MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

Sparta po derby cestuje na hřiště předposlední Karviné

Sparta po dvou ztrátách potřebuje zabrat v Karviné, aby udržela třetí místo. Také domácí by rádi uspěli, neboť po sérii neúspěchů spadli v tabulce až na předposlední příčku.

Fastav Zlín - MFK Karviná 2:1

Fotbalisté Zlína ve 14. kole první ligy porazili Karvinou 2:1. "Ševci" zasadili soupeři rozhodující úder hned po změně stran dvěma rychlými góly v rozmezí pouhých dvou minut. První branku vstřelil ve 46. minutě Pavel Vyhnal a druhou přidal Libor Holík. Za hosty snížil střídající Petr Galuška. Zlín navázal na minulou výhru nad Spartou a v tabulce se posunul na třetí místo před Ostravu. Naopak Karviná po druhé porážce za sebou klesla na předposlední příčku.

Zlín si po Spartě brousí zuby na Karvinou, která má co napravovat

Povzbuzený Zlín se podruhé v řadě představí před vlastními fanoušky a opět touží po plném bodovém zisku. Proti bude stát Karviná, jež chce odčinit nepovedený závěr střetnutí s Olomoucí.

Jablonec vypadl v osmifinále poháru po prohře 0:1 v Karviné

Jablonečtí překvapivě prohráli v osmifinále domácího poháru MOL Cupu v Karviné 0:1 a finálovou účast z minulého ročníku nezopakují. Zápas rozhodl ve 48. minutě po rohu slovenský obránce Ján Krivák. Severočeský celek, účastník Evropské ligy, své šance neproměnil a jednou trefil tyč.

MFK Karviná - FK Jablonec 1:0

Jablonec překvapivě prohrál v osmifinále domácího poháru MOL Cupu v Karviné 0:1 a finálovou účast z minulého ročníku nezopakuje. Zápas rozhodl ve 48. minutě po rohu slovenský obránce Ján Krivák. Severočeský celek, účastník Evropské ligy, své šance neproměnil a jednou trefil tyč.

MFK Karviná - Sigma Olomouc 2:3

Olomouc se zdá být již na dobré cestě. Hanáci otočili nepříznivý vývoj a v Karviné vyhráli 3:2. Za poslední čtyři kola získali deset bodů, což je o dost víc, než za prvních osm kol. Karviná se může zlobit jen sama na sebe, na bodový zisk jí nestačilo ani dvoubrankové vedení čtvrthodinu před koncem.

Preview: MFK Karviná - Sigma Olomouc

Zápas dvou týmu ze spodku tabulky se odehraje v sobotu odpoledne, když Karviná bude hostit Olomouc. Lze očekávat vyrovnané utkání, protože oba týmy od sebe dělí pouze jeden bod.

Baník se trápil s Karvinou, oba týmy se nakonec rozešly smírně

Baník odmítl možnost přiblížit se Plzni a s Karvinou pouze remizoval. Blíže k výhře byli dokonce delší dobu hosté, kteří ovšem svůj náskok v oslabení neudrželi. I tak si z derby odvezli cenný bod.

Baník chce v derby proti Karviné potvrdit roli favorita

Nejkratší výlet na hřiště soupeře v sezóně čeká fotbalisty Karviné. Na hřišti Baníku bude chtít odčinit ztrátu s Duklou a opět se vzdálit sestupovým příčkám. Domácí jsou však favoritem, neboť se pohybují v horních patrech tabulky.

Karviná v poháru vyřadila druholigové Táborsko a je v osmifinále

Karviná se stala dalším osmifinalistou domácího poháru. Svěřenci Romana Nádvorníka ve třetím kole MOL Cupu doma zdolali druholigové Táborsko 2:0. Ve druhém poločase se gólově prosadili Filip Panák a střídající Adriel D'Avila Ba Loua z Pobřeží slonoviny.

MFK Karviná - Dukla Praha 0:2

Léčba pod Romanem Skuhravým skutečně zabírá. Dukla zvládla veledůležité utkání na půdě Karviné, kde získala všechny tři body. Pražané o tom rozhodli po změně stran, kdy se nejprve prosadil Ďurica a po něm v nastavení pečetil výsledek Bilovský.

Preview: MFK Karviná - Dukla Praha

Důležitý zápas o tři body, které mohou hrát klíčovou roli na konci sezony, sehrají jedenáctá Karviná a poslední tým soutěže Dukla Praha. Pražané se v posledních zápasech pod trenérem Skuhravým přeci jenom zvedají a na půdě MFK budou chtít minimálně bodovat.

Hašek litoval, že Bohemians nepřetavili tlak v šance a góly

Bohemians Praha 1905 v 10. kole první ligy doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 0:0

Pražská Bohemka byla sice v zápase proti Karviné lepším týmem, nicméně branku vstřelit nedokázala a oba soupeři se tak rozešli nerozhodně.

Karviná nabírá formu, nyní chce prolomit prokletí z Ďolíčku

Důležité utkání otevře program dalšího kola české nejvyšší soutěže. Domácí Bohemians budou chtít protrhnout nepříznivou sérii z posledních zápasů. Proti však stojí Karviná, jež se zlepšuje. Ve vzájemných soubojích se ale doposud vždy radoval domácí tým.