Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Dvě desítky v Bologně rozhodly o dělbě bodů

Bologna v pátek večer hostila Benevento a málokdo to oběma týmům záviděl. V Bologně panovalo hodně studené počasí a především se po celou dobu zápasu snášel na trávník déšť se sněhem. Góly padly dva a o oba se na každé straně postarali hráči s číslem deset - Sansone s Violou.

Inzaghiho skvadra chce přerušit smolnou sérii bez bodu v Bologně

Páteční předehrávku 22. kola italské Serie A zajistí dva tabulkoví sousedi. Domácí Bologna má Beneventu co oplácet, protože v minulém měření sil na něj nestačila. Zápas by mohl být o to dramatičtější, že oba soupeře od sebe v tabulce dělí jen skóre.

Bologna rozdílem třídy porazila Parmu. Demolici řídil Barrow

Parmě se prostě nedaří a další snahu o tři body bude znova muset nechat na jindy. Dnes v podvečer Parma naprosto nestačila na Bolognu, jejíž protiútoky byly smrtící. Dvě branky dal Barrow, závěrečnou měl na svědomí Orsolini.

Parma hostí souboj střelecky se trápících mužstev

Parma se snaží vyřešit střeleckou krizi, která ji trochu nečekaně postihla. Nedělní podvečer bude další šancí zapracovat nové hráče do systému, protože se na Stadio Ennio Tardini ukáže Bologna.

AC Milán zvítězil v Boloni a dál povede italskou ligu

Fotbalisté Milána dali zapomenout na nezdary proti Atalantě a Interu a v sobotním zápase porazili Boloňu 2:1. V akci byl opět Zlatan Ibrahimović, který už poněkolikáté v sezoně neproměnil pokutový kop. V prvním poločase ho dorážkou spasil Ante Rebić a jak se proměňují penalty ukázal ve druhé půli Franck Kessié. Boloňa v závěru korigovala gólem bývalého hráče AC Andrey Poliho.

AC Milán si může v Boloni pojistit vedení v tabulce

AC Milán se potřebuje oklepat ze dvou soutěžních porážek v řadě a na Renato Dall'Ara v Boloni může Interu minimálně do večera odskočit na rozdíl pěti bodů. Boloňa je pro Milán poměrně oblíbeným soupeřem, o čemž svědčí výrazně lepší vzájemná bilance. Duel je také zajímavý z trenérského hlediska - Siniša Mihajlović jeden čas působil v AC Milán, zatímco Stefano Pioli byl u kormidla Rossoblu.

Juventus si doma poradil s bojovnou Bolognou

Juventus doma podle očekávání naplno bodoval, Bologna na jeho akce vůbec nestačila. I když jí ke cti slouží, že se po celý zápas snažila ohrožovat domácí bránu a obrana Juventusu se nejednou orosila. Za tři body děkuje Stará dáma Arthurovi s McKenniem.

Juventus po zisku Superpoháru chce získat tři body s Bolognou

Juventus si před pár dny poradil s Neapolí a připsal si první trofej v éře nového kouče Pirla. V rámci Serie A, která byla vždy jeho hlavním hájemstvím, se ale Stará dáma trochu trápí. I proto vítá nedělní střet s Bolognou.

Bologna překvapivě porazila Hellas, postaral se o to Orsolini

Bologna si překvapivě poradila s dlouhodobě lepším Hellasem, proti němuž udržela dokonce i čisté konto. O tři body pro jednoznačně aktivnější domácí celek se postaral útočník Riccardo Orsolini.

Bologna zbrojí proti oblíbenému soupeři, ale nemá formu

Hellas se opět dostává do formy a už ve třech posledních duelech neprohrál ani jednou. Teď jej čeká Bologna, které se daří o poznání méně, ale je pravda, že právě proti Hellasu se v poslední době umí vyšvihnout k zajímavým výkonům.

Tři body pro Ballardiniho. Bolognu porazil někdejší hráč Destro

Janov pokračuje ve zlepšených výkonech a prezident Preziosi si může gratulovat, že přivedl starého mazáka Ballardiniho zpátky ke kormidlu. Dnes se Janov na domácí půdě raduje z výhry nad Bolognou.

Janov se střelecky trápí. Využije toho Bologna?

Až do dvanáctého kola Serie A se Bologně nepovedlo remizovat ani jednou. Momentálně ale hraje sérii pěti zápasů, v nichž vždycky vybojovala právě bod. Dočká se výhry proti tápajícímu Janovu?

Boloňa v závěru přišla o vítězství nad Udinese

Spravedlivou remízou 2:2 skončilo utkání mezi Boloňou a Udinese. Domácí si hned dvakrát vytvořili náskok, ale ve druhém poločase byl vyloučen Svanberg a Udinese toho využilo vyrovnávací brankou. Ta nakonec padla až ve druhé minutě nastavení a postaral se o ní Tolgay Arslan.

Udinese se potřebuje vzchopit, Bologna má ale své plány

Bologna vykročila do nového ročníku tou nejlepší nohou, jenže v poslední době začala častěji ztrácet. Čekání na výhru, které se protáhlo už na šest zápasů, chce Mihajlovićův tým ukončit proti Udinese.

Fiorentina remizovala s Boloňou 0:0

V Derby dell'Appennino žádný gól nepadl. Fiorentina tak znovu ztratila body a nedokázala navázat na předchozí úspěšné představení na půdě Juventusu. Především v prvním poločase bylo k vidění několik dobrých šancí, žádná však neskončila kýženým gólem.