SM Caen Francie - SM Caen - Zprávy

Preview: Lille OSC - SM Caen

Předposlední Lille pokračuje i nadále v utrápených výkonech a své fanoušky si určitě neudobřilo ani o víkendovém kole na půdě Nantes, kdy po malátné bezbrankové remíze přivezlo domů bod. Ani Caen, jenž naposledy uhrálo plichtu s Guingampem, však není v bůhvíjaké formě. A v tabulce je jen o tři body vepředu před svým soupeřem.

SM Caen - EA Guingamp 1:1

Guingamp jako by měl poslední dobou čuch na branky v závěrech utkání. Před reprezentační přestávkou si zařídil výhru nad Angers dvanáct minut před koncem, v Dijonu a s Bordeaux zachraňoval bod v nastavení a teď na půdě Caen srovnával pět minut před koncem díky Niilovi De Pauwovi, jenž záhy odpověděl na trefu Ronnyho Rodelina.

Preview: SM Caen - EA Guingamp

V posledních dvou kolech jeden z velkých objevů letošního ročníku Ligue 1 polevil. Guingamp po čtyřech výhrách v řadě pouze dvakrát remizoval, i tak se však drží v kontaktu s pohárovými pozicemi, což je pro něj zcela luxusní záležitost. Caen je na tom podstatně hůře, od sestupového pásma ho totiž dělí pouhý jeden bod.

Olympique Marseille - SM Caen 1:0

Za vlády kouče Francka Passiho byl Rolando nechtěným mužem, Rudi Garcia mu ale dává důvěru - a dnes se mu to vyplatilo vrchovatě. Portugalský obránce totiž vstřelil jediný gól zápasu s Caen, díky kterému Marseille vyhrála těsně 1:0 a posunula se na jedenácté místo tabulky.

Preview: Olympique Marseille - SM Caen

Tápající Marseille čeká v neděli večer papírově snadný protivník - cílem Caen letos není nic jiného než záchrana. Statistika však mluví v neprospěch Les Phocéens. Bretaňcům se totiž na Vélodrome poslední dobou daří...

SM Caen - OGC Nice 1:0

Nice poprvé v sezoně padlo! A překvapivě se o to postarali fotbalisté skromného Caen, jejichž boj o záchranu dostal dnes odpoledne nečekanou injekci. Už potřetí v řadě kopali domácí proti Les Aiglons penaltu; tentokrát ji proměnil Ivan Santini a zařídil tak nejtěsnější výhru 1:0.

Preview: SM Caen - OGC Nice

Po opravdu hodně slibném vstupu do sezóny se čekalo, že Nice po pár zápasech odpadne a přenechá vyšší pozice jiným favoritům Ligue 1. Nestalo se tak. Ať už jeho nynější střetnutí dopadne jakkoli, i po dvanáctém kole se bude slunit na nejvyšší pozici. Zato v Caen rozhodně nekřepčí radostí, umístění v sestupovém pásmu určitě není příjemné.

AS Nancy-Lorraine - SM Caen 2:0

V záchranářském souboji byl úspěšnější domácí výběr z Nancy, který porazil konkurenční Caen po výsledku 2:0. V tabulce se i tak nachází na sestupových pozicích, s devíti body je na devatenáctém místě o dva body před posledním Lorientem. Caen na tom není o moc lépe, v dosavadních jedenácti kolech vybojovalo bodů deset a patří mu osmnáctá barážová příčka. Domácí výběr rozhodl o své výhře už po dvanácti minutách hry, kdy vsítil obě své branky.

Preview: AS Nancy-Lorraine - SM Caen

Souboj dvou týmů, aktuálně okupujících sestupové příčky, uvidí diváci v Nancy. Na Le Chaudron totiž zajíždí osmnácté Caen; domácí jsou předposlední, jen o skóre před Lorientem. Zatímco však normandský celek stále drží kontakt se středem tabulky, Nancy už nutně potřebuje zvítězit. Jinak se taky může stát, že se do Vánoc z tabulkového dna už nevyhrabe.

SM Caen - AS Saint-Étienne 0:2

Caen se po prohře s ASSE propadlo do sestupového pásma. Les Verts naopak poskočili na sedmou příčku, přičemž na čtvrté Toulouse ztrácejí pouhé dva body.

Preview: SM Caen - AS Saint-Étienne

V podání Caen to zatím v této sezoně není ono. V té minulé podávali svěřenci Patrice Garandeho rozhodně lepší výkony. Také ASSE zatím zůstává trochu pod svým standardem, tj. pod pozicemi zaručujícími účast v evropských pohárech. Ale odehráno bylo dosud pouze devět kol.

Montpellier HSC - SM Caen 3:2

Velice dobrý duel sehrály celky Montpellieru a Caen. Nakonec byli úspěšnější domácí, přestože dohrávali dvacet minut o deseti. Mají však Rodrigue Ningu.

Preview: Montpellier HSC - SM Caen

Montpellier se může v případě výhry dotáhnout na Caen. To naopak bude chtít na Stade de la Mosson potřetí v řadě bodovat.

SM Caen - Toulouse FC 1:0

Caen připravilo na svém stadionu druhou letošní porážku pro Toulouse. To prokázalo, že udržet si stabilní formu je pro něj něco prakticky nepředstavitelného.

Preview: SM Caen - Toulouse FC

Dokáže Caen zastavit rozjeté Toulouse? Nebo zůstane v následujících dvou týdnech na sedmi bodech?