Atalanta Bergamo (Itálie)

Atalanta plánuje odvetu na San Paolu, kde se jí nedaří

Neapol vyhrála poslední tři bitvy s Atalantou, ale nikdy v rámci první ligy se jí nepovedlo vyhrát čtyři v řadě. V pondělní dohrávce 33. kola Serie A bude mít šanci a navíc si bude chtít udobřit fanoušky. Současná Atalanta ale má pro strach uděláno a bude hodně těžkým soupeřem.
VČERA | Previews | žádný komentář

Atalanta zasypala Dragowskiho branku střelama, gól ale nedala

Atalanta nevyužila možnost dotáhnout se na čtvrtý AC Milán a po domácí ztrátě s Empoli zůstala na šesté místě. V Bergamu viděli diváci konečnou remízu 0:0, přestože domácí vyslali na brankáře Dragowskiho osmnáct střel, z celkových sedmačtyřiceti pokusů.
16.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Atalanta i Empoli potřebují vyhrát, favoritem jsou však domácí

Atalantu i Empoli čeká veledůležitá dohrávka na stadionu Atleti Azzuri D'Italia. Bergamaschi potřebují zareagovat na výhru Milána nejlépe třemi body, ale proti Empoli to nebudou mít jednoduché. Hosté hrají o záchranu a případná porážka se jim rozhodně nehodí.
14.04. | Previews | žádný komentář

Inter se s Atalantou v boji o poháry rozešel bez branek

Atalanta veze ze San Sira velmi cennou remízu. Inter Milán sice na domácí půdě byl lepším týmem a měl víc šancí, ale taky jich víc spálil. Atalantě remíza umožnila přeskočit AC Milán a je na čtvrtém místě.
07.04. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

San Siro hostí ofenzivního vyzyvatele z Bergama

Inter Milán znovu přivítal zpátky svého střelce číslo jedna, Maura Icardiho, a výsledky se hned dostavily. Nerazzurri by před vyprodaným stadionem moc rádi odskočili svým pronásledovatelům v boji o Ligu mistrů, ale jejich soupeř z Bergama se nevzdá snadno.
05.04. | Previews | 2 komentáře

Atalanta za čtvrthodinu nasázela Boloni čtyři góly

Boloňa ani tentokrát nepřiveze z Bergama body, tím spíš, že na stadionu Atleti Azzurri D'Italia schytala čtyřbrankový debakl. Atalanta předvedla odzbrojující úvodní čtvrthodinu, během které nastřílela všechny góly a tím utkání rozhodla.
05.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Atalanta se může přiblížit čtvrtému místu, doma hostí Boloňu

Atalanta Bergamo se může ve čtvrtečním utkání dotáhnout na čtvrtý AC Milán už jen na rozdíl jediného bodu. Stačí k tomu porazit Boloňu, což by mohlo být na první pohled těžší, než se může zdát. Rossoblu nehrají pod Mihajlovićem špatně, navíc v boji o záchranu potřebují každý bod.
03.04. | Previews | žádný komentář

Atalanta vyhrála v Parmě a stále může pomýšlet na Ligu mistrů

Atalanta využila včerejšího zaváhání AC Milán a po výhře v Parmě 3:1 ztrácí na čtvrté místo jenom tři body. Parmu sice poslal v prvním poločase do vedení Gervinho, ale ještě do přestávky vyrovnal Mario Pašalić a čtvrthodinu před koncem zápasu otočil výsledek dvougólový Duván Zapata.
31.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Parmu doma čeká ambiciózní Atalanta

Parma i Atalanta před reprezentační přestávkou citelně ztratily a ze vzájemného souboje potřebují získat tři body. Vyhrát ale může jen jeden, Atalanta v prvním zápase na vlastním stadionu hladce zvítězila 3:0, ovšem na Ennio Tardini se očekává zcela jiný průběh.
30.03. | Previews | žádný komentář

Nespěchám na odchod z Atalanty, vyhlásil Zapata

Duván Zapata svými brankami táhne Atalantu Bergamo, načež se dostává do spojení s věhlasnějšími evropskými kluby. Kolumbijský útočník však na změnu dresu nespěchá...
29.03. | Aktuality | 6 komentářů
15:32 Hateboer zaujal představitele Neapole
Neapol se poohlíží po posilách a jednu potencionální si měla vyhlédnout u konkurence. Partenopei údajně zaujal Hans Hateboer z Atalanty Bergamo. (transfermarketweb.com)
20.04. AS Řím a Neapol sledují Manciniho
Gianluca Mancini se z Atalanty Bergamo dostal až do italské reprezentace, brzy by se potom mohl opět posunout. Podle posledních zpráv 23letého stopera sledují zástupci AS Řím a Neapole. (football-italia.net)
16.04. Atalanta překonala rekord
Atalanta Bergamo překonala nechtěný rekord Serie A i špičkových evropských lig. V zápase proti Empoli nedokázala skórovat z neuvěřitelných 47 střel (18 na branku) a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou. Od sezony 2006/07, kdy se tyto statistiky vedou, nenastřádal žádný jiný klub více střel, aniž by skóroval. (bbc.co.uk)
13.04. Atalantu by mohl opustit Castagne
Timothy Castagne má s Atalantou Bergamo smlouvu do roku 2020, odejít by však mohl ještě dříve. Podle posledních zpráv belgického obránce sledují oba římské kluby a rovněž AC Milán. (transfermarketweb.com)
10.04. Barrow na odchodu z Atalanty?
Musa Barrow po letošní sezoně dost možná odejde z Atalanty. Mladý útočník sice má kontrakt do června 2023, stále se ale neprosadil do základní sestavy a vedení italského celku zváží jeho letní hostování v jiném klubu. (transfermarketweb.com)
08.04. Římané mají dva kandidáty na trenéra
Dvěma nejžhavějšími kandidáty na místo trenéra AS Řím od příští sezony jsou současný kouč Sampdorie Janov Marco Giampaolo a Gian Piero Gasperini, který momentálně vede Atalantu Bergamo. Píše o tom italský list Corriere Dello Sport (corrieredellosport.it)
08.04. Atalanta dala vzpomenout na historii
Atalanta Bergamo nastřílela ve čtvrtečním zápase proti Bologni (4:1) čtyři góly za úvodních 15 minut, což se nikomu nepovedlo dlouhých 87 let. Naposledy se něco podobného stalo v březnu 1932 v zápase Juventusu proti AS Řím. (espn.com)
05.04. Atalanta přepsala rekord Serie A
Včerejší program Serie A nabídl kromě jiného vítězství Atalanty Bergamo nad Bolognou (4:1), které se zapsalo do dějin italské ligy. Domácí vstřelili během úvodních 15 minut čtyři góly a stali se po Juventusu od roku 1932 prvním týmem, kterému se něco takového povedlo. (football-italia.net)
29.03. Atalanta dohraje sezonu na Mapei Stadium
Atalanta odehraje poslední dva domácí zápasy letošní sezony na Mapei Stadium, na němž k duelům Serie A nastupuje Sassuolo. Stadio Azzurri d’Italia v Bergamu projde rekonstrukcí, Atalanta se nebude stěhovat poprvé, Mapei Stadium hostil již její loňské domácí duely v Evropské lize. (football-italia.net)