FC Sochaux Francie - FC Sochaux - Zprávy

Olympique Lyon - FC Sochaux 4:1

Lyon proti Sochaux v sobotu výborně zápas začal a také zakončil, a také díky tomu nakonec zvítězil doma na Stade Gerland 4:1. Dvě branky za Lyon vstřelil Mathieu Bodmer a po jednom gólu dali Govou a Benzema. Za hosty se do listiny střelců zapsal Fabrice Pancrate.

Preview: Olympique Lyon - FC Sochaux

Vedoucí Lyon přivítá Sochaux, které se nachází na předposlední příčce tabulky a čeká ho ještě těžký boj v cestě za záchranou.

FC Sochaux - Valenciennes FC 1:0

Deset míst rozděluje Sochaux a Valenciennes v tabulce Ligue 1 a přesto dokázal předposlední tým ligy nad svým soupeřem vyhrát. O jedinou branku se postaral Jeremie Brechet.

Preview: FC Sochaux - Valenciennes FC

Sochaux i Valenciennes se v poslední době nedaří. Oba týmy chtějí v tomto utkání uspět a naladit se na vítěznou notu. Domácí jsou předposlední a čeká je ještě těžký záchranářský boj, hosté z Valenciennes se po výborném začátku sezóny pomalu propadají do středu tabulky.

AS Monaco - FC Sochaux 1:0

Sochaux se dočkalo první porážky pod novým trenérem Gillotem, z Monaka si odváží prohru 0:1, kterou si zkomplikovalo boj o záchranu v soutěži. Na příčku zajišťující "přežití" v soutěži ztrácí po dnešku šest bodů.

Preview: AS Monaco - FC Sochaux

Monako hostí lepšící se tým Sochaux, domácí ale budou chtít navázat na své domácí výkony – v celé sezóně knížecí klub prohrál na svém hřišti pouze dvakrát.

FC Sochaux - Olympique Lille 1:1

Sochaux hrálo zápas dvou týmů, které jsou na hraně sestupu, proti Lille. Zápas nakonec příliš nenapověděl, protože skončil remízou 1:1. Do osudu zápasu výrazně zasáhlo vyoučení hostujícího Debuchyho, který se ze hřiště poroučel již v páté minutě.

Preview: FC Sochaux - Olympique Lille

Na stadionu Augusta Bonala čeká fanoušky o tomto víkendu zápas o nesestupovou pozici. Tu sice v součastnosti drží hosté y Lille, ale domácí Sochaux se před týdnem prezentovalo překvapivým vítězstvím a doma bude určitě dost nebezpečné.

Le Mans UC 72 - FC Sochaux 0:2

Trápící se Sochaux dokázalo ve dvacátém kole dosáhnout svého třetího vítězství v této sezóně i přes to, že proti Le Mans dohrávalo v sobotu velkou část druhé půle o deseti mužích. Před poločasem otevřel skóre Mevlut Erding, náskok po pauze zdvojnásobil Mickael Isabey a přestože byl nedlouho poté vyloučen Stephane Dalmat, dokázalo Sochaux náskok uhájit.

Preview: Le Mans UC 72 - FC Sochaux

Sochaux, vedené novým trenérem Gillotem, zajíždí na hřiště pátého Le Mans, kde se bude chtít pokusit získat potřebné body pro záchranu.

FC Sochaux - Girondins Bordeaux 0:1

Bordeaux vyhrálo na půdě Sochaux 1:0 a odsoudilo domácí k přezimování na sestupové 19. příčce.

Preview: FC Sochaux - Girondins Bordeaux

Sochaux si v minulém kole připsalo na konto teprve třetí vítězství v této sezóně. Vyhrálo na půdě beznadějně posledních Mét. V tomto kole ho čeká tvrdší oříšek v podobě momentálně třetího Bordeaux.

FC Metz - FC Sochaux 1:2

Souboj dvou posledních týmů francouské Ligue 1 dopadl lépe pro hosty. Domácí FC Metz tak ztrácejí na Sochaux už devět bodů a od první nesestupové příčky je dělí už bodů třináct.

Preview: FC Metz - FC Sochaux

Souboj posledního s předposledním francouzské Ligue 1. To je zápas mezi FC Metz a FC Sochaux.

FC Lorient - FC Sochaux 2:1

Dvě branky, které Lorient vstřelil na začátku každého poločasu, stačily k pohodlnému vítězství nad trápícím se Sochaux. Domácí neprohráli už šest utkání v řadě. Ani tentokrát nezaváhali a na své konto si připsali důležité tři body na cestě za záchranou. Díky vítězství se Lorient posunul na 11. příčku tabulky.