Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Udinese ztratilo proti Boloně vedení

Smírem skončilo utkání mezi Udinese a Boloňou. Zebry vedly v prvním poločase díky gólu Rodriga De Paula, ale za hosty srovnal osm minut před koncem Riccardo Orsolini.

Udinese chce zpečetit záchranu proti Bologně. Ta má potíže s obranou

Kolo s pořadovým číslem 35 v Serii A rozstřelí duel dvou prakticky zachráněných týmů. Do Udine se ve snaze po dlouhé době opět vyhrát dostaví Bologna a v případě výhry si s domácími Zebrami dokonce vymění místa.

Palacio se blýskl hattrickem v Derby dell'Appennino, které skončilo plichtou

Hatrrick v devětatřiceti letech? Žádný problém pro Rodriga Palacia. Boloňa díky jemu vždycky srovnala krok s Fiorentinou, která v utkání promarnila hned trojí vedení. Derby dell'Appennino tak vítěze znovu nepoznalo, což zároveň znamená, že si Boloňa musí na přerušení dlouhé sérii v rámci derby ještě počkat.

Derby dell'Appennino: Boloňa versus Fiorentina

Do italského Calcia nepatří jenom milánské či římské derby, ale také Derby dell'Appennino mezi Boloňou a Fiorentinou. V neděli bude mít tento souboj zvláštní náboj, protože Fiorentina chtě nechtě bojuje o záchranu a její rival ze sto kilometrů vzdálené Boloni jí může přitížit. Pochopitelně společným jmenovatelem obou týmů je trenér Siniša Mihajlović, který ve Florencii působil.

Boloňa se vrací z Bergama s výpraskem

Už na druhé místo tabulky poskočila Atalanta, která bez problémů využívá ztrát svých konkurentů. Bergamaschi předvedli sebevědomí výkon a svého soupeře zlikvidovali pěti zásahy. Svůj podíl na vysokém skóre má i vyloučení Schoutena, po kterém domácí vstřelili další tři góly.

Atalanta si chce proti Boloni udržet stávající postavení

Jedním z adeptů na Ligu mistrů je Atalanta, která v neděli přivítá na svém stadionu Boloňu. Bergamaschi po pěti výhrách v řadě remizovali s AS Řím 1:1, takže obecně můžeme říct, že mají výbornou formu. Protože z pátého místa vytváří silný tlak Neapol, potřebují v domácím prostředí uspět.

Turín veze z Boloni bod, přesto se přiblížil sestupu

Remíza 1:1 z Boloni je pro turínské fotbalisty určitě dobrým výsledek, v kontextu dalších zápasů to ale znamená, že se náskok na sestupové příčky zmenšil na čtyři body. Granata má však stále jedno utkání k dobru.

Boloňu čeká rozjetý soupeř z Turína

Po čtyřgólové smršti se Spezií se Boloňa utká s dalším týmem bojujícím o záchranu Turínem FC. Hosté jsou ve vynikající formě a v tuto chvíli dělají maximum pro to, aby nejvyšší soutěž uhájili. Granata získala z posledních třech zápasů sedm bodů, mimo jiné neprohrála s Juventusem a AS Řím.

Boloňa rozstřílela Spezii, dvakrát se trefil Svanberg

Celkem pět branek bylo k vidění na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni. Domácí tým se nerozpakoval a nováčkovi uštědřil čtyřbrankový příděl. Už v prvním poločase se trefil dvakrát prostřednictvím Orsoliniho a Barrowa. Spezia následně snížila, ale dvě branky Svanberga ji definitivně zlomily.

Boloňa neporazila Spezii už třináct let, podaří se jí to v neděli?

Po dvou těsných porážkách by Boloňa zase ráda přičichla k bodům a šanci bude mít v neděli. Na její půdu zavítá nováček Spezia Calcio, což je soupeř, kterého neporazila už třináct let. Hosté letos nehrají vůbec špatně, takže se dá očekávat tuhý boj.

AS Řím si těsně poradil s Bolognou, rozhodl Mayoral

AS Řím si v nezáživném a strnulém utkání poradil s Bolognou, ačkoli hosté byli mnohem aktivnějším týmem. Jenže neproměňovali své šance, zatímco Borja Mayoral se trefil přesně.

Přemožitel Ajaxu se pokusí zopakovat úspěch i s Bolognou

AS Řím má za sebou skvěle sehranou partii ve čtvrtfinále Evropské ligy s Ajaxem, která oživila jejich naději na úspěšnou sezonu. Podobný výsledek by se jim ale nutně hodil i v lize, kde se jejich nedělním sokem stane Bologna.

Inter vyhrál v Boloni a jasně míří za titulem

Letošní suverén italské Serie A nepolevuje a po 29. kole znovu navyšuje svůj náskok na čele tabulky na druhý AC Milán a především na obhájce titulu Juventus. Inter sice v Boloni neodehrál bůhvíjak dobrý zápas, ale na tři body mu to stačilo i proto, že se zase trefil Romelu Lukaku.

Boloňa si chce vyšlápnout na vedoucí Inter

Osm výher v řadě udělalo z Interu aktuálního lídra Serie A a další tři body může zapsat na Renato Dall'Ara v Boloni. Inter má na čele šestibodový náskok a navíc ještě jedno utkání k dobru. Dokáže Nerazzurri zastavit její někdejší obránce a současný trenér Rossoblu Siniša Mihajlović?

Bologna v Crotone otočila zápas a dohnala manko dvou branek

Crotone sice perfektně začalo a doma se mu povedlo nad Bolognou vést dokonce už o dvě branky, ale ani to mu nakonec k bodům nestačilo. Na trefy Messiase a Simyho totiž ve druhé půli odpověděli Soumaoro, Schouten a Skov Olsen, který dal rozhodující třetí branku pět minut před koncem.