Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Neapol očekává bojovně naladěnou Bolognu, ta postrádá Orsoliniho

Tradiční nedělní čas v italském calciu postihne duely v Monze a Boloni. Horšího a těžšího soupeře mají před sebou jednoznačně Felsinei, protože na Stadio Renato Dall'Ara přijede mistrovská Neapol. A jejich střet zase slibuje hodně branek.

Boloňa zdemolovala Cremonu a prakticky jí odsoudila k sestupu

V Serii A se rýsuje druhý sestupující. Po Sampdorii jím s velkou pravděpodobností bude Cremonese, které před vlastními diváky absolutně selhalo a s Boloňou prohrálo 1:5. Nováčkovi zbývá dohrát dva zápasy, přičemž na nesestupové pozice ztrácí šest bodů.

Cremonese bojuje o poslední zbytky naděje proti Bologně

Cremonese po několika dobrých výsledcích začalo věřit v záchranu, ale minulé kolo ho vrátilo drsně na zem. Ballardiniho parta potřebuje minimálně zázrak, aby se zachránila, ale musí porazit Bolognu.

Bologna se s AS Řím rozešla bez branek

Bologna si z domácího utkání s AS Řím odnáší jen bod. Moc šancí jsme neviděli, hostující favorit to hrál prakticky celou dobu na remízu.

Učitel kontra žák. Mourinho jede do Boloni otestovat Thiaga Mottu

Bologna hostí v neděli navečer AS Řím v souboji dvou týmů, které v lize už dlouho čekají na výhru. Na Stadio Renato Dall'Ara čeká trenéra Josého Mourinha náročný úkol a navíc jedna stará známá tvář. O body se s ním podruhé v krátké době popere jeho někdejší hráč.

Sassuolo dělilo body s Boloňou

Remíza 1:1 se zrodila na Mapei Stadium, kde se střetly týmy Sassuola a Boloni. O nic zásadního v duelu nešlo, jistotu záchrany mají jak domácí, tak i hosté. Všechny góly padly už v průběhu prvního poločasu a na trefu Domenica Berardiho odpověděl Nicolás Domínguez.

Sassuolo se chystá na další porci gólů s Bolognou

Pondělní program 34. kola Serie A zakončí duel mezi Sassuolem a Bolognou a oba týmy mají co napravovat. Zároveň bychom se ale mohli v duchu tradice dočkat větší porce branek, jak je poslední dobou mezi těmito soupeři obvyklé.

Bologni se v Empoli pletly ruce i nohy. Domácí orámovali góly první půli a přiblížili se záchraně

Fotbalisté Empoli dokázali ve 33. kole Serie A zaskočit Bolognu, kterou na vlastní půdě porazili 3:1. Pád hostů odstartoval již v první minutě nešťastným vlastním gólem obránce Jhon Lucumi. Hosté sice mohli do půlhodiny vývoj klání otočit, dvě branky jim však rozhodči neuznal kvůli hře rukou. Těsně před odchodem do šaten rozjásal domácí ochozy také Jean-Daniel Akpa Akpro, jenž první trefou v dresu Empoli pomohl přerušit třízápasovou sérii porážek. Azzurri navíc navýšili svůj náskok na sestupové pásmo již na osm bodů.

Bologna chce ukončit převahu Empoli trvající tři utkání

Bologna už tři zápasy marně čeká na to, až porazí Empoli. Dočkat by se mohla ve čtvrtek navečer, protože Empoli poslední dobou rozhodně neoplývá dobrou formou.

Bologna obrala Juventus, oba soupeři si body dělí

>Juventus opět ztratil a potvrdil, že minulé týdny k němu nejsou moc přívětivé. Už v sedmé minutě domácí Bologna kopala a proměnila penaltu. To samé se na opačné straně pak nepovedlo Milikovi, který ale ve druhé půli své zaváhání napravil.

Trápící se Juventus čeká cesta na Renato Dall'Ara

Třetí Juventus se v neděli večer představí na Renato Dall'Ara v Boloni a pokusí se dát zapomenout, na výsledky z minulých kol. V Serii A nebodovala Stará dáma už tři zápasy v řadě a její postavení v první čtyřce je v ohrožení.

Hellas má další důležité body, obral o ně Bolognu

Bologna vstupovala do utkání jako jasný favorit, poněvadž Hellasu se vůbec nedaří. Hosté naopak pozapomněli, jaké to je prohrát. Trenér Zaffaroni postavil na plac znovu hráče jako Lasagna, Verdi nebo Gaich, od nichž si sliboval velkou ofenzivní podporu. Soupeř ale představuje obecně hodně těžký oříšek a v prvních minutách utkání to jasně dával najevo.

Trápící se Hellas musí zastavit rozjetou Bolognu

Už v pátek večer se rozehraje 31. kolo Serie A, podíváme se v něm do Verony. Domácí Hellas usiluje o body, které by ho dostaly z pásma sestupu, zatímco návštěva z Bologně hodlá následovat svůj sen o pohárech.

AC Milán znovu ztratil body, obrala ho Bologna

AC Milán opět ztratil body a jeho závod o Ligu mistrů se zase trochu komplikuje. Domácí Bologna ho hned na začátku dost překvapila gólem Nicoly Sansoneho, na kterou AC chvíli nedokázalo reagovat. Postupem času se sice jeho hra zlepšila, ale díky trefě Pobegy dokázal milánský gigant jen srovnat.

Boloňa hostí obhájce titulu, obere ho o body?

Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů proti Neapoli má pro AC Milán vysokou prioritu, nicméně v sobotu se musí Rossoneri ještě popasovat s Boloňou a to nebude nic jednoduchého. Ztrátu si Milánští dovolit nemohou, jinak riskují pád mimo první čtyřku.