OGC Nice Francie - OGC Nice - Zprávy

Preview: OGC Nice - Lille OSC

Zatím se v letošní sezóně nenašel tým, který by fotbalisty Nice dokázal porazit na jejich hřišti. V neděli se o to chtějí pokusit hráči Lille, kteří už měsíc nepoznali chuť porážky.

Nice opět nevyhrálo, remizovala s Grenoblem

Nice podruhé za sebou nedokázalo vyhrát a začíná tak ztrácet na čelo tabulky. Po Marseille si tým Fréderica Antonettiho nedokázal poradit ani s nováčkem z Grenoblu.

Olympique Marseille - OGC Nice 2:1

Marseille doma porazila Nice a ukončila jeho pětizápasovou sérii výher. Zároveň se dotáhla na vedoucí Lyon na tři body, mistr Francie má ale k dobru ještě zápas s Nantes.

Marseille hostí Nice

Šlágrem sedmnáctého kola Ligue 1 je určitě souboj mezi třetím a čtvrtým týmem tabulky. Jedná se o třetí Marseille, která na svém stadionu přivítá bodově stejně úspěšné Nice...

Preview: OGC Nice - Grenoble Foot 38

Fotbalisté Nice, kteří jsou díky momentálnímu druhému místu v tabulce největším překvapením letošní sezóny, chtějí ve své spanilé jízdě pokračovat i v 16. kole Ligue 1. Do cesty se jim postaví nováček z Grenoblu, který se nachází v klidném středu tabulky.

Mizérie St. Étienne pokračuje

St. Étienne ani naposedmé nedokázalo v Ligue 1 bodovat a nachází se na samém dně tabulky. Nice naopak stíhá vedoucí Lyon a díky jediné brance Echouafniho a získaným třem bodům minimálně do neděle obsadí skvělou druhou pozici.

Preview: AS Saint-Étienne - OGC Nice

Nový trenér St. Etienne Perrin se poprvé představí před domácími diváky, kde bude chtít zastavit šňůru šesti ligových utkání bez výhry. Do cesty St. Etienne se v sobotu postaví celek z Nice, kterému patří velmi slušná čtvrtá pozice v tabulce.

OGC Nice - FC Nantes 2:1

Nováček z Nates přicestoval do Nice s cílem navázat na solidní remízu s Toulouse. K tomu je přiblížila branka N‘Dawa již z osmé minuty. Domácí se ale dokázali do zápasu vrátit a deset minut před koncem vstřelil rozhodující gól Mouloungui.

Preview: OGC Nice - FC Nantes

Ve skvělé formě hrající Nice, které už 14 utkání za sebou až na prohraný zápas s vedoucím Lyonem neví, co je to porážka, přivítá Nantes, proti kterému se mu ale příliš nedaří. Doma nad ním zvítězilo naposledy v roce 2003 a 1996.

FC Lorient - OGC Nice 0:1

Nice i bez zraněného útočného esa Rémyho dokázalo porazit Lorient na jeho hřišti 1:0 a svou sérii bez porážky prodloužilo na šest zápasů. Domácí zůstávají společně se Sochaux jediným mužstvem francouzské ligy, které doma nedokázalo zvítězit dvakrát.

Lorient bude hrát s brankářskou trojkou

Lorient až na poslední Sochaux jako jediný tým Ligue 1 doma vyhrál doposud pouze jednou. Tuto nepříznivou statistiku má možnost změnit proti sedmému Nice, které už pět zápasů neprohrálo, i když spíše sbírá pouze body za uhrané remízy. Jenže do zápasu musí vlivem zranění dvou brankářů nastoupit za domácí až třetí náhradník Alban Joinel.

OGC Nice - Paris Saint-Germain 1:0

Nice po dvou remízách konečně vyhrálo a svou dobrou pověst v zápasech proti PSG znovu potvrdilo. Hosty až na úvod zápasu do gólové příležitosti nepustilo, utkání rozhodla trefa Moulounguieho z první půle.

Preview: OGC Nice - Paris Saint-Germain

Paříž sice dokázala vyloupit v sobotu po dlouhé době Marseille, ale ve středu nestačila doma na Toulouse a opět se tak vzdálila příčkám zajišťující účast v evropských pohárech. Proti Nice se navíc případné tři body nebudou získávat snadno, protože to doma doposud neprohrálo.

SM Caen - OGC Nice 1:1

Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí lepší první půli, ve druhé hrál zase pohlednější fotbal soupeř, skončil nakonec spravedlivou remízou. Caen se ujalo vedení v 68. minutě zásluhou Savidana, hosté vyrovnali pět minut před koncem proměněným pokutovým kopem.

Preview: SM Caen - OGC Nice

Oba týmy se překvapivě nacházejí v poklidném středu tabulky, přitom oba byly před sezónou tipovány na pouhý boj o záchranu. Teď jsou seřazeny za sebou na desátém a jedenáctém místě, s pohodlným pětibodovým, respektive sedmibodovým náskokem před sestupovým pásmem. Za svými zády navíc mají třeba i takové týmy jako je Auxerre či Monako.