Toulouse FC Francie - Toulouse FC - Zprávy

FC Lorient - Toulouse FC 1:0

Jediná branka ze 75. minuty rozhodla o třech bodech ve prospěch domácího Lorientu, šťastným střelcem byl Gameiro. Hosté se díky prohře propadli na sedmou příčku tabulky, Lorient je dvanáctý.

Potvrdí Toulouse stoupají formu proti Lorientu?

Toulouse po řadě nepřesvědčivých výkonů konečně zabralo a bodově se dotáhlo na třetí Rennes. Nyní by chtělo stoupající formu potvrdit na hřišti nevyzpytatelného Lorientu.

Toulouse FC - Grenoble Foot 38 2:0

Toulouse dokázalo v zápase ze středu tabulky porazit nováčka z Grenoblu a posunulo se tak již na třetí místo - a ztrácí tak pouze pět bodů na vedoucí Lyon.

Preview: Toulouse FC - Grenoble Foot 38

Další zajímavý duel se odehraje mezi Toulouse a nováčkem z Grenoblu. Domácí tým se pohybuje v klidném středu tabulky, hosté mají jen o tři body méně, lze proto očekávat zajímavý zápas.

FC Nantes - Toulouse FC 1:1

Utkání nováčka z Nantes a Toulouse vítězě nenašlo. Vše podstatné se odehrálo během prvních dvaceti minut. Domácí poslal do vedení ve čtvrté minutě hry Moullec, v 19. minutě se naopak trefil hostující Gignac a stanovil skóre na konečných 1:1.

Preview: FC Nantes - Toulouse FC

Ani zápas mezi Nantes a Toulouse se neobejde bez trenérské pikantnosti. Elie Baup, který ještě nedávno seděl na lavičce Toulouse, nyní vede Nantes. Baup se ale nechal slyšet, že "pomsta" bývalému klubu rozhodně nebude na pořadu dne.

Toulouse překvapivě prohrálo s Caen

Překvapivý výsledek se zrodil v Toulouse, tamní tým totiž nestačil na průměrné Caen. To se tak může radovat z vůbec první výhry mimo domácí prostředí, kterou zařídil náhradník Nivet deset minut před koncem zápasu.

Preview: Toulouse FC - SM Caen

Šňůru tří remízových utkání v řadě mají na svém kontě hosté z Caen. Jestli tato série bude pokračovat nebo skončí, nám ukáže sobotní utkání proti silnému Toulouse. Domácí tým se drží na třetím místě Ligue 1 a spolu s Bordeaux šlape na paty lídrovi tabulky z Lyonu.

Paris Saint-Germain - Toulouse FC 0:1

Toulouse i nadále překvapuje celou francouzskou ligu. V 11. kole totiž dokázalo urvat tři body na horké půdě favorizovaného Paris Saint-Germain a v tabulce se posunulo už na 3. příčku za Lyon a Bordeaux. PSG se po nepříjemné porážce propadlo na 8. místo. Jediný gól utkání padl v 65. minutě a do vlastní sítě si ho dal nešťastně domácí Zoumana Camara.

Preview: Paris Saint-Germain - Toulouse FC

Paříž má v současnosti více důvodů k úsměvu, výhra na půdě druhé Marseille by určitě potěšila každého, zvlášť v rozjeté sezóně. Domácí tým se totiž posunul na šestou pozici, hraje zatím v poklidu i Pohár UEFA a na marodce se nenalézá nikdo. Toulouse ale překvapuje všechny odborníky, velmi solidní páté místo zaručuje účast v příští sezóně na evropské scéně, většina lidí si však myslí, že na půdě PSG jen těžko urve nějaký ten bodík.

Toulouse FC - AS Monaco 0:0

Žádnou branku neviděli diváci v Toulouse, jejich tým pouze remizoval s Monakem 0:0. Domácí tým "se odmítl" přiblížit Lyonu na rozdíl jednoho bodu a v tabulce zůstává na pátém místě.

Preview: Toulouse FC - AS Monaco

Toulouse se v sobotním zápase proti Monacu pokusí vrátit na dřívější vítěznou vlnu, která byla přerušena prohrou s Bordeaux v minulém kole. Bordeaux tak utlo skvělou čtyř zápasovou sérii vítězství v řadě a posunulo se z pátého místa na druhé.

Girondins Bordeaux - Toulouse FC 2:1

Ve šlágru 9. kola francouzské nejvyšší soutěže se v regionálním derby střetlo páté Bordeaux a Toulouse. Zápas zvládli lépe domácí borci, pro které zařídil tři body především skvěle hrající Yoann Gourcuff.

Ve šlágru kola se potká Bordeaux s rozjetým Toulouse

Bordeaux obhajuje druhé místo z minulé sezony, v té probíhající ale zatím zůstává tým z jihu Francie za očekáváními a řadí se až na páté místo se ztrátou pěti bodů na čelo soutěže. Naopak hosté z Toulouse začali sezonu přímo fantasticky. Tým, který ještě v minulé sezoně bojoval o udržení v Ligue 1, je nyní na senzačním druhém místě a je to právě on, který nejvíce prohání léta suverénní Lyon.

Toulouse FC - AJ Auxerre 1:0

O tom kdo je prozatím nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku Ligue 1 nemůže být pochyb. Rozjeté Toulouse nedokázalo zastavit Auxerre a domácí si díky výhře 1:0 připsali další tři body do tabulky.