelené branky soutěžily o to, kdo dostane více žlutých karet nebo bude mít více zraněných. Nakonec domácím vystřelil výhru v nastaveném čase prvního poločasu Adriano.

Preview: Inter Milán - UC Sampdoria

Inter zažívá hodně nepovedený vstup do nového roku a jeho náskok na čele tabulky se povážlivě ztenčuje. Nedaří se ale ani Sampdorii, která narozdíl od Interu, jenž získal bod, oba zápasy prohrála.

UC Sampdoria - Città di Palermo 0:2

Sampdoria Janov si nedokázala poradit se sicilským Palermem a na domácí půdě mu podlehla 0:2. Poločasovou přestávku orámoval dvěma přesnými zásahy Mark Bresciano. Na straně domácích určitě nevyšel Giampaolu Pazzinimu debut podle jeho představ.

Preview: UC Sampdoria - Città di Palermo

Patnáctá Sampdoria Janov přivítá na stadionu Marassi deváté US Città di Palermo. Za domácí se zřejmě poprvé ukáže na hřišti zimní posila - Giampaolo Pazzini - z Fiorentiny. V loňském roce nedokázalo Palermo porazit Dorii ani jednou. Navrch by tak mohli mít domácí.

AS Řím - UC Sampdoria 2:0

Úžasné představení Julia Baptisty vyneslo římskému AS tři body v dohrávaném souboji proti Sampdorii, které AS Řím vyhrál 2:0. Brazilský útočník zaznamenal všechny trefy domácího celku a potvrdil týmový vzestup formy.

Pazzini přestupuje z Fiorentiny do Sampdorie Janov

Útočník Fiorentiny Giampaolo Pazzini přestupuje za devět milionů eur do Sampdorie Janov. Čtyřiadvacetiletý fotbalista podepsal smlouvu do června roku 2012. Opačným směrem na hostování odchází Emiliano Bonazzoli.

Řím přivítá v dohrávce Sampdorii

Poněkud nezvykle ve středu se půjde na fotbal v Římě, místní AS totiž od půl deváté dohrává utkání devátého kola s janovskou Sampdorií. Zápas měl být původně odehrán koncem října, tehdy to ovšem průtrž mračen a s ní související podmáčený terén nedovolily.

Udinese Calcio - UC Sampdoria 1:1

Souboj dvou trápících se celků zcela naplnil očekávání. Na Stadio Friuli v Udine se zrodila remíza 1:1. Ani domácí Udinese, ani hostující Sampdoria si tím nijak nepomohly. Do střeleckých statistik se jako první zapsal záložník Dorie Gennaro Delvecchio, odpověděl mu domácí stoper Domizzi.

Preview: Udinese Calcio - UC Sampdoria

Trápící se Udinese Calcio přivítá v prvním jarním kole trápící se Sampdorii Janov. Oba celky leží nečekaně v druhé polovině tabulky a mají od sebe pouze tříbodový rozestup. Jak domácí, tak hosté potřebují body jako sůl. Dá se tak očekávat vyrovnaná bitva.

Sampdoria: Adriano za Cassana? Nesmysl

Vedení Sampdorie Janov odmítlo informace italských médií, podle kterých mělo mít zájem o útočníka Interu Adriana. Opačným směrem se měl stěhovat Antonio Cassano, což se podle Janovských taktéž nezakládá na pravdě.

Serie A - souhrn podzimu 2008

Italská Serie A se pomalu přehoupává do své druhé poloviny, a tak si pojďme během zimní přestávky zrekapitulovat průběh podzimní a částečně také zimní části. Tabulce opět vévodí Inter Milán, s menším odstupem pak jsou další adepti na titul jako Juventus nebo AC Milán. Těžký boj o udržení bude čekat nováčka z Chieva, u ostatních je situace otevřená.

UC Sampdoria - ACF Fiorentina 0:1

Fotbalistům Fiorentiny se podařilo vyloupit stadión Marassi a díky brance Riccarda Montoliva si připsali tři body za porážku janovské Sampdorie. Viola se tak vyšvihla do míst znamenajících účast v Lize mistrů.

Preview: UC Sampdoria - ACF Fiorentina

Sampdorii se letos příliš nedaří a doufá, že v posledním kole před zimní přestávkou se jí podaří zvítězit. Úkol to ale bude těžký, protože na Stadio Luigi Ferraris přijede Fiorentina.