Lille OSC Francie - Lille OSC - Zprávy

Preview: Paris Saint-Germain - Lille OSC

Klub z hlavního města si střed tabulky před sezónou určitě nepřál. Očekával spíše boj o evropské poháry, jenže tým kolem trenéra Le Guena po senzační výhře na Marseille dvakrát prohrál. A podle útočníka Peguyi Luyinduly se neúspěch může opakovat i proti Lille, pokud PSG bude hrát tak naivně jako v předchozích dvou duelech.

Lille OSC - FC Nantes 2:0

Po třech remízách se Lille podařilo zvítězit. Doma si poradilo s přehledem s Nantes, které bez větších problémů díky brankám Obraniaka a Fauvergueho porazilo 2:0.

Lille přivítá v 12. kole nováčka z Nantes

Nováček nejvyšší francouzské soutěže z Nantes je zatím na solidním 15. místě s jedenácti body. V sobotu ho ale čeká těžký souboj, jede totiž na půdu ambiciózního Lille.

Grenoble Foot 38 - Lille OSC 0:0

Ačkoli bylo Lille celý průběh zápasu lepším týmem, z Grenoblu si odváží pouze bod za bezbrankovou remízu. V nastaveném čase mu chyběl i kousek štěstí, kdyby Balmontův poukus neorazítkoval jen břevno.

Preview: Grenoble Foot 38 - Lille OSC

Osmé Lille se poprvé po dlouhé době utká s nováčkem ligy Grenoblem. To však jako nějaký zelenáč vůbec nevypadá, vždyť je ještě o jednu příčku výše než Garciovo mužstvo. Ten doufá, že jeho mužstvo nenaváže na špatný druhý poločas ze soboty proti Caen, ve kterém díky dvěma brankám tratilo tři body.

Lille OSC - SM Caen 2:2

Dvoubrankové vedení dokázali prohospodařit fotbalisté Lille. Během prvních třiceti minut již vedli 2:0, ale hosté v druhé půli dokázali vstřelit dvě branky a vybojovali cenný bod.

Preview: Lille OSC - SM Caen

Těžké utkání čeká na hráče Caen v Lille, domácí celek neprohrál v lize šest posledních utkání v řadě a v sobotním podvečeru si brousí zuby i na navlečení sedmého korálku na pomyslnou nit.

Olympique Lyon - Lille OSC 2:2

Fabio Grosso, který po šesti týdnech znovu nastoupil do soutěžního utkání, vystřelil domácímu Lyonu patnáct minut před koncem bod za remízu 2:2 s Lille. Hosté dvakrát vedli, ale lídr tabulky pokaždé dokázal srovnat krok.

Preview: Olympique Lyon - Lille OSC

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí nejvyšší francouzská liga. Lídr tabulky Lyon na svém stadionu hostí šestý celek soutěže z Lille.

Lille OSC - Valenciennes FC 1:0

Lille pokračuje ve skvělé formě a vítězství 1:0 nad Valenciennes znamená už pátý zápas v řadě bez prohry. Naopak hosté už popáté za sebou nevyhráli a propadli se až na šestnáctou příčku tabulky.

Preview: Lille OSC - Valenciennes FC

Lille, které již čtyři zápasy za sebou neprohrálo, přivítá svého souseda ze severu Francie Valenciennes, kterému se naopak vůbec nedaří. Čtyři kola nevyhrál.

AS Monaco - Lille OSC 0:2

Slova monackého kouče Ricarda, že chce zaútočit na přední pozice v Ligue, se nepotvrdily. Lille bylo v zápase jasně lepším mužstvem a díky dvěma brankám ze druhého poločasu zaslouženě bralo tři body.

Preview: AS Monaco - Lille OSC

Monako i Lille ve středu vypadly z francouzského Ligového poháru. Kouč Monaka Ricardo se tak podle svých slov soustředí plně na Ligue 1. V sedmém kole narazí na svého souseda z tabulky.

Lille OSC - AJ Auxerre 3:2

Z gólové přestřelky v posledních deseti minutách vyšlo nakonec lépe domácí Lille. To dokázalo v posledních 120 sekundách vstřelit dva góly a otočit výsledek. Hrdinou zápasu je domácí De Melo, který svou druhou brankou v závěru utkání vystřelil Lille tři body.

Preview: Lille OSC - AJ Auxerre

Šesté kolo nejvyšší francouzské soutěže přiřadilo domácím fotbalistům Lille soupeře z Auxerre. Oba celky dělí od sebe pouhé dva body a tento fakt slibuje velmi zajímavé a vyrovnané utkání.