Lyon a FC Paříž byly kvůli výtržnostem fanoušků vyloučeny z Coupe de France

Hráči Olympiqueu Lyon a druholigového FC Paříž byli kvůli výtržnostem fanoušků vyloučeni z Francouzského poháru. Za incidenty, kvůli nimž se nedohrál prosincový vzájemný zápas obou klubů ve 3. kole soutěže, jim navíc francouzský svaz vyměřil pokuty a další tresty .
27.12.2021 | Aktuality | 14 komentářů

De Azevedo odešel z Ostravy na hostování do Paris FC

Ostravu opouští brazilský ofenzivní fotbalista Dyjan Carlos de Azevedo. Sedmadvacetiletý záložník odchází do druholigového francouzského klubu Paris FC na roční hostování s opcí.
26.07.2018 | Aktuality | 143 komentářů
16.05. Boutaïb má před sebou dlouhou pauzu
Paris FC čeká baráž o postup do Ligue 1, které se nezúčastní Khalid Boutaïb. Marocký útočník si ze zápasu s Grenoblem (2:0) odnesl přetržený přední zkřížený vaz v koleně a po operaci má před sebou minimálně půlroční přestávku. (lequipe.fr)
18.02. Paris FC má nového investora
Příchod arménské investiční skupiny Noah Football Group dotáhl Paris FC. Druholigový francouzský celek momentálně usiluje o postup do Ligue 1. (lequipe.fr)
26.01. Paris FC si vypůjčil Gueyeho
Lamine Gueye vypadl ze sestavy FC Metz, zbytek sezony proto stráví v Ligue 2. Senegalský křídelník byl zapůjčený do Paris FC. (lequipe.fr)
11.01. Paris FC si zavázal Lópeze
Julien López zůstane i pro nadcházející sezonu hráčem Paris FC. Obě strany se dohodly na ročním prodloužení úspěšné spolupráce. (lequipe.fr)
06.01. Odloženy tři víkendové zápasy L2
Tři utkání nadcházejícího 20. kole druhé francouzské ligy se kvůli koronaviru odehrají v náhradním termínu. Přeloženy byly zápasy SM Caen - Chamois Niort, USL Dunkerque - Paris FC a Amiens SC - AC Ajaccio. (lequipe.fr)
01.01. Iglesias se vrací do druhé ligy
Jonathan Iglesias loni pomohl Clermontu k postupu do francouzské nejvyšší soutěže a nyní se vrací do Ligue 2. Uruguayský záložník bude hrát za Paris FC, druholigový klub ho získal zdarma. (transfermarkt.de)
17.12.2021 Paris FC - Olympique Lyon nedohráno
Ve Francii se nedohrál další zápas kvůli výtržnostem fanoušků. Dnešní utkání 3. kola domácího poháru mezi druholigovým FC Paříž a Olympique Lyon bylo v poločase za stavu 1:1 přerušeno a po pětačtyřicetiminutové pauze ukončeno. Favorizovaný Lyon na stadionu Charléty většinu prvního poločasu prohrával, až ve 44. minutě vyrovnal Dembélé. O pauze začali příznivci hostů napadat domácí fanoušky, házeli po nich i pyrotechniku a někteří před jejich útoky utekli na trávník. Stalo se to jen tři týdny poté, co se nedohrál ligový zápas mezi Lyonem a Olympique Marseille, protože hostujícího záložníka Dimitriho Payeta trefila plastová láhev hozená z hlediště. Lyon kvůli tomu přišel o jeden bod v tabulce. (ČTK)
04.10.2021 Siby hostuje v Paris FC
Mahame Siby jenom paběrkoval v prvním týmu Štrasburku a za herní praxí odchází jinam. Záložník se spokojí s druhou francouzskou ligou, na hostování ho získal Paris FC. Francouzské kluby mají možnost využít žolíka a mimo přestupní termín přivést jednu posilu. (lequipe.fr)
01.09.2021 Paris FC angažoval Goryho
Alimami Gory se vrací z Belgie do Francie. Pětadvacetiletý křídelník Cercle Bruggy zamířil na roční hostování s opcí do Paris FC. (lequipe.fr)
16.08.2021 Ajaccio má odložené dva zápasy
Kromě 4. kola Ligue 2 s Caen odehraje Ajaccio kvůli mnoha případům koronaviru v náhradním termínu i duel 5. kola proti Paris FC. Prvně jmenovaný zápas bude na programu 25. srpna od 19:00 a proti celku z hlavního města nastoupí korsický klub 14. září od 19:00. (lequipe.fr)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!