Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Preview: AC Siena - Bologna FC

Siena se srdnatě bije o udržení a hraje hodně dobrý fotbal, ale prodloužit pětizápasovou šňůru bez porážky by mohlo být v neděli složité. Robur se totiž na bojišti setká s Bolognou, která má jednu z nejlepších forem v soutěži.

Bologna FC - UC Sampdoria 1:1

V Bologně se dlouho nic nedělo, góly přinesla až závěrečná desetiminutovka. Sampdoria se už po Gastaldellově brance viděla na páté pozici, ale to odmítl Raggi, jenž ve druhé minutě nastavení po kontroverzní situaci vyrovnal.

Preview: Bologna FC - UC Sampdoria

Bologna má v posledních týdnech skvělou formu, kterou by ráda potvrdila i v zápase se Sampdorií. Jeden janovský celek již před 14 dny odrovnala čtyřmi góly, co na to ten druhý?

Bologna FC - SSC Neapol 2:1

Zápas v Bologně začal gólovou kanonádou a úvodní čtvrthodina také nakonec rozhodla i o konečném výsledku. Na dvě rychlé branky domácích sice zareagoval Rinaudo, ale nikdo jiný na něj již nenavázal a Neapol prohrála 2:1.

Preview: Bologna FC - SSC Neapol

Neapol v únoru začala trochu klopýtat, nedokázal v něm vyhrát jediný zápas a v tabulce se mírně propadla. Nyní ji čeká na Stadio Renato Dall'Ara Bologna, která bude nabuzena parádní výhrou v Janově.

Janov třikrát vedl, nakonec s Bolognou prohrál 3:4

Vskutku neuvěřitelný zápas sledovali diváci v Janově, kde se povedl husarský kousek Bologně. Grifové sice třikrát vedli, ale nakonec odcházejí s pláčem, protože Bologna se ani jednou nevzdala a zejména díky Adailtonově hattricku vyhrála 3:4.

Preview: Janov CFC - Bologna FC

Janov se v 26. kole postaví proti Bologně a půjde o střet týmů, které letos zrovna nenaplňují předsezónní prognózy, ale od zimní přestávky se markantně zlepšily a dá se očekávat jejich postup tabulkou.

Bologna FC - Juventus FC 1:2

Stará dáma navázala na vítězství proti Ajaxu, když zdolala Boloňu na jejím hřišti 2:1. Hosté šli velmi brzy do vedení zásluhou Diega, Boloňa sice vyrovnala, ale na Candrevovu trefu už nikdo neodpověděl. V 90. minutě byl navíc vyloučen domácí Raggi.

Preview: Bologna FC - Juventus FC

Ve formě hrající Boloňa přivítá slavný Juventus Turín a rozhodně to nebude mít jednoduché. Stará dáma se totiž nadechla k lepším výkonům a po Janovu a Ajaxu hodlá zdolat i Boloňu. Ve hře jsou tedy jednak Liga mistrů a záchrana v lize.

AS Livorno - Bologna FC 0:1

Bologna zaznamenala důležitou výhru 1:0 nad Livornem a zase se o něco více přiblížila záchraně. Trenér Sinisha Mihajlovič musel během utkání řešit několik problémů, nakonec však obstál a díky brance Di Vaia se mohl spolu s týmem radovat z nejtěsnější možné výhry.

Preview: AS Livorno - Bologna FC

Další souboj o záchranu se uskuteční na stadionu Armanda Picchiho v Livornu, kam zavítají fotbalisté Boloni. Domácí se nacházejí na předposlední pozici s jednobodovým náskokem před sestupovými příčkami, hosté na tom nejsou o mnoho lépe, jejich náskok před osmnáctým Laziem činí tři body.

Bologna FC - AC Milán 0:0

AC Milán se na půdě Boloni doslova trápil. Rossoneri byli lepším týmem a prakticky celých 90 minut měli trvalou převahu, kterou však nedokázali gólově zužitkovat. S bodem jsou v Boloni samozřejmě spokojeni, pro Milán je to ale další ztráta nejen v boji o Scudetto, ale především o druhé místo.

Preview: Bologna FC - AC Milán

Bolognu čeká ve 23. kole atraktivní utkání proti AC Milán. Aktuálně patří Bologni čtrnácté místo a každý bod v boji o záchranu se hodí, Milán ale rozdával v minulém kole, nyní chce vyhrát a pojistit si druhou pozici před dotírajícím Římem.

Remíza se zrodila i v Chievu, s bodem odjíždí Bologna

Sestupová bitva mezi Chievem a Bolognou žádné větší rozuzlení nepřinesla, když na Di Vaiův gól z úvodu duelu odpověděl po přestávce Sergio Pellissier a rozhodl o konečné remíze 1:1.

Preview: Chievo Verona - Bologna FC

Na stadionu Bentegodi ve Veroně se utkají dva sousedé z ligové tabulky - Chievo a Bologna. Oba celky mají za sebou úspěšná představení, Chievo má před svým soupeřem pětibodový náskok a víceméně je mimo ohrožení sestupu, to samé se nedá říci o soupeři, ten se sice zlepšil, ovšem od sestupu ho dělí čtyři body.