OGC Nice Francie - OGC Nice - Zprávy

AS Monaco - OGC Nice 1:2

Domácí Monaco se nachází ve výsledkové i herní krizi, tu mělo prolomit v sobotním zápase proti stejně se trápícímu Nice. Tomu se nepodařilo zvítězit ve čtyřech utkáních v řadě... Až nyní, proti dříve slavnému Monacu.

Monako se těší na regionální derby

Monaku se vůbec nepovedl start do nové sezony a po osmi kolech se pohybuje až v dolní polovině tabulky. Knížecí klub ustupuje z minulé slávy a stává se z něho spíše průměrný klub. Po dvou porážkách v řadě by ale mělo konečně vyhrát, v sobotu se o to pokusí na domácím stadionu proti desátému Nice.

OGC Nice - FC Sochaux 1:1

Valter Birsa zařídil v zápase v Nice pro Sochaux alespoň bod, ale na odpoutání od spodní části tabulky to ještě nestačí. Sochaux je jedním z největších zklamání sezóny a za remízu 1:1 s Nice může být jen rádo.

Preview: OGC Nice - FC Sochaux

Nice na začátku sezóny? Čtyři utkání, devět bodů. Nice po sedmi kolech? Jen o bod více. Po skvělém startu se od smolné prohry s Lyonem týmu kouče Frédérica Antonettiho nedaří. Teď si však může mužstvo spravit chuť, jeho soupeř se totiž nachází na posledním místě tabulky.

Rennes si poradilo s trápícím se Nice

Rennes konečně zastavilo volný pád tabulkou a díky svému desátému bodu se posouvá na osmé místo právě za svého sobotního soupeře – Nice. Tomu se v posledních třech zápasech nepodařilo vyhrát a nadále tak klesá tabulkou.

Nice se proti Rennes pokusí potvrdit dobrou formu

Ambicióznímu Rennes vůbec nevyšel vstup do nové sezony a po šesti kolech je s pěti body až na dvanácté příčce. Naopak hostům z Nice se úvod sezony nad očekávání povedl, devátý celek uplynulé sezony se zatím drží na solidním pátém místě a nedávno dokonce postoupil mezi nejlepších šestnáct týmů v Ligovém poháru.

OGC Nice - Le Mans UC 72 2:2

Dvoubrankový náskok dokázali prohospodařit fotbalisté Nice, kteří už po půlhodině hry vedli nad Le Mans 2:0. Hosté ale nehodili flintu do žita a nakonec vybojovali bod. Le Mans výrazně pomohl Hellebuyck, který si vstřelil vlastní gól. O remíze rozhodl čtyři minuty před koncem střídající Lamah.

Preview: OGC Nice - Le Mans UC 72

Souboj dvou sousedů v tabulce přinese měření sil mezi Nice a Le Mans. Domácímu týmu patří pátá pozice, hosté jsou na místě šestém jen díky horšímu skóre. Je tedy pravděpodobné, že diváci uvidí velmi vyrovnanou partii.

Olympique Lyon - OGC Nice 3:2

Utkání s Nice se pro Lyon začalo vyvíjet podle katastrofického scénáře, ale nakonec dobře dopadlo. Hosté vedli 2:0, Juninho ale dokázal vyrovnat a v nastaveném čase dal vítězný gól Benzema.

Preview: Olympique Lyon - OGC Nice

Lyon, jenž je po čtyřech kolech prozatím druhý za vedoucí Marseille jen díky horšímu skóre, nebude mít na domácí půdě lehký úkol. Na Stade Gerland totiž zavítá Nice, které již třikrát v sezóně zvítězilo.

OGC Nice - Valenciennes FC 2:0

Nice dokázalo ve čtvrtém kole francouzské ligy přehrát Valenciennes, které muselo přes hodinu hry odehrát bez vyloučeného Tiéného. Hostující obránce zahrál v pokutovém území rukou a v 32. minutě byl vyloučen.

Preview: OGC Nice - Valenciennes FC

Potvrdit své vítězství z půdy Auxerre se pokusí fotbalisté Nice. Nečeká je ale rozhodně nic lehkého, v sobotním podvečeru hostí Valenciennes, které se šesti body patří k předním týmu tabulky.

AJ Auxerre - OGC Nice 0:1

Alaeddine Yahia se zasloužil o to, že si jeho Nice na konto připsalo v tomto střetnutí s Auxerre další výhru.

Preview: AJ Auxerre - OGC Nice

Fotbalisté Auxerre se v nedělním utkání proti Nice pokusí napravit svůj výbuch z minulého kola, svěřenci trenéra Fernandeze utrpěli tvrdý direkt od Marseille a vysoko prohráli 4:0.

OGC Nice - AS Nancy-Lorraine 2:1

Gól Traoreho z 90. minuty rozhodl o tom, že všechny body zůstávají v Nice. Všechny důležité momenty se odehrály na konci obou poločasů, před poločasovou přestávkou vyrovnávali hosté z penalty, těsně před závěrečným hvizdem dokázali domácí strhnout vítězství na svou stranu.