Bologna FC (Itálie)

Bologna FC - Turín FC 2:2

Turínu se venku zatím poměrně dařilo, ale dnes musí být zklamaný. Hosté v Bologni vedli dokonce o dvě branky, jenže po změně stran dali domácímu týmu příliš mnoho příležitostí. Bologna se dokázala brankami Santandera s Calabresim dostat do hry a bere bod.
21.10.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Bologna FC - Turín FC

Turín se před reprezentační přestávkou rozjel a jeho forma se zlepšuje. Teď však bude čelit náročné výzvě, protože proti Bologně se mu na její půdě vůbec nedaří.
19.10.2018 | Previews | žádný komentář

Cagliari Calcio - Bologna FC 2:0

Cagliari doma zvládlo zápas s nepříjemnou Boloňou a díky brankám Pedra a Pavolettiho zvítězilo 2:0. Boloňa měla svoje šance zejména ve druhém poločase, ale opět, jako v předchozích zápasech vyšla střelecky naprázdno. Druhý poločas odehrál v dresu hostů i křídelník Ladislav Krejčí.
07.10.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Cagliari Calcio - Bologna FC

Už v sobotu odpoledne se na Stadio Sant'Elia utkají Cagliari a Boloňa, tedy dva týmy, kterým se příliš nedaří. O trochu lépe je na tom Boloňa, která má o bod více, jinak forma je víceméně stejná.
05.10.2018 | Previews | žádný komentář

Bologna FC - Udinese Calcio 2:1

Bologna slaví další cenné tři body. Ačkoli doma špatně začala a do vedení se dostalo Udinese, domácí zbraně nesložili. Remízový stav nastolil Federico Santander a krátce před koncem utkání rozhodl o domácí výhře Orsolini.
30.09.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Bologna FC - Udinese Calcio

V neděli krátce po poledni italská liga nabízí duel na Stadio Renato Dall'Ara. V souboji dvou týmů, kterým minulé kolo vůbec nepřálo, se utká domácí Bologna s návštěvou z Udine.
29.09.2018 | Previews | žádný komentář

Juventus FC - Bologna FC 2:0

Boloňa sice o víkendu porazila AS Řím, jenomže Juventus v dobré formě je jiný šálek kávy. Stará dáma zvítězila 2:0 a upevnila své vedení. Vše podstatné se událo již během úvodní čtvrthodiny, kdy brankáře Skorupskiho postupně překonali Paulo Dybala a Blaise Matuidi.
27.09.2018 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Juventus FC - Bologna FC

Vedoucí Juventus Turín se opět představí vlastním fanouškům na Allianz Stadium, kam zavítá Boloňa. Hosté o víkendu konečně vstřelili gól a získali tři body, které budou chtít v Turíně potvrdit. Juventus je ale obrovským favoritem a cokoliv jiného, než jeho výhra by bylo velkou senzací.
25.09.2018 | Previews | 4 komentáře

Bologna FC - AS Řím 2:0

Bologna čekala dlouho na první branku v sezoně a v pátém kole se konečně dočkala. Vstřelila dvě branky a dotáhla utkání s AS Řím do vítězného konce. Pro hosty to byla další herní i výsledková blamáž.
23.09.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Bologna FC - AS Řím

AS Řím má za sebou hodně špatný start do sezony a čerstvě se mu nepovedlo překvapit ani na půdě Realu Madrid. Zklamání z vlastní formy se pokusí vyléčit na půdě Boloni - týmu, který dosud nevstřelil ani jednu branku.
21.09.2018 | Previews | 1 komentář
11.05. Destro objektem zájmu Parmy
Parma se pomalu připravuje na nadcházející sezónu, ve které by za italský celek mohl nastupovat i Mattia Destro. Bývalý italský reprezentant má do roku 2020 kontrakt s Bolognou. (transfermarketweb.com)
11.05. Hefti na odchodu ze St. Gallenu?
St. Gallen by po sezóně mohl opustit Silvan Hefti. Nadějný stoper a kapitán švýcarského klubu údajně zaujal představitele Huddersfieldu Town, Werderu Brémy, Sampdorie Janov a Bologny. (transfermarketweb.com)
09.05. Mihajlović má zájem o Ljajiče
Srbský křídelník Adem Ljajić by sice rád zůstal v Besiktasi Istanbul, kde hostuje z italského Turína. Nicméně turecký klub si jej zřejmě nebude moct dovolit. Velký zájem ale má mít Bologna. Tu vede Siniša Mihajlović, který už se s Ljajičem v minulosti potkal právě v Turíně. (transfermarketweb.com)
28.04. Lyanco chce i nadále hrát za Bolognu
Brazilský obránce Lyanco má ve své hlavě jasno o další budoucnosti. Fotbalista hostuje z Turína v Boloni a vedení už sdělil, že by za tento klub rád hrál rovněž v příští sezoně. (transfermarketweb.com)
20.04. Krejčí asistoval u vítězství Boloni
Záložník Ladislav Krejčí nastoupil po delší době v základní sestavě Boloni a hned na sebe výrazněji upozornil. Při vítězství 3:0 nad Sampdorií Janov si připsal asistenci u třetí branky Orsoliniho.
10.04. González vyměnil Bolognu za LA Galaxy
Los Angeles Galaxy posílil Giancarlo González. Kostarický obránce se do MLS, kde již dříve oblékal dres Columbusu Crew, vrací z Bologny. (lequipe.fr)
04.04. Orsolini se vrátí do Juventusu
Juventus si stáhne Riccarda Orsoliniho. Italský mládežnický reprezentant od ledna nastupuje za Bolognu, která má opci na trvalý přestup, avšak "Stará dáma" má tak jako tak předkupní právo. To hodlá úřadující šampion Serie A aktivovat, neboť chce talentovaného záložníka posléze zakomponovat do příchodu Nicola Zaniola (AS Řím) nebo Federica Chiesy (Fiorentina). (transfermarketweb.com)
02.04. Destro se zranil při oslavě gólu
Mattia Destro může chybět až tři týdny fotbalistům Bologni. Zranění si přivodil kuriózním způsobem při oslavě vítězného gólu nad Sassuolem v 96. minutě, při níž si znovu natáhl zadní stehenní sval. (football-italia.net)
24.03. González brzy odletí do Los Angeles
Giancarlo González opustí Bolognu a bude hrát za Los Angeles Galaxy. Kostarický obránce se s americkým klubem už dohodl na podmínkách smlouvy a společnou řeč našly i oba týmy, fotbalista tak v dohledné době odletí do USA. (football-italia.net)
16.03. Bologna přišla o Džemailiho
Na podrobné vyšetření bude muset Blerim Džemaili. Záložník Boloni nedohrál dnešní zápas v Turíně, v průběhu prvního poločasu si přivodil svalové zranění. (football-italia.net)