Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Preview: AS Livorno - Empoli FC

Znovuzrozené AS Livorno Calcio čeká v 19. kole Serie A tradiční toskánské derby proti Empoli FC. Livorno v minulém kole prodloužilo svou neporazitelnost již na devět zápasů v řadě, když zvítězilo na půdě FC Turín. Empoli má v poslední době také formu, avšak Livorno je favoritem derby.

Empoli FC - Reggina Calcio 1:1

V prvním utkání 18. kola padaly branky jen v úvodních pěti minutách. Skóre nejprve otevřel rychlým gólem po dvou minutách hry hostující Ceravolo. Radost Regginy ale dlouho netrvala a v 5. minutě z penalty srovnal Saudati. O deset minut později potom tentýž hráč druhou penaltu neproměnil a zápas skončil 1:1.

Preview: Empoli FC - Reggina Calcio

Jarní část Serie A zahájí duel dvou týmů bojujících na dně tabulky o setrvání v lize. V souboji 18. kola se utkají na Stadio Carlo Castellini domácí FC Empoli a Reggina Calcio. Reggina ztrácí na Empoli jen dva body, avšak Empoli již tři zápasy v řadě neprohrálo.

Udinese Calcio - Empoli FC 2:2

Udinese prodloužilo svou mizérii a doma pouze remizovalo s podprůměrným Empoli. Bod týmu hostí zařídil až v 93. minutě stoper Lino Marzoratti. Udinese však díky svému náskoku na Fiorentinu zůstává přes zimní pauzu na čtvrté pozici.

Preview: Udinese Calcio - Empoli FC

Udinese si může zajistit svou čtvrtou pozici na zimní pauzu pokud doma, na Stadio Friuli, neprohraje s osmnáctým Empoli. Udinese si bude chtít napravit reputaci, jelikož za poslední měsíc se radovalo z vítězství pouze jednou.

Empoli FC - FC Janov 1:1

Andrea Masiello dvě minuty před koncem, při prakticky jediné šanci Janova vstřelil vyrovnávající gól a dost krutě tak připravil Empoli o vítězství. Remíza však pro tyto týmy nic neřeší a budou muset ještě bojovat, aby si zachovali své místo v Seria A.

Preview: Empoli FC - FC Janov

Empoli v neděli přivítá Janov na Carlo Castellani stadium a bude se snažit navázat na skvělý výkon z minulého kola proti Cagliari. Janov se naopak bude snažit odčinit prohru proti Sieně minulý týden na domácím hřišti.

Empoli FC - Cagliari Calcio 4:1

V souboji dvou sestupem ohrožených týmu předvedl vynikající výkon útočník Empoli Nicola Pozzi - svými čtyřmi góly rozhodl o vítězství domácích. Cagliari se tak usadilo na dně Serie A a domácí Empoli postoupilo na 18. příčku, ze které se ale stále sestupuje.

Preview: Empoli FC - Cagliari Calcio

Na stadionu Carla Castellaniho se v 15. kole Serie A představí dva celky s nepříliš lichotivou bilancí. Domácí a zároveň poslední Empoli hostí osmnácté Cagliari. Oba týmy mají na svém kontě shodně deset bodů, a tak bude pro ně tento zápas důležitý. Kdo vyhraje, bude mít navrch a možná, že uteče ze sestupové zóny.

Empoli FC - Turín FC 0:0

Empoli, 18. celek Serie A, na svém hřišti přivítalo tým Turína, který je na dvanáctý. Domácí mužstvo, jemuž se v letošní sezóně vůbec nedaří, nutně potřebovalo bodovat. Nakonec získalo jen bod za bezbrankovou remízu.

Preview: Empoli FC - Turín FC

Oba týmy vyhrály pouze jedno z posledních pěti utkání a nutně potřebují body. Turín přece jenom uhrál nějaké slušné remízy, a tak v utkání proti poslednímu týmu tabulky je mírným favoritem.

Preview: UC Sampdoria - Empoli FC

Sampdoria Janov přivítá doma na Stadio Luigi Ferraris tým ze sestupové zóny – Empoli FC. Oba týmy jsou v dolní polovině tabulky, lépe je na tom domácí Sampdorie. Domácí mají však značně nevyrovnané výsledky, takže Empoli může uhrát zajímavý výsledek.

Empoli FC - AS Řím 2:2

Řím na stadionu Carla Castellaniho zahodil šanci dotáhnout se na vedoucí Inter. Nad Empoli sice vedl už 2:0, ale domácí dvěma brankami ve druhém poločase dokázali vyrovnat a body se dělily.

Juventus FC - Empoli FC 3:0

Juventus potvrdil roli favorita a snadno přehrál Empoli. Hrdinou utkání se stal David Trezeguet, jehož rukopis nesou všechny tři branky.

Preview: Juventus FC - Empoli FC

Jasná povinnost získat tři body čeká na Juventus Turín, jelikož na svém hřišti přivítá až 17. Empoli. Domácí si budou chtít spravit chuť po prohže v Neapoli, hosté by zase rádi navázali na poslední zápas venku, který vyhráli na hřišti AC Milán.