Randers porazili Kluž a přeskočili Jablonec

Skupina D Konferenční ligy bude zajímavá až do samotného konce. Dánský Randers FC totiž dokázal porazit CFR Kluž 2:1 a vystřídal na druhém místě Jablonec. Pokud tedy v posledním zápase porazí Alkmaar, postup do další fáze jej nemine.
25.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Dánští Randers FC hostí Kluž

Pro vývoj v "jablonecké" skupině D bude zápas mezi Randers FC a rumunskou Kluží velmi důležitý. V podstatě oba týmy potřebují nutně bodovat, aby si udržely postupové naděje. Výrazně hůře jsou na tom hosté, kteří získali ve čtyřech zápasech pouhý bod.
24.11. | Previews | 3 komentáře

Jablonec se vzepřel osudu a vydřel s Randers remízu

Hráči Jablonce ve čtvrtém kole Evropské konferenční ligy remizovali na hřišti Randers 2:2, poté co dotáhli dvoubrankovou ztrátu. Severočeši zopakovali dva týdny starý výsledek z domácího utkání proti dánskému soupeři a v tabulce skupiny D zůstali druzí.
04.11. | Komentáře a souhrny | 44 komentářů

Jablonec zkusí v Konferenční lize na hřišti Randers ukončit čekání na výhru

Jablonečtí se ve čtvrtečním čtvrtém kole Evropské konferenční ligy představí na hřišti dánského týmu Randers, s nímž doma remizovali 2:2. Svěřenci trenéra Petra Rady čekají na vítězství už sedm soutěžních zápasů, ve skupině D drží druhé místo se čtyřmi body. Utkání začne v 18:45, hlavním rozhodčím bude Izraelec Orel Grinfeeld.
03.11. | Previews | 44 komentářů

Jablonec v EKL remizoval 2:2 s Randers, výhru ztratil těsně před koncem

Jablonec ve třetím utkání skupiny Evropské konferenční ligy remizoval 2:2 s Randers. Dánský tým vyrovnal v poslední minutě z penalty. Oba domácí góly vstřelil Tomáš Čvančara, za hosty se dvakrát trefil Stephen Odey.
21.10. | Komentáře a souhrny | 44 komentářů

Jablonec ve třetím zápase skupiny Konferenční ligy hostí Randers

Jablonečtí ve třetím utkání skupiny D Evropské konferenční ligy ve čtvrtek od 21 hodin přivítají Randers. Svěřenci trenéra Petra Rady mají na kontě tři body a následující dva zápasy s dánským soupeřem mohou hodně napovědět o jejich šancích na postup do vyřazovací fáze nové soutěže.
20.10. | Previews | 44 komentářů

Kluž hrála s Randers 1:1, výsledek nahrává Jablonci

Příští soupeř Jablonce, dánský Randers FC, si odváží z Rumunska bod za remízu 1:1 a tento výsledek může Severočechům vyhovovat. Hosté v Transylvánii ovládli poločas, když se trefil Alhaji Kamara, ale konečné slovo měl po změně stran Claudiu Petrila.
01.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Kluž proti Randers doufá v obnovenou útočnou sílu

Byť si proti Jablonci i v deseti mužích vytvořili dostatek příležitostí na alespoň jednu branku, CFR Cluj nakonec do prvního ročníku Konferenční ligy odstartovala mizerně, prohrou 0:1 na půdě Jablonce, a teď nezbývá než se revanšovat. Kouč Dan Petrescu přitom vítá zpátky esenciální trio třech útočníků, jejichž absence byla na severu Čech notně znát...
29.09. | Previews | 2 komentáře

Alkmaar veze z Dánska jenom bod

AZ Alkmaar jenom remizoval na půdě Randers FC 2:2 a to znamená, že po prvním kole vede skupinu Konferenční ligy FK Jablonec. Nizozemci dvakrát vedli, ale domácí pokaždé dokázali vyrovnat.
17.09. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Dánští Randers si odbydou premiéru ve skupinové fázi evropských pohárů

Pro dánský Randers FC je Konferenční liga vítanou příležitostí. Skupinu evropských pohárů si v novodobé historii nikdy nezahrál a naposledy startoval v hlavní fázi Poháru UEFA, který se ještě v sezoně 2006/2007 hrál "pavoukem". Randers na úvod své mise přivítají AZ Alkmaar.
16.09. | Previews | 3 komentáře
04.11. Sestavy: Randers - Jablonec
Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Randers:
Carlgren - Kallesöe, Piesinger, Marxen, Kopplin - Tibbling, Johnsen, Hammershoy-Mistrati, Kehinde - Kamara, Odey.
Jablonec: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Považanec, Hübschman, Kratochvíl, Malínský - Doležal.
02.11. Jablonec bude mít na starost Grinfeeld
Orel Grinfeeld má na starost zápas Evropské konferenční ligy na půdě Randers, kde se představí Jablonec. Izraelskému rozhodčímu budou na čarách pomáhat krajané Roy Hassan a Idan Yarkoni, čtvrtým sudím je Gal Leibovitz. (uefa.com)
31.10. Randers v generálce na Jablonec prohráli
Fotbalisté Randers v generálce na čtvrteční utkání Evropské konferenční ligy proti Jablonci prohráli ve 14. kole dánské nejvyšší soutěže 1:3 s Midtjyllandem. Tým trenéra Thomase Thomasberga klesl v ligové tabulce na čtvrté místo. Na kontě má 24 bodů, o deset méně než jeho přemožitel, který si naopak upevnil vedení. Domácí Randers v duelu prohrávali od 14. minuty po trefě Onyediky. Tentýž hráč ještě šest minut před koncem první půle náskok Midtjyllandu navýšil. Randers dostal zpět do hry v 53. minutě Odey, po hodině hry ale vrátil hostům dvoubrankový náskok Evander. Midtjylland bodoval naplno pošesté z posledních sedmi ligových zápasů, Randers prohráli po dvou předchozích výhrách. (ČTK)
21.10. Jablonec remizoval s Randers
Výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Jablonec - Randers 2:2 (35. a 53. Čvančara - 36. a 90. z penalty Odey).
21.10. Jablonec neudržel vedení nad Randers
Poločasový výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Jablonec - Randers 1:1 (35. Čvančara - 36. Odey).
21.10. Sestavy: Jablonec - Randers
Jablonec:
Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Kratochvíl, Považanec, Pilař - Čvančara - Doležal.
Randers: Carlgren - Kopplin, Piesinger, Marxen, Bundgaard - Kehinde, Hammershoy-Mistrati, Johnsen, Tibbling - Odey, Brock-Madsen.
19.10. Jablonec očekává delegaci z Ázerbájdžánu
Aliyar Aghayev z Ázerbájdžánu byl jmenován hlavním rozhodčím zápasu Konferenční ligy Jablonec - Randers. Jako jeho asistenti se na severu Čech představí Zeynal Zeynalov a Akif Amirali. (uefa.com)
31.08. Randers si vypůjčilo Odeye
Stephen Odey se dočasně rozloučil s KRC Genk. Nigerijský útočník bude ve zbytku sezony hostovat v Randers FC. (goal.com)
13.05. Randers je vítězem Dánského poháru
Výsledek finále Dánského poháru: Randers FC - SønderjyskE 4:0 (2. vlastní Thomas, 7. a 81. Greve, 53. Piesinger).
22.04. Ajax dohodl příchod Bundgaarda
Politikou Ajaxu je sázka na mladé hráče a svou šanci v amsterdamském klubu dostane i Filip Bundgaard. Teprve šestnáctiletý ofenzivní záložník přijde z dánského Randers, za který letos naskočil k sedmi zápasům, kluby jsou domluveny. (vi.nl)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!