Fanoušci klubu jsou uživatelé, kteří mají tento klub mezi svými oblíbenými.
Tento klub zde má 7 fanoušků, z nichž 1 jej má jako hlavní klub.
Přidat klub do oblíbených - stát se fanouškem!
Oblíbené kluby uživatele jsou rozděleny na hlavní a vedlejší. Hlavní mohou být pouze tři, vedlejších může mýt sedm. Vyberte, zda chcete tento klub do oblíbených zařadit jako hlavní, nebo jako vedlejší.
Vedlejší Hlavní
Fanoušci klubu
HlavníVedlejší
Miki-8 AlexAssasino1908
    andkoo
    ke kanaka
    Murtago
    Sep
    Warlukyn
16.09. Hráči Bologny se zastavili za Mihajlovičem
Siniša Mihajlović prochází druhou fází chemoterapie, načež se mu v nemocnici dostalo nečekané návštěvy. Cestou z vítězného utkání v Brescii se za ním zastavil autobus Bologny, přičemž hráči skandovali jméno 50letého kouče, který bojuje s leukémií. (football-italia.net)
09.09. Bologna se musí obejít bez Mihajloviče
Siniša Mihajlović nebude na lavičce Bologny v nadcházejícím utkání s Brescií. Srbský trenér, jemuž byla diagnostikována leukémie, musí podstoupit druhou vlnu chemoterapie. (football-italia.net)
08.09. Mihajlovič pokračuje v léčbě
Srbský trenér italské Bologni Siniša Mihajlovič pokračuje v léčbě leukémie. Příští týden tak nepovede tým z lavičky v utkání proti Brescii. Po ukončení prví fáze léčby se ale nečekaně objevil na lavičce v zápasech proti Hellasu Verona a Spalu. (football-italia.net)
31.08. Bologna dotáhla přestup Domíngueze
Nicolás Domínguez prošel zdravotní prohlídkou a stal se novou posilou Boloni. Italský klub za argentinského záložníka zaplatil 7,35 milionu eur a obratem ho vrátil do jihoamerického Vélezu Sarsfield, kde bude ve zbytku podzimu hostovat. (transfermarkt.de)
30.08. Domínguez je na zdravotní prohlídce v Boloni
Další novou posilou Boloni se stane Nicolás Domínguez. Mladý argentinský záložník přijde z domovského Vélezu, aktuálně je v Itálii a podrobuje se zdravotní prohlídce. (transfermarketweb.com)
29.08. Bologna získá Domíngueze
Argentinský záložník Nicolás Domínguez přestoupí z Velézu Sarsfield do italské Bologni, která za něj zaplatí asi 6 milionů eur. Jednadvacetiletý fotbalista má ale zůstat nejméně do ledna ve svém současném klubu na hostování. (football-italia.net)
29.08. Bologna podepsala smlouvu s Medelem
Gary Medel oficiálně přestoupil z Beşiktaşe do Boloni. Chilský záložník podepsal tříletý kontrakt, italský klub za něho zaplatil 2,5 milionu eur. (football-italia.net)
28.08. Mihajloviče propustili z nemocnice
Srbský trenér Siniša Mihajlovič byl propuštěn z nemocnice a s největší pravděpodobností by neměl chybět u dalšího zápasu Bologni proti SPALu. Mihajlovič v polovině července oznámil, že trpí leukémií. Nyní právě dokončil první fázi své léčby. (football-italia.net)
28.08. Medel už je v Boloni
Chilský záložník Gary Medel už dorazil do italské Boloni, aby tam zkompletoval přestup z Besiktase Istanbul. Jeho nový zaměstnavatel se dohodl na odstupném ve výši 2,5 milionu eur. (football-italia.net)
27.08. Calabresi vyměnil Bolognu za Amiens
Arturo Calabresi podle očekávání opustil Bolognu a zamířil do Amiens. Italský obránce přišel na hostování, francouzský celek si zajistil opci na přestup za 2,5 milionu eur. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
15.09.Brescia Calcio - Bologna FC3:4
Další zápas
22.09.
15:00
Bologna FC - AS Říminfo
Tabulka
 TýmZB
1.Inter Milán412
2.Juventus FC410
3.Bologna FC37
4.SSC Neapol36
5.Cagliari Calcio46
Poslední zápas
18.08.AC Pisa 1909 - Bologna FC0:3
Další zápas
04.12.Udinese Calcio - Bologna FCinfo