Atalanta Bergamo Itálie - Atalanta Bergamo - Zprávy

Atalanta BC - AC Milán 0:1

Milánské AC znovu vyhrálo, tentokrát si veze tři body z Bergama za nejtěsnější vítězství 1:0. O jedinou branku hostí se postaral Brazilec Kaká, Milán se tak posunul v tabulce už na čtvrté místo s jednobodovou ztrátou na vedoucí Udinese.

Preview: Atalanta BC - AC Milán

Atalanta Bergamo hostí na svém stadionu AC Milán. Rossoneri se pokusí prodloužit svojí sérii zápasu bez porážky, Atalanta by zase případným vítězstvím svého soka v tabulce předčila. Domácímu celku patří osmá příčka, hosté jsou prozatím šestí.

Chievo Verona - Atalanta BC 1:1

Na Stadio Bentegodi se body v sedmém kole dělily. Chievo po dvou zápasech konečně vstřelilo branku, ale kýžené tři body to nakonec nevyneslo. Chievo se dostalo do vedení zásluhou Mantovaniho, ve druhém poločase srovnával Ferreira Pinto.

Preview: Chievo Verona - Atalanta BC

Souboj šestnáctého s šestým aneb střetnutí Chieva s Atalantou Bergamo. Domácí zatím mají na svém kontě pouze jedno jediné vítězství a proti Atalantě budou chtít tuto nepříznivou bilanci vylepšit.

Atalanta BC - UC Sampdoria 4:2

Šestibrankovou přestřelkou s dvěma červenými kartami a šťastným koncem pro domácí celek skočil duel Atalanty Bergamo se Sampdorií Janov. Prodlužuje se tak nelichotivá série janovského celku na Stadio Azzurri d’Italia. Sampdoria tam nevyhrála již 10 let.

Preview: Atalanta BC - UC Sampdoria

Devátý celek soutěže Atalanta Bergamo hostí prozatím velké zklamání ligy Sampdorii Janov, domácí fotbalisté naposledy prohráli v Římě nad AS 2:0, Sampdoria si pro změnu rozdělila body s Juventusem za remízu 0:0.

AS Řím - Atalanta BC 2:0

Fotbalisté AS Řím opět střídají prohru výhrou. Na Stadio Olipico si poradili brankami Panucciho a Vučiniče s Atalantou Bergamo 2:0. Římané jsou nyní devátí, Atalanta klesla na osmou pozici na rozdíl jednoho bodu od AS.

Preview: AS Řím - Atalanta BC

AS Řím si pokusí napravit reputaci v domácím utkání proti Atalantě. Římané v minulém kole opět rozdávali body. Z Janova si přivezli pouze porážku 1:3. Zato hosté mají na kontě pouze jednu porážku a tři výhry, což je řadí na průběžné čtvrté místo.

Atalanta BC - Cagliari Calcio 1:0

Atalanta Bergamasca Calcio zvítězila díky brance Sergia Floccariho ze 79. minuty nad Cagliari Calcio 1:0. "La Dea" se tak vyšplhala na slunné třetí místo. Naopak Rossoblu se utápí na spodu tabulky a v této sezóně ještě nezaznamenali jediný bod.

Preview: Atalanta BC - Cagliari Calcio

Atalanta Bergamo na stadionu Azzurri hostí poslední celek Cagliari. Domácí v minulém kole poprvé prohráli, kdežto Cagliari teprve na bodový zisk čeká.

Calcio Catania - Atalanta BC 1:0

Catania v sobotu večer porazila Atalantu a může se těšit ze snového vstupu do Serie A. Michele Paolucci, který hrál v Atalantě minulý ročník, vstřelil v 59. minutě jedinou a vítěznou branku utkání.

Preview: Calcio Catania - Atalanta BC

Hostující celek bude chtít v tomto utkání na půdě Catanie zvítězit a dostat se tak do čela Serie A. Zatím si fotbalisté Bergama připsali plný bodový zisk za výhry proti Bologni a Sieně. Po dvou kolech tak mají společně s Laziem Řím stoprocentní bilanci a tu nechtějí ztratit ani na Sicílii.

Bologna FC - Atalanta BC 0:1

Bologna ve druhém kole nedokázala zopakovat senzační vítězství ze San Sira a na domácí půdě podlehla Atalantě. Naopak hosté si díky brance Guarenteho z 9. minuty připsali druhé vítězství a jsou druzí.

Preview: Bologna FC - Atalanta BC

Nováček Bologna ve druhém kole italské nejvyšší soutěže na domácím Stadio Renato Dall'Arra přivítá Atalantu Bergamo. Bologna v prvním kole všechny šokovala, když na San Siru porazila 2:1 AC Milán a lepší start do sezony si nemohla přát. Atalanta si pro změnu poradila se Sienou.

Atalanta BC - AC Siena 1:0

Atalanta Bergamo si připisuje první tři body. Doma si díky brance Simona Padoina poradila se Sienou. Porážku psychicky neunesl útočník Sieny Massimo Maccarone a před koncem utkání viděl červenou kartu za inzultaci rozhodčího.