Lille OSC Francie - Lille OSC - Zprávy

Bordeaux pouze remizovalo s Lille, přesto se ujímá vdení v tabulce

Bordeaux na domácí půdě pouze remizovalo s Lille, přesto se minimálně na několik hodin posunulo na první příčku - o skóre před mistrovský Lyon.

Kdo prodlouží sérii bez prohry? Lille zajíždí na horkou půdu Bordeaux.

Bordeaux je pouze bod za vedoucím Lyonem a pokud chce se sedminásobným mistrem udržet tempo, bude si muset poradit s Lille. To neprohrálo již od poloviny listopadu.

Neporazitelnost Rennes skončila po 18 zápasech

Přesně 147 dní trvala ligová neporazitelnost Rennes, po osmnácti zápasech v Ligue 1 bez porážky se našel tým, který byl nad síly svěřenců kouče Lacombeho. Domácí Lille dokázalo zvítězit nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, jedinou branku duelu si vstřelili hosté sami. "Dílo zkázy" pro Rennes dokonal v samotném závěru utkání Cheyrou, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Preview: Lille OSC - Stade Rennes

Fotbalisté Rennes nepřestávají překvapovat fotbalovou Francii. Minulý týden si na své konto připsali osmnáctý zápas v řadě bez porážky a tvrdě šlapou na paty vedoucímu Lyonu, který má už jen dvoubodový náskok. V rámci posledního zápasu 21. kola nejvyšší francouzské ligy zajíždí Rennes na hřiště Lille.

Lille OSC - Le Havre AC 3:1

Šestý zápas bez porážky v řadě si na své konto připsalo Lille. To dokázalo v posledním utkání v letošním roce před svými diváky porazit nováčka z Le Havre 3:1. A bylo to vítězství zasloužené, domácí měli herní převahu a po celé utkání byli lepším týmem, ale vítězná branka padla až deset minut před koncem.

Lille zakončí rok 2008 s Le Havrem

Nováček z Le Havru zakončí rok 2008 na půdě zvedajícího se Lille. To neprohrálo posledních pět zápasů a vystoupalo v tabulce již na sedmé místo.

OGC Nice - Lille OSC 0:1

Souboj dvou celků, které jsou v tabulce seřazeny hned za sebou dopadl mírným překvapením. Díky jediné trefě v úvodu zápasu vezou fotbalisté Lille ze stánku Municipal du Ray všechny body a před posledním podzimním kolem se tak posunují na sedmou pozici.

Preview: OGC Nice - Lille OSC

Zatím se v letošní sezóně nenašel tým, který by fotbalisty Nice dokázal porazit na jejich hřišti. V neděli se o to chtějí pokusit hráči Lille, kteří už měsíc nepoznali chuť porážky.

Lille v poslední minutě vyrovnalo souboj s Toulouse

Souboj sousedů dopadl podle předpokladů - remízou. I když po devadesáti minutách byl stav příznivý pro hosty, Lille spasil v první minutě nastavení Bastos.

Preview: Lille OSC - Toulouse FC

Potkají se dva sousedé v tabulce, mezi nimiž je rozdíl jen jednobodový, kteří v minulých kolech remizovali. Copak u Toulouse, kde se možná víc než bod proti Marseille nečekal, ale Dogy hrály s průměrným Lorientem jen 1:1. Hráči Lille tak určitě nebudou chtít znovu smolně ztratit.

Lorient opět neprohrál, tentokrát na půdě Lille

Lille nevyužilo šanci na průnik mezi nejlepší týmy Francie, když doma pouze remizovalo s dvanáctým Lorientem 1:1. Ten dokázal bodovat potřetí v řadě a nadále tak stoupá tabulkou.

Preview: Lille OSC - FC Lorient

Dogy mají za posledních 12 utkání úctyhodnou bilanci. Prohrály v nich pouze jednou, a to na hřišti nepříjemného Paris SG. Obránce Mathieu Debuchy navíc věří, že se Lille podaří na svém stadionu proti třináctému Lorient navázat na skvělé výsledek z Marseille.

Olympique Marseille - Lille OSC 2:2

Fotbalisté Marseille zachraňovali bod za remízu 2:2 až v posledních momentech zápasu. Hosté z Lille vedli už v poločase o dvě branky, domácí tým v první minutě druhé půle snížil a vyrovnávací branku vstřelil v 91. minutě střídající Zenden.

Preview: Olympique Marseille - Lille OSC

Druhý tým tabulky z Marseille v utkání proti Lille uzavře 15. kolo nejvyšší francouzské soutěže. Hosté nebudou rozhodně lehkým soupeřem, v tabulce patří k lepším týmům a na domácí výběr ztrácí pouhé tři body.

Lille OSC - AS Saint-Étienne 3:0

Ani výměna trenéra zatím Saint Etinne nepomohla. Éra Allaina Perrina nezačala zrovna slavně, když jeho tým prohrál na hřišti Lille vysoko 0:3.