FC Crotone Itálie - FC Crotone - Zprávy

Inter Milán - FC Crotone 3:0

Inter zase jednou konečně zvítězil a i když se konečné skóre 3:0 jeví jednoznačně, jednoduché to nebylo. Nerazzurri se pořádně nadřeli, však golmana Cordaze překonali až šest minut před koncem.

Preview: Inter Milán - FC Crotone

Inter Milán má jedinečnou příležitost naklonit si zpět domácí fanoušky a posunout se v tabulce na důstojnější místo, neboť na stadionu Giuseppe Meazzy přivítá poslední tým soutěže Crotone. Hosté teprve v minulém kole poprvé zvítězili a přestože je Inter v krizi, očekává se jeho vítězství.

FC Crotone - Chievo Verona 2:0

Crotone se konečně dočkalo a poprvé v Serii A se mu podařilo vyhrát. Tři body mu vyneslo utkání s Chievem, které Crotone zvládlo. Na konci první půle se prosadil Marcello Trotta, na konci celého utkání zase kolega Diego Falcinelli.

Preview: FC Crotone - Chievo Verona

Crotone na domácí půdě uvítá Chievo, kterému se moc nedaří. Veronský celek se sice stále udržuje kolem středu tabulky, ale na delší a úspěšnou sérii stále čeká. Stejně jako Crotone, které stále čeká na první výhru v ročníku.

ACF Fiorentina - FC Crotone 1:1

Fiorentina doma v extrémních podmínkách pouze remizovala s Crotone 1:1 a po právu může být hrubě nespokojena. Je nasnadě, jestli se utkání mělo, nebo nemělo hrát. Podmínky každopádně byly pro oba celky stejné. Utkání se pro hustý déšť na čas přerušilo ale nakonec dohrálo.

Crotone doufá v první výhru a jede do Florencie

Toskánská Fiorentina poslední dobou pálí ostrými a na její zápasy se velmi dobře dívá. Teď jí los nadělil dalšího velmi schůdného soka, protože na Stadio Artemio Franchi zavítá Crotone. Nováčkovi ligy se naopak nedaří vůbec a stále je jediným týmem, který ještě nevyhrál ani jednou.

Oslabená Neapol porazila Crotone

Neapol nakonec zvládla získat tři body z utkání proti Crotone, i když to pro ni nebylo vůbec snadné. Za stavu 1:0 pro Partenopei se nechal po hloupé reakci na faul vyloučit Manolo Gabbiadini a Neapol musela dohrávat v oslabení. Branka Crotone ale přišla pozdě.

Trápící se Neapol vyzve poslední Crotone

Neapol se trápí a poslední dobou je pod Vesuvem pořád smutno. Hrdý a ambiciózní celek přestal vyhrávat v italské lize i evropských pohárech a chce co nejdřív najít formu. Má k tomu ideální podmínky, protože v neděli odpoledne se utká s posledním Crotone.

US Sassuolo - FC Crotone 2:1

Sassuolo nakonec roli favorita zvládlo, v závěru otočilo nepříznivý vývoj a Crotone porazilo 2:1. Domácí se tak vítězně naladili na další utkání Evropské ligy, které je čeká už ve čtvrtek.

Preview: US Sassuolo - FC Crotone

Zatím suverénně nejhorší tým ligy Crotone zavítá na půdu Sassuola a pokusí se překvapit. Nováček soutěže zatím nevyhrál, získal pouhý jeden bod a na nesestupovou pozici rázem ztrácí pět bodů. Sassuolo zatím kombinaci Serie A a Evropské ligy poměrně zvládá, vedle zápasu s Crotone se už ve čtvrtek představí ve Vídni, na půdě Rapidu.

Cagliari Calcio - FC Crotone 2:1

Cagliari zvládlo důležité utkání s Crotone, když vyhrálo 2:1. Hosté tak nadále čekají na výhru a s jedním bodem jsou beznadějně poslední. Branky domácích obstarali Di Gennaro a Padoin, snížení hostů zajistil z velké dálky Stoian.

Preview: Cagliari Calcio - FC Crotone

Cagliari, které doma ještě neprohrálo přivítá beznadějné poslední tým Crotone. Nováček soutěže zatím funguje spíše jako otloukánek, nicméně že by Nicolyho svěřenci pocestovali na Sardinii jen na výlet, to se říci nedá.

FC Crotone - Atalanta Bergamo 1:3

Na posledním místě tabulky zůstává stále Crotone. Nováček ligy kvůli zpackanému prvnímu poločasu nakonec prohrál s Atalantou Bergamo 1:3. Bergamaschi nastříleli všechny branky v průběhu poločasu. Ve druhém dějství sice přišli o vyloučeného Francka Kessiého, ale Crotone už stihlo jen korigovat.

Preview: FC Crotone - Atalanta Bergamo

Crotone se v dohrávce kola představí před vlastním publikem a pokusí se získat první vítězství. Budek tomu mít ideální příležitost, neboť hostí předposlední Atalantu. Bergamaschi sice patří ke zkušeným účastníkům Serie A, letošní začátek se jim ale vůbec nedaří.

Řím díky Džekovi nadělil Crotone čtyři branky

Vlci si na své půdě pohráli s nováčkem a po dlouhé době ukázali ofenzivní festival. Velká tíha musela spadnout ze zad Edina Džeka, který se i díky Tottimu trefil dvakrát. Po gólu přidali ještě Mohamed Salah a Stephan El Shaarawy.