Lille OSC Francie - Lille OSC - Zprávy

Preview: Olympique Lille - Paris Saint-Germain

Lille se v 23. kole nejvyšší francouzské ligy utká s týmem Paris Saint-Germain. Obě mužstva jsou stále ohrožena sestupem a v tabulce je dělí pouhé dva body.

Olympique Lille - Le Mans UC 72 3:1

Domácí po dlouhé době zabrali a připisují si cenné tři body za výhru 3:1 proti Le Mans. O svém vítězství rozhodli dvěma góly z prvního poločasu.

Preview: Olympique Lille - Le Mans UC 72

Lille už chce konečně zabrat a po dvou remízách uspět naplno. Soupeřem mu bude lépe postavené Le Mans, které na stadioně Grimonprez-Jooris hodně dlouho nezvítězilo.

FC Sochaux - Olympique Lille 1:1

Sochaux hrálo zápas dvou týmů, které jsou na hraně sestupu, proti Lille. Zápas nakonec příliš nenapověděl, protože skončil remízou 1:1. Do osudu zápasu výrazně zasáhlo vyoučení hostujícího Debuchyho, který se ze hřiště poroučel již v páté minutě.

Preview: FC Sochaux - Olympique Lille

Na stadionu Augusta Bonala čeká fanoušky o tomto víkendu zápas o nesestupovou pozici. Tu sice v součastnosti drží hosté y Lille, ale domácí Sochaux se před týdnem prezentovalo překvapivým vítězstvím a doma bude určitě dost nebezpečné.

Olympique Lille - FC Metz 1:1

Utkání Lille s Métami skončilo nakonec remízou, i když to dlouho dobu vypadalo, že se hosté dočkají druhé výhry v sezóně. Méty otevřely gólový účet zápasu ve 24. minutě, domácím se podařilo srovnat v hodině dvanácté- až v páté minutě nastavení!

Preview: Olympique Lille - FC Metz

Lille chce do druhé poloviny sezony určitě vstoupit lépe, než jak odehrálo tu první. Domácí tým, se kterým se počítalo na přičkách zaručující start v pohárové Evropě, totiž drží poslední nesestupovou pozici - 17. místo. Hosté z Mét jsou na tom ještě hůře. Nachází se totiž na samém konci tabulky francouzské Ligue 1.

Olympique Lille - AS Saint-Etienne 3:0

Domácí podruhé v sezoně doma zvítězili a tři body ze zápasu se Saint-Etienne je katapultovy mimo sestupovou zónu. O výhru Lille se brankami zasloužili Stephan Lichtsteiner, Nicolas Plestan a Yohan Cabaye.

Preview: Olympique Lille - AS Saint-Etienne

Lille se bude chtít v sobotu proti St. Etienne naladit na vítěznou notu. Chuť výhry nepoznali domácí už čtyři zápasy a pohybují se na samém chvostu tabulky.

Toulouse FC - Olympique Lille 1:0

Útočník Toulose Elmander vstřelil jediný gól zápasu a rozhodl o hubeném vítězství domácích 1:0 nad týmem z Lille.

Preview: Toulouse FC - Olympique Lille

Toulouse uvidí zápas dvou týmů, které se jen těsně pohybují nad pásmem sestupu. Obě mužstva mají 18 bodů, Toulouse patří 17. místo, díky lepšímu skóre jsou hosté o dvě příčky výše.

Lille OSC - Olympique Marseille 1:1

Od Lille i Marseille se před sezónou určitě čekalo víc, než druhá polovina tabulky. Po vzájemném souboji se toho ani pro jeden tým moc nezměnilo, o body se totiž podělily.

AS Nancy-Lorraine - Lille OSC 2:0

Nancy nedovolilo Lyonu zvýšit náskok v čele tabulky, když si poradilo s tápajícím Lille. I když góly přišly až po přestávce, je vítězství domácího celku zasloužené.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Lille OSC

Ve čtrnáctém kole francouzské ligy přivítá Nancy na svém stadionu tým Lille. Domácí se nachází na výborném druhém místě, zatímco hostující tým okukuje spodní část tabulky.

Lille OSC - OGC Nice 1:1

Nice pokračuje v dobré formě. Tentokrát zajířdělo k zápasu do Lille, na půdu týmu, kterému se již začalo přezdívat remízový král. Tuto přezdívku v sobotu domácí beze zbytku potvrdili. Remíza 1:1 znamená, že Nice neprohrálo ani svůj čtvrtý zápas v řadě.