SM Caen Francie - SM Caen - Zprávy

SM Caen - Amiens SC 1:0

Proměněný pokutový kop Casimira Ningy rozhodl o důležitém vítězství Caen nad Amiens 1:0. Bitva z dolní poloviny tabulky nabídla i jiné zajímavé okamžiky, ale z celého zápasu se ujala jen jediná branka. Hosté ještě dohrávali v početní nevýhodě, když po více jak hodině hry uviděl druhou žlutou kartu Eddy Gnahoré.

Preview: SM Caen - Amiens SC

Na stadion Michela D'Ornana v Normandii zavítá v rámci 8.kola Amiens a s místním Caen půjde o důležitou záchranářskou bitvu, jakkoliv je liga teprve na svém začátku. Caen je zatím s těsným náskokem šestnácté, zatímco Amiens o příčku výše.

SM Caen - Montpellier HSC 2:2

Remízou 2:2 skončilo nesmírně zajímavé utkání mezi Caen a Montpellierem. Domácí sice rychle vedli, ale hosté dokázali výsledek otočit. Nicméně z vedení se dlouho neradovali a konečné slovo měl při vyrovnávací brance Yacine Bammou.

AS Saint-Étienne - SM Caen 2:1

Ambiciózní St. Étienne utnulo svou šňůru čtyř utkání bez vítězství a doma tentokráte skolilo Caen. To od úvodní porážky na začátku sezóny s PSG nebodovalo teprve podruhé v sezóně, a to přitom díky Faycalovi Fajrovi vedlo po prvním poločase. Jeho soupeř ovšem ve druhé půli díky Wahbimu Khazrimu a Timothéemu Kolodziejczakovi strhl výhru na svou stranu.

Preview: SM Caen - Montpellier HSC

O premiérovou domácí výhru se pokusí Caen, ale na stadionu Michela d'Ornana ho nečeká jednoduchý soupeř. Montpellier naposledy prožíval takto povedený vstup při své mistrovské sezoně před šesti lety a v Normandii bude mírným favoritem.

Preview: AS Saint-Étienne - SM Caen

Čtyřikrát v řadě se St. Étienne podařilo neprohrát, nicméně naposledy muselo sehrát duel proti favorizovanému PSG, a nutno podotknout, že ten se mu vůbec nevydařil. Před vlastními fanoušky nyní přivítá Caen, které čtyřikrát v řadě neprohrálo. Oba týmy získaly doposud šest bodů, nicméně příčky v dolní polovině tabulky jim určitě nevyhovují.

SM Caen - Olympique Lyon 2:2

Olympique Lyon v generálce na Ligu mistrů ztratil cenné body v Normandii a na půdě Caen pouze remizoval 2:2. Favorit sice v zápase jako první vedl, jenže Caen výsledek otočilo a pak bylo blízko překvapivému vítězství, než minutu před koncem srovnal Ferland Mendy.

Preview: SM Caen - Olympique Lyon

Lyon zatím nevstoupil do nového ročníku Ligue 1 úplně podle vlastních představ. Přece jenom v úvodních čtyřech kolech hned dvakrát prohrál a nachází se jen ve středu tabulky. Na půdě Caen tak bude mít eminentní zájem naplno uspět. Hosté si před reprezentační přestávkou konečně spravili chuť a vyhráli v Dijonu. Zůstal jim elán i do těchto chvil?

Dijon FCO - SM Caen 0:2

Čtyřbranková výhra v Nice zapomenuta. Dijon poprvé v lize ztratil body, když doma možná trochu nečekaně podlehl Caen. Domácí Hořčice měli velkou převahu, ale recept na pozornou obranu soupeře za devadesát minut ani jednou nenašli.

Preview: Dijon FCO - SM Caen

Dijon zatím představuje po třech kolech dosud největší překvapení v Ligue 1. Spolu s PSG totiž jako jediný celek zůstal stoprocentní a nachází se na druhém místě tabulky. Teď před vlastními fanoušky přivítá Caen, mužstvo, které pod vedením nového trenéra Fabiena Marcedala naopak na své první vítězství stále čeká a je v dolních patrech.

FC Nantes - SM Caen 1:1

Souboj mezi Nantes a Caen vítěze nepoznal. Domácí sice měli velkou územní převahu i více šancí, ale proti Caen nakonec museli dohánět manko. Vyrovnat se jim podařilo až jedenáct minut před koncem, kdy přifilmovanou penaltu proměnil Emiliano Sala.

Preview: FC Nantes - SM Caen

Fotbalisté Nantes mají po dvou kolech na svém kontě jen dvě porážky, ani Caen na tom ovšem není o moc lépe, protože uzmulo pouze jeden jediný bod. Oba mančafty by tak na úvod sezóny potřebovaly nějakou vzpruhu a vzájemný zápas by jim jí ve finále mohl nabídnout. Loni se v tomto souboji radoval z výhry vždy domácí celek.

SM Caen - OGC Nice 1:1

Nice v prvním kole nestačilo na Remeš. Teď už se ale Patrick Vieira dočkal prvního bodu. Nicméně patrně to ještě nějakou chvíli potrvá, než naváže na výsledky Luciena Favreho z jeho premiérové sezony v klubu.

Preview: SM Caen - OGC Nice

Duel dvou poražených z prvního kola uvidí Normandie. Zatímco porážka Caen od PSG se očekávala, ztráta všech bodů Nice s Remeší nikoliv. Nyní je čas na revanš. Caen se chce navíc popasovat s další velkou nepříjemností, v lize totiž naposledy vyhrálo začátkem března.

Paris Saint-Germain - SM Caen 3:0

Bezproblémovou výhrou 3:0 nad Caen odstartovalo novou sezonu hvězdami nabité Paris Saint-Germain. V Parku princů si domácí výběr trenéra Tuchela došel pro tři body už v prvním poločase, kdy se trefili Neymar a Adrien Rabiot. Po změně stran pak přidal třetí zásah Timothy Weah. V brance Pařížanů vychytal své první čisté konto Gianluigi Buffon.