Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: Janov CFC - Chievo Verona

Fotbalisté Janova se pomalu odrážejí ze spodních pater tabulky a dobrou formu z předchozích zápasů chtějí potvrdit v domácím prostředí proti Chievu. Veronský tým ale zatím překvapuje, prohrál jen jednou a v tabulce je sedmý.

Veronské derby vítěze nepoznalo

Derby di Verona skončilo remízou! V napínavém utkání plném emocí a nadšených diváků padly dvě branky. O tu první se postaral hostující Pisano, deset minut před koncem se ale trefil Castro.

Veronu čeká svátek. Chievo hostí Hellas

Atraktivní Derby di Verona je na programu již v tuto sobotu večer. A mohlo by mnohé napovědět. Například to, zda je forma Chieva z úvodu sezony jen náhodou. Nebo zda se Hellas dokáže prát o body i bez zraněného Luky Toniho.

US Sassuolo - Chievo Verona 1:1

Bitva dvou příjemných překvapení nakonec rozuzlení nepřinesla. Sassuolo totiž doma jen remizovalo s Chievem Verona a body si tak oba týmy dělí. Vstup do zápasu se výrazně lépe povedl Sassuolu, protože se za něj trefil už ve třetí minutě Defrel. O dvacet minut později pak srovnal útočník Alberto Paloschi.

Souboj dvou překvapení svede Sassuolo s Chievem

Dvě příjemná překvapení letošního ročníku se konečně utkají tváří v tvář. Sassuolo na stadionu Città del Tricolore vyzve hosty z Verony, kterým se rovněž skvěle daří. Zatímco Sassuolo neprohrálo ještě ani jednou, Chievo už ví, jak porážka chutná.

Chievo Verona - Turín FC 1:0

Lucas Castro rozhodl v 75.minutě těžké utkání Chieva s Turínem a posunul Fly Donkeys na čtvrté místo tabulky. Zápas nabídl vyrovnanou podívanou a spíše by mu slušila remíza. Chievo tedy bylo šťastnějším týmem a potvrdilo dobrý start do sezony.

Preview: Chievo Verona - Turín FC

Ještě před několika lety by se jednalo o souboj dvou týmů ze druhé poloviny tabulky. Nyní je vše jinak. Chievo po dobrém startu okupuje šesté místo, Turín je dokonce druhý! Zápas na Stadio Bentegodi tedy nemá favorita.

Inter je nadále stoprocentní, vyhrál i na Chievu

Inter Milán je nadále stoprocentní. Poradit si dokázal i s neporaženým Chievem a je pochopitelně nadále první. Znovu padla jen jedna branka, postaral se o ní před koncem prvního poločasu Mauro Icardi.

Preview: Chievo Verona - Inter Milán

Souboj prvních dvou týmů v tabulce a zároveň neporažených je na programu v neděli krátce po poledni. Chievo Verona zatím překvapuje a i když jde teprve o začátek sezony, má na svém kontě bodové zisky proti zvučným soupeřům. Ve 4. kole může přidat další cenný zářez, na Stadio Bentegodi totiž zavítá Inter Milán.

Juventus získal s Chievem jen bod

Ani třetí zápas nepřinesl Juventusu tři body. Na turínského giganta narazilo Chievo Verona, které bylo až dodnes stoprocentní. V zápase plném šancí a chyb ze strany sudího na brzký gól Hetemaje v závěru odpověděl Dybala.

Zabere Juve proti Chievu?

Na první pohled to vypadá, jako by se svět zbláznil. Jindy odstrkované a neatraktivní Chievo Verona je na prvním místě a střílí jednu branku za druhou. Naproti tomu Juventus, poslední král Itálie, se po historických dvou porážkách krčí na chvostu tabulky. Probudí se gigant proti Chievu?

Lazio dostalo čtyři branky od Chieva

Lazio se chtělo vzpamatovat z těžké prohry od Bayeru Leverkusen, jenže dnešní noc je snad ještě horší. Od Chieva Verona dostal favorit z Věčného města dokonce čtyři branky a sám ani jednou neskóroval. Dnešní výkon si trenér Pioli rozhodně za rámeček nedá.

Lazio chce zapomenout na šok proti Chievu

Římské Lazio mělo na dosah postup do základních skupin milionářské Ligy mistrů, ale nakonec selhalo. Nyní se může soustředit jen na první italskou ligu a doufat, že na špatný výkon brzy zapomene. Ideální možností, jak si spravit náladu, je zápas ve Veroně.

Empoli FC - Chievo Verona 1:3

Magická desetiminutovka ve druhém poločase rozhodla o tom, že Chievo získá na půdě Empoli všechny tři body. Domácím nepomohlo ani poločasové vedení 1:0, které jim zařídil přizemní střelou Riccardo Saponara. V dresu Fly Donkeys se prosadili Meggiorini, Birsa a Paloschi.

Preview: Empoli FC - Chievo Verona

Na Stadio Carlo Castellani se utkají dva celky, kterým se předpovídají spíše boje o záchranu. Empoli i Chievo skončily minulý ročník na patnáctém, respektive čtrnáctém místě. Zvláště u Empoli bude zajímavé sledovat, jak se vypořádá s odchodem trenéra Maurizia Sarriho.