Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Frosinone Calcio - Chievo Verona 0:2

Po delší době vyhrálo také Chievo, které triumfovalo na půdě Frosinone. To mělo na svém kontě pět domácích neprohraných utkání v řadě, ale dnes na branky Paloschiho a Meggioriniho už nedokázalo reagovat.

Preview: Frosinone Calcio - Chievo Verona

Frosinone si v minulém kole smlslo na Hellasu a v tomto kole přivítá jiný veronský celek - Chievo. Oba soupeře od sebe dělí čtyři příčky, ale jen dva body. Domácí mohou v případě neprohry prodloužit sérii domácí neporazitelnosti už na šest zápasů.

Zebry vezou tři body z Verony

Chievo Verona nestačilo na hosty z Udine. První půle ještě byla hodně vyrovnaná, ale ve druhém poločase řádili převážně hosté. Dvě branky si připsal útočník Cyril Théréau.

Verona uvidí souboj zlepšujících se týmů

Chievo Verona dokázalo v minulém kole vyhrát a o něco podobného se bude pokoušet také v dalším utkání. V něm na svém stadionu přivítá Zebry z Udine, kterým se příliš nedaří. V minulém kole ale rovněž vyhrály.

Carpi FC - Chievo Verona 1:2

Velmi důležité utkání zvládlo Chievo, které zvítězilo na půdě nováčka z Carpi 2:1. To nejdůležitější se odehrálo v první čtvrthodině, kdy se Fly Donkeys hned dvakrát prosadili. Také třetí branku zápasu obstaral tým z Verony, vlastence si vstřelil Gamberini.

Preview: Carpi FC - Chievo Verona

Poslední tým Serie A FC Carpi přivítá o poznání lépe postavené Chievo. Domácím se nedaří, ale ani Fly Donkeys neoplývají formou. Po dobrém začátku se výrazně začali propadat tabulkou. Utkání dle indícií neslibuje ofenzivní podívanou, na druhé straně ve fotbale se může stat ledacos.

Città di Palermo - Chievo Verona 1:0

Nepříliš záživné utkání mezi Palermem a Chievem nakonec rozhodl jedinou brankou zkušený útočník Alberto Gilardino. Sicilané se díky třem bodům posunuli na dvanácté místo, Chievo je čtrnácté.

Preview: Città di Palermo - Chievo Verona

Palermu ani Chievu se nadaří zastavit pád tabulkou a nyní oba týmy stanou proti sobě. V tabulce je od sebe dělí jen dva body, přičemž lépe jsou na tom Fly Donkeys. Domácí se budou tradičně opírat o bouřlivé domácí prostředí stadionu Renza Barbery.

Sampdoria venku opět nevyhrála

Sampdoria prodlužuje své trápení na poli soupeře a dnes večer si pouze rozdělila body s Chievem Verona. To dokázalo odpovědět na gól Édera a díky Inglesovi vyrovnalo!

Preview: Chievo Verona - UC Sampdoria

Chievo ztrácí dech a získává odstup od míst zaručujících evropské poháry. Zastaví svůj pád tabulkou proti Samdporii? Janovský celek také nemá zrovna dobrou fazonu, což bude chtít napravit.

AC Milán - Chievo Verona 1:0

Gianlugi Donnarumma udržel čisté konto a AC Milán s ním v sestavě opět zvítězil. Rossoneri udolali Chievo jedinou brankou Antonelliho a v tabulce si polepší. Mihajlovičovi svěřenci se zlepšili zejména ve druhém poločase, kdy Chievo jasně přehrávali.

Preview: AC Milán - Chievo Verona

Šestnáctiletého brankáře Gianluigiho Donnarummu čeká další ostrý test. Na trávník San Sira vyběhnout fotbalisté Chieva a budou chtít po čtyřech kolech opět zvítězit. Milán je pod tlakem a rovněž on potřebuje vyhrát, svěřence Siniši Mihajloviče nečeká nic snadného.

Chievo Verona - SSC Neapol 0:1

Další výhru si na své konto připsala Neapol, když jedinou brankou Higuaína udolala Chievo.Parthenopei se v tabulce posunuli už na druhé místo za vedoucí AS Řím.

Preview: Chievo Verona - SSC Neapol

Ve skvělé formě hrající Neapol může po tomto kole poskočit do TOP3, když si odveze všechny body z Verony. Parthenopei už v lize neprohráli sedm kol a s dvaceti vstřelenými brankami na kontě jsou nejofenzivnějším týmem Serie A.

Janov CFC - Chievo Verona 3:2

Janov přestřílel v krásném utkání Chievo 3:2 a potvrdil vzrůstající formu. Domácí velmi brzy prohrávali, ale skóre dokázali ještě do poločasu otočit. Nicméně ve druhém dějství přišli o vyloučeného Džemailiho a museli se bránit. Chievo sice dokázalo srovnat, ale na branku Tachtsidise ze třetí minuty nastaveného času už zareagovat nedokázalo.