Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Pellissier i nadále za Chievo, smlouvu prodloužil o tři roky

Sergio Pellissier je ikonou současného Chieva a platit to bude i v následujících letech. Zkušený útočník dostal od veronského celku novou smlouvu a jeho barvy bude hájit do léta 2018...

ACF Fiorentina - Chievo Verona 3:0

Fotbalisté Fiorentiny nakonec díky vítězství 3:0 nad Chievem a porážce Neapole obsadili čtvrté místo a zahrají si základní skupinu Evropské ligy. Vítězný gól padl už v prvním poločase a postaral se o něj Iličić, na konečných 3:0 pak zvýšili v závěrečné čtvrthodině Bernardeschi a Badelj.

Preview: ACF Fiorentina - Chievo Verona

Fotbalisté Fiorentiny sice obsadí příčku zaručující evropské poháry, ovšem která to bude, prozradí až poslední kolo. Viola totiž stále může skončit na čtvrtém místě, ale také až na šestém. Polepšit o jednu příčku si může také Chievo.

Chievo Verona - Atalanta Bergamo 1:1

Atalanta jela do Verony a chtěla získat tři body. Ani jeden z týmů už delší dobu nemusí řešit případnou hrozbu sestupu. Orobici se z gólu radovali po změně stran, ale nakonec své vedení neudrželi a kapitulovali minutu před koncem, když se prosadil Sergio Pellissier.

Preview: Chievo Verona - Atalanta Bergamo

Chievo Verona sehraje domácí utkání s Atalantou Bergamo a vědomím, že se nemusí strachovat o prvoligovou příslušnost pro příští ročník Serie A. S podobnými pocity cestují na stadion Marc'Antonio Bentegodi také Orobici, kteří rovněž zvládli splnit cíl a dočkáme se jich v dalším roce.

Turín FC - Chievo Verona 2:0

Turín konečně po delší době zabral a připsal si cenné tři body. Turín je sice stále na 9. místě tabulky Serie A, dnešní představení se mu ale povedlo. Hlavní hvězdou byl útočník Maxi López, který se dnes trefil dvakrát. Chievo Verona mít strach nemusí, sestupové starosti už jej dlouhou dobu netíží.

Preview: Turín FC - Chievo Verona

Chievo Verona čeká další náročný zápas. Sehraje jej s domácím Turínem, který zoufale potřebuje uhrát dobrý výsledek. Chievo se bude muset hodně snažit, jestli chce vyhrát. Navíc mu zápasy proti turínským Býkům nikdy moc nešly.

Chievo Verona - Hellas Verona 2:2

Veronské derby mezi Chievem a Hellasem vítěze nepoznalo. Oba týmy si připisují bod za remízu 2:2. Všechny branky padly už v průběhu prvního poločasu. Mezi střelce se opět zapsal Luca Toni, celkově se prosadil už devatenáctkrát.

Preview: Chievo Verona - Hellas Verona

Nedělní porci zápasů odstartuje v tradičních 12:30 prestižní veronské derby mezi Chievem a Hellasem. Oba týmy už mají svoje splněno, i v příštím ročníku Serie A je budeme vídat, ale derby je derby, zde není potřeba hledat nějakou další motivaci.

Inter Milán - Chievo Verona 0:0

Pouze remízu 0:0 si připsal v domácím prostředí Inter Milán, který se tak odmítl posunout na pohárové pozice. Nerazzurri sice měli více ze hry, ale své šance mělo i Chievo. Na obou stranách se také ozvala branková konstrukce, do tyče pálil Icardi a Biraghi.

Preview: Inter Milán - Chievo Verona

Fotbalisté Interu Milán útočí z osmé pozice na evropské poháry a proti Chievu neberou nic jiného než vítězství. Jenomže Fly Donkeys prohráli za devět kol jen jednou a na Giuseppe Meazza budou chtít překvapit.

Chievo Verona - Cagliari Calcio 1:0

Už na osm zápasů natáhli fotbalisté Cagliari smutnou bilanci nevstřeleného gólu proti Chievu. Fly Donkeys svého oblíbeného soupeře porazili s čistým štítem i tentokrát a v podstatě ho odsoudili k sestupu. Ve zbývajících kolech sice ještě existuje šance, je už ale hodně mizivá. O jedinou branku zápasu se v úvodu postaral Meggiorini. Hosté v závěru dohrávali bez dvou vyloučených hráčů - Murrua a Cossua.

Preview: Chievo Verona - Cagliari Calcio

Sedm zápasů po sobě nedokázalo Cagliari vstřelit Chievu gól a o konec této smutné bilance se pokusí ve 33. kole na půdě veronského celku. Chievo ale doma příliš neprohrává a co víc, nedostává příliš branek.

SS Lazio - Chievo Verona 1:1

Lazio Řím nedokázalo úplně bodovat a trochu překvapivě si body jen rozdělilo s Chievem Verona. Domácí tým poslal do vedení německý střelec Miroslav Klose ke konci prvního poločasu, ale Mussi Volanti ve druhé půli přidali a odměnou jim byla branka Alberta Paloschiho.

Preview: SS Lazio - Chievo Verona

Římské Lazio je jedním z pozitivních úkazů na scéně Serie A. V současné době si chrání druhou příčku, ale ví, že nesmí zaváhat. Jeho úhlavní nepřítel AS Řím totiž v minulém kole dotáhl bodové manko. Nyní čeká Biancocelesti zdánlivě snadná práce, protože je přijede navštívit Chievo Verona.