FC Nantes Francie - FC Nantes - Zprávy

Preview: FC Nantes - Olympique Lyon

Na Stade de la Beuajoire se chystá velice zajímavý duel. FC Nantes totiž bylo posledním týmem, který vyhrál Ligue 1 před sedmiletou érou Lyonu.

SC Bastia - FC Nantes 0:0

Bastia se v utkání s Nantes musela vypořádat s pokutovým kopem nebo červenou kartou, ale i tak dokázala urvat alespoň bod. Pro Kanárky je bezbranková remíza vlastně málo, neboť proti oslabenému soupeři mohla vytěžit daleko více. Oba týmy alespoň může těšit přece jenom nějaký ten posun v tabulce o příčku výše.

Preview: SC Bastia - FC Nantes

Bastii se zatím nedaří podle představ a propadla se už do sestupového pásma, podle trenéra Claude Makélélého je však stále brzy na dělání nějakých předčasných závěrů. Moudřejší prý budeme po utkání s Nantes, které má zatím skvělou formu a dá se očekávat, že Korsičanům hon za teprve druhou výhrou v sezoně pořádně ztíží.

FC Nantes - OGC Nice 2:1

Nice už déle než rok nemůže najít stálou formu a potvrdilo to i dnes, když podlehlo Nantes na jeho hřišti 1:2. Hrdinou zápasu byl Jordan Veretout, který při svém jubilejním stém startu zařídil obě trefy vítězů..

Preview: FC Nantes - OGC Nice

Nice se sice zatím letos opět nedaří, kouč Claude Puel však má jasný plán, který by rád předvedl už v dnešním zápase na půdě Nantes. Oba celky jsou v podobné pozici - bojům o sestup by se měli vyhnout, poháry však zatím vypadají hodně daleko..

Lille OSC - FC Nantes 2:0

Divock Origi opět řádil a Lille se tak posouvá na první příčku tabulky! Belgický mladík de facto sám rozhodl utkání s Nantes na začátku druhé půle, když nejprve ve 46. minutě sám otevřel skóre a poté o tři minuty později asistoval při trefě Marcose Lopese.

Preview: Lille OSC - FC Nantes

Lille zůstává v Ligue 1 neporaženo, snad i přes reprezentační pauzu překouslo hořké vypadnutí z Ligy mistrů. Dogy rozhodně hodlají pokračovat ve výkonech, které mu i pomůžou uklidnit se před Evropskou ligou. A začít chtějí v utkání proti Nantes, které může být s aktuálním desátým místem v tabulce zatím spokojeno.

FC Nantes - Montpellier HSC 1:0

Serge Gakpé napravil své zaváhání, když v minulém kole neproměnil penaltu a Nantes kvůli tomu prohrálo s Monakem. Jeho trefa v utkání s Montpellierem se totiž ukázala jako vítězná.

Preview: FC Nantes - Montpellier HSC

FC Nantes v minulém kole těsně prohrálo s Monakem, což přinutilo kouče Michela Der Zakariana ke změnám v sestavě.

FC Nantes - AS Monaco 0:1

AS Monaco konečně bodovalo. Ale že by svým výkonem umlčelo všechny pochybovače, to se rozhodně říci nedá.

Preview: FC Nantes - AS Monaco

Takhle si vstup do nové sezony v Monaku určitě nepředstavovali - dvě kola, dva zápasy, dvě prohry a nový kouč Leonardo Jardim má problémy hned na začátku svého angažmá. A to jej nyní čeká výlet na půdu nebezpečného (a zatím neporaženého) Nantes..

FC Metz - FC Nantes 1:1

Méty zůstávají po dvou prvoligových duelech neporaženi.

Preview: FC Metz - FC Nantes

Trenér Nantes je před duelem s Métami velice obezřetný.

FC Nantes - RC Lens 1:0

Nebylo to jednoduché, ale nakonec si Nantes došlo v úvodním zápase sezony pro nejtěsnější možnou výhru. Zasloužil se o to střídající Yacine Bammou. Lens tak velkolepý návrat mezi elitu vůbec nevyšel.

Preview: FC Nantes - RC Lens

Souboj loňského s letošním nováčkem slibuje vyrovnanou podívanou v duchu ofenzivního fotbalu. Papírovým favoritem jsou domácí, jejich kouč Michel Der Zakarian však před jakýmkoliv podceněním důrazně varuje..